Zakład pogrzebowy Kobyłka

zakład pogrzebowy Nekropolis
Dom Pogrzebowy Kobyłka - Nekropolis
ul. Wspólna 10
05-230 , Kobyłka
606 653 850
600 856 850
biuro@nekropolis.com.pl
kobylka.nekropolis.com.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych. Firma ta założona i prowadzona przez Rodzinę Państwa Chmielewskich zadba o każdy, nawet najdrobniejszy, element składający się na całość uroczystości. Mowa tu między innymi o pełnej szacunku eksportacji ciała Zmarłego z miejsca zgonu do własnego pomieszczenia chłodniczego, aż po godne przeprowadzenie całej ceremonii. Firma dołoży wszelkich starań, aby niezależnie od rodzaju uroczystości była ona pełna godności, ale i piękna.

Firma zatrudnia wykwalifikowany personel, który pozostaje do dyspozycji każdej rodziny w żałobie przez całą dobę, 365 dni w roku. W biurze firmy zlokalizowanym przy ulicy Wspólnej 10 w Kobyłce, jak również w innych biurach – jak chociażby w Wołominie przy ulicy Gdyńskiej 1A – uzyskają Państwo wszelkie niezbędne informacje i zostaną odpowiednio otoczeni wsparciem i pomocą.

Usługi pogrzebowe Kobyłka

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS służy swoim Klientom pomocą w dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych, a także występuje w ich imieniu do różnorodnych instytucji czy urzędów choćby w celu pozyskania zasiłku pogrzebowego. Firma także jest w stanie skredytować w jego ramach całościowe koszty pogrzebu.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS to najwyższej jakości działania ukierunkowane na to, aby spełnić wolę Zmarłego oraz jego rodziny. Dla firmy najważniejszy jest człowiek: zarówno osoba zmarła jak i jego najbliższa rodzina. NEKROPOLIS do dyspozycji swoich Klientów oddaje kaplicę przedpogrzebową, w której pożegnania z Osobą Bliską mogą się z osobą Bliską bez jakiejkolwiek presji czasu.

zakład pogrzebowy kobyłka

Transport Zmarłych Kobyłka

NEKROPOLIS Kobyłka oferuje swoim Klientom także transport krajowy, jak i międzynarodowy. Realizacja powierzonych zleceń możliwa jest dzięki posiadanemu najwyższej klasy taborowi pojazdów, przystosowanych do przewozu zmarłych. Eleganckie karawany marki Mercedes to sposób na dodatkowe uhonorowanie Zmarłego. Oprócz tego firma oferuje usługi z zakresu florystyki pogrzebowej, która dzięki współpracy z najlepszymi lokalnymi kwiaciarniami gwarantuje najwyższą jakość kwiatów i piękno przygotowanych kompozycji. Możliwe jest również zapewnienie wyjątkowej i niepowtarzalnej oprawy muzycznej ceremonii.

Zakład pogrzebowy w Kobyłce gwarantuje przejrzystość i stałość cenową, a wszystko to dzięki prawie 30 letniej obecności firmy w branży pogrzebowej oraz dzięki zaufaniu Klientów, jakim obdarzają ten Dom Pogrzebowy od lat. Dzięki współpracy z najlepszymi i sprawdzonymi partnerami NEKROPOLIS Kobyłka jest w stanie zaoferować Państwu najwyższą jakość usług pogrzebowych i akcesoriów pogrzebowych, jak chociażby trumny czy urny, przy zachowaniu ich konkurencyjnych cen.

Decydując się na skorzystanie z oferty firmy rodziny po stracie Bliskich otrzymują gwarancję jakości i rzetelności świadczonych usług.

Kremacja Kobyłka

Kremacja, jako równorzędna względem tradycyjnej, forma pochówku jest wybierana coraz częściej nie tylko przez mieszkańców wielkich miast, ale i mniejszych miejscowości. Dodatkowo za jej wykonaniem przemawiają także kwestie logistyczne oraz ekonomiczne, związane z ograniczoną ilością miejsc grzebalnych. Kremacja umożliwia złożenie urny w grobie pojedynczym, kiedy nie minęło jeszcze 20 lat od wcześniejszego pochówku, co jest szczególnie ważne na cmentarzach parafialnych lub na nekropoliach o ograniczonej powierzchni.

Dom Pogrzebowy NEKROPOLIS z Kobyłki zajmuje się kompleksowym przygotowaniem pochówku z uprzednią kremacją. Zapewnia zarówno usługę transportu ciała Zmarłego do krematorium, jak również dba o odbiór urny z prochami. Firma zapewnia wszystko, co niezbędne, aby przeprowadzić kompleksowo ten typ uroczystości. Pracownicy firmy pomogą również w kwestiach formalnych, jak i w doborze odpowiednich akcesoriów funeralnych. W razie pytań Klienci są proszeni o kontakt z zakładem pogrzebowym pod numerem 606 653 850.

usługi pogrzebowe kobyłka

Cmentarze w Kobyłce

NEKROPOLIS jako firma działająca w całym województwie mazowieckim, spieszy ze swoją pomocą także mieszkańcom Kobyłki i okolic. Pochówki, które organizuje ten dom pogrzebowy, odbywają się najczęściej na takich okolicznych cmentarzach, jak:

  • Cmentarz w Kobyłce – ul. Księdza Franciszka Marmo, 05-230 Kobyłka
  • Cmentarz Nowy – ul. Radzymińska, 05-230 Kobyłka
  • Cmentarz – Aleja Niepodległości, 05-200 Wołomin
  • Cmentarz parafialny–  Aleja Józefa Piłsudskiego, 05-220 Zielonka

Ekshumacje w Kobyłce

Ekshumacja jako proces polegający na wydobyciu z grobu ciała bądź szczątków osoby zmarłej w celu przeniesienia ich na inne miejsce bądź wykonania badań procesowych, zazwyczaj odbywa się ona na zlecenie rodziny, sądu lub prokuratury. Jej wykonanie w Polsce określone jest odpowiednią ustawą i możliwe wyłącznie w wyznaczonym okresie, który przypada między 16 października a 15 kwietnia, we wczesnych godzinach porannych. Cały jej przebieg musi odbywać się według bardzo szczegółowych wymagań sanitarnych.

Zakład Pogrzebowy NEKROPOLIS w ofercie swoich usług posiada także przeprowadzenie ekshumacji. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat tej procedury najlepiej kontaktować się telefonicznie z firmą z Kobyłki pod numerem telefonu 606 653 850.

Dom Pogrzebowy Kobyłka - Nekropolis jest dostępny pod adresem ul. Wspólna 10 pod numerami telefonu 606 653 850 i 600 856 850.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy wołomin

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Wspólna 10, 05-230 Kobyłka

lub

Dom Pogrzebowy w Wołominie
ul. Gdyńska 1A, 05-200 Wołomin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Wasza troskliwość i wyczucie w trudnych chwilach naprawdę nas poruszyły. Dzięki Wam mogliśmy godnie pożegnać naszego bliskiego. Jest to trudny czas, ale Wasza obecność i profesjonalizm sprawiły, że czuliśmy się odciążeni z wszelkich formalności. Otrzymaliśmy ogromne doradztwo z Waszej strony w kwestii wyboru trumny i oprawy florystycznej.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *