Zakład pogrzebowy Miastko

zakład pogrzebowy Omega
Zakład Pogrzebowy Omega Miastko
ul. Armii Krajowej 36
77-200, Miastko
512 702 713
omega.miastko@gmail.com
pogrzebyomega.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy OMEGA jest rodzinną firmą, która działa na rynku usług funeralnych nieprzerwanie od 2000 roku. Dzięki temu zgromadziła niezwykle cenny kapitał wieloletniego doświadczenia i wiedzy z zakresu przygotowania wyjątkowych ceremonii pogrzebowych. Pracownicy firmy OMEGA z Miastka w celu doskonalenia swoich umiejętności regularnie uczestniczą w kursach, szkoleniach oraz najważniejszych spotkaniach branży pogrzebowej. Dzięki temu są w stanie zapewnić najwyższej jakości usługi, dopasowane do oczekiwań i możliwości klientów.

Zakłady pogrzebowe OMEGA prowadzą działalność m.in. na terenie województwa pomorskiego, swoją ofertę kierując do mieszkańców wielu miejscowości tej części Polski. W Miastku biuro zakładu pogrzebowego zlokalizowane jest przy ulicy Armii Krajowej 36, gdzie spotkać można wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i rozwieje wszystkie ewentualne wątpliwości.

Firma pogrzebowa OMEGA jest w stanie wziąć na siebie odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich wymaganych formalności we wszystkich urzędach i instytucjach – takich, jak urzędy, biura parafialne czy administracje cmentarzy. Kwestie formalne obejmują także zasiłki pogrzebowe z ZUS, KRUS, MSWiA czy WBE.

Usługi pogrzebowe Miastko

Zakład usług pogrzebowych z Miastka zajmuje się przygotowaniem wszystkich rodzajów uroczystości, zarówno tych kremacyjnych, jak i tradycyjnych, świeckich jak i wyznaniowych. Zakład pogrzebowy OMEGA dołoży wszelkich starań, aby ceremonia niezależnie od charakteru przebiegła w zgodzie z ostatnią wolą Zmarłego. Wszystkie ceremonie, organizowane są z ogromnym poszanowaniem zmarłego oraz uwzględniając możliwości finansowe jego bliskich. W przypadku uroczystości świeckich firma zapewnia usługi doświadczonego Mistrz Świeckiej Ceremonii Pogrzebowej, który przewodniczy tego typu pochówkom, wygłaszając także wzruszające mowy pogrzebowe.

usługi pogrzebowe miastko

Dom pogrzebowy OMEGA Miastko w swojej ofercie posiada także szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych oraz innych artykułów, które są niezbędne do przygotowania pogrzebu, takich jak trumny, urny, krzyże, obrzeża nagrobne, tabliczki czy dewocjonalia. Ze szczegółami oferty można zapoznać się w siedzibie firmy, a pracownicy w razie potrzeby służą fachową pomocą czy doradztwem w każdym możliwym zakresie.

Zakład pogrzebowy OMEGA dysponuje także własnym pomieszczeniem chłodniczym. Miejsce to wraz z odpowiednim zapleczem stanowi gwarancję, iż ciało zmarłego będzie przechowywane w godnych warunkach od momentu jego eksportacji  do rozpoczęcia uroczystości żałobnych. Zaplecze to także pozwala pracownikom na wykonanie zabiegów kosmetyki pośmiertnej oraz ubierania zwłok. Wszystkie tego typu usługi wykonuje doświadczony i wykwalifikowany personel.

Międzynarodowy transport zmarłych – Omega Miastko

Zakład Pogrzebowy OMEGA z Miastka świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe, oferuje również usługi z zakresu transportu zwłok, świadczone na terenie Polski oraz poza jej granicami. Firma posiada nowoczesną flotę pojazdów, a każdy z karawanów spełnia najbardziej restrykcyjne normy związane z przewozem zwłok. Wśród krajów, jakie obsługuje OMEGA są Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry czy też Wyspy Brytyjskie, Szwecja, Dania i Norwegia. Transport – w zależności od uwarunkowań – odbywa się zarówno drogą lądową, jak i lotniczą.

Firma zapewnia także usługi z zakresu opieki nad grobami, ale również specjalizuje się w sprzedaży pomników nagrobnych.

kremacje w Miastku

Kremacje Miastko

Kremacja to forma pochówku, polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej w krematorium. Po spopieleniu prochy umieszcza się w urnie, która zostać może złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium. W ostatnich latach kremacja znacząco zyskała na popularności, głównie poprzez coraz bardziej ograniczoną ilość miejsc na pogrzeby tradycyjne oraz przez czynniki ekologiczne, jak i ekonomiczne.

Zakład Pogrzebowy OMEGA zlecone kremacje wykonuje we współpracy z krematorium Atena w Koszalinie. To nowoczesny obiekt, w którym rodzina ma możliwość skorzystania z sali pożegnań, a także – jeśli ma takie życzenie – może obserwować moment wprowadzenia trumny do pieca kremacyjnego. Firma z Miastka zapewnia też, że ceremonie poprzedzone spopieleniem ciała wykonywane są z troską i szacunkiem.

dom pogrzebowy Miastko

Cmentarze w Miastku

Zakład pogrzebowy OMEGA świadczy usługi pogrzebowe między innymi w województwie pomorskim. Pogrzeby mieszkańców Miastka i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny –  ul. Kazimierza Wielkiego – 77-207 Miastko
  • Cmentarz komunalny w Łodzierzy – DW206, 77-200 Miastko
  • Cmentarz komunalny – Kołtki 17, 78-426 Kołtki

firma pogrzebowa Miastko

Ekshumacje w Miastku

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana na zlecenie najbliższej rodziny lub poprzez decyzję prokuratura lub sądu. Jej wykonanie możliwe jest jedynie między 16 października a 15 kwietnia po uzyskaniu zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego.

Zakład pogrzebowy OMEGA Miastko ma doświadczenie w przeprowadzaniu ekshumacji. Dzięki wiedzy, doświadczeniu oraz odpowiedniemu instrumentarium możliwe jest sprawne i bezpieczne jej przeprowadzenie, przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Omega Miastko jest dostępny pod adresem ul. Armii Krajowej 36 pod numerem telefonu 512 702 713.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe w szczecinku dom pogrzebowy Szczecinek przewóz zwłok bytów zakład pogrzebowy w bytowie transport zwłok miastko pogrzeby w miastku pogrzeb wyznaniowy organizacja pogrzebów szczecinek godne pogrzeby pogrzeby w szczecinku asysta pogrzebowa szczecinek pogrzeb kremacyjny bytów akcesoria funeralne urny pogrzebowe dewocjonalia usługi pogrzebowe w bytowie kremacje Szczecinek

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Armii Krajowej 36, 77-200 Miastko

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *