Zakład pogrzebowy Nakło nad Notecią

Zakłady pogrzebowe Mój Anioł Stróż
Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż Nakło
ul. Dąbrowskiego 45
89-100, Nakło nad Notecią
609 809 105
606 180 108
biuro@mojaniolstroz.pl
mojaniolstroz.pl
mojaniolstroz.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż to firma, która specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu i godnej, pełnej szacunku realizacji wyjątkowych ceremonii ostatniego pożegnania. Do każdego zlecenia firma ta podchodzi w sposób indywidualny, gwarantując tym samym dopasowanie oferty do osobistych preferencji, jak i możliwości klientów.

Zgłaszając się do firmy Mój Anioł Stróż z Nakła każda rodzina w żałobie zyskuje pewność, że zostanie otoczona opieką tak, aby ten trudny czas upłynął w spokoju i zadumie.

Ten zakład pogrzebowy posiada biura na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. W Nakle nad Notecią siedziba firmy mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 45, gdzie oczekuje wykwalifikowany personel, który odpowie na wszystkie pytania i pomoże we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem do ceremonii.

Usługi pogrzebowe Nakło nad Notecią

Po uzyskaniu upoważnienia od osoby odpowiedzialnej za przygotowanie ceremonii żałobnych, pracownicy Zakładu Pogrzebowego Mój Anioł Stróż przejmują odpowiedzialność za obieg całej dokumentacji, za rezerwację terminów oraz czuwają nad realizacją kolejnych etapów uroczystości pogrzebowych. Pomogą oni też we wszystkich kwestiach formalnych i zadbają o każdy detal. W razie, gdy klient nie jest w stanie dojechać do biura osobiście, pracownicy zjawią się w wybranym miejscu, żeby tam dopełnić formalności w ramach mobilnego biura.

ostatnie pożegnanie

Do najważniejszych cech, które wyróżniają Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż z Nakła nad Notecią, należą profesjonalizm, doświadczenie oraz umiejętność radzenia sobie w trudnych warunkach przez personel firmy. Pracownicy zakładu pogrzebowego w Nakle nad Notecią są obdarzeni empatią i zawsze gotowi służyć pomocą, również w kwestii przygotowania ciała zmarłego do pochówku z wykorzystaniem zabiegów z zakresu tanatokosmetyki. Są oni do dyspozycji rodzin w żałobie przez cały czas.

Firma pogrzebowa Mój Anioł Stróż troszczy się też o przygotowanie oprawy muzycznej i florystycznej ceremonii. Istnieje możliwość wykonania utworów na żywo, jak i odtworzenia w czasie ceremonii dowolnych utworów, pamiętając zawsze, że ich dobór musi być dokładnie przemyślany.

Dom pogrzebowy z Nakła współpracuje z doświadczonymi muzykami – instrumentalistami, którzy pięknym wykonaniem utworu potrafią uwydatnić jeszcze bardziej nostalgiczną atmosferę ceremonii. Pracownicy pomogą w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych w szerokim zakresie kolorystycznym i sprawić, że będą one dopasowane do oczekiwań klientów. W ofercie firmy znajduje się też możliwość przygotowania relacji fotograficznej z ceremonii.

akcesoria funeralne

Zakład Pogrzebowy w Nakle nad Notecią świadczy także usługi transportu zmarłych. Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które zostały odpowiednio wyposażone tak, aby spełniać wszelkie wymagane przepisami normy. Dzięki temu możliwa jest realizacja zleceń na przewóz zwłok z każdego miejsca w Polsce, a nawet spoza jej granic. Firma pozostaje do dyspozycji rodzin w żałobie przez całą dobę, niezależnie od pory dnia i nocy. Pracownicy domu pogrzebowego w Nakle nad Notecią są w stanie przyjechać do miejsca, gdzie nastąpił zgon – w celu eksportacji czyli przewiezienia ciała zmarłego do chłodni.

Kremacje Nakło nad Notecią

Kremacja to spopielenie ciała osoby zmarłej w specjalistycznym piecu kremacyjnym, a następnie umieszczenie jej prochów w urnie, która później zostaje złożona do grobu lub do kolumbarium. W ostatnich latach kremacja znacząco zyskuje na popularności, głównie przez wzgląd na kwestie ekonomiczne, ekologiczne i stale zmniejszającą się liczbę miejsc grzebalnych. Kremacja pozwala bowiem na dochowanie urny z prochami zmarłego do istniejącego tradycyjnego grobu pojedynczego przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku, co w wielu przypadkach pozwala na pewne obniżenie całościowych kosztów pogrzebu.

przewóz zwłok Nakło nad Notecią

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż jest w stanie pomóc w kompleksowej organizacji pogrzebu urnowego połączonego z kremacją na wszystkich cmentarzach w Nakle nad Notecią i w okolicach. Pracownicy firmy swoim zaangażowaniem pragną odciążyć rodziny w tym trudnym czasie i pomóc we wszystkich kwestiach związanych z odpowiednim przygotowaniem uroczystości żałobnych o charakterze kremacyjnym.

Cmentarze w Nakle nad Notecią

Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż służy wszechstronną pomocą mieszkańcom województwa kujawsko-pomorskiego. Pochówki  w Nakle nad Notecią i okolicach, organizowane przez tę firmę, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Bohaterów 1, 89-100 Nakło nad Notecią
  • Cmentarz Paterek – ul. Szubińska 39, 89-100 Paterek
  • Cmentarz – ul. Nakielska 11, 89-100 Występ

pogrzeb urnowy

Ekshumacje w Nakle nad Notecią

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, aby pochować je w innym miejscu lub też dokonać niezbędnych ekspertyz medyczno-sądowych. Do jej wykonania konieczne jest uzyskanie pozwolenia miejscowego inspektora sanitarnego. Ekshumacja najczęściej jest wykonywana na prośbę rodziny zmarłego, ale może także zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Jej przeprowadzenie możliwe jest w terminie od 16 października do 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż zatrudnia specjalistów, którzy wezmą na siebie odpowiedzialność za organizację i przeprowadzenie procesu ekshumacji na cmentarzach w Nakle nad Notecią oraz w okolicznych miejscowościach. Pracownicy firmy dysponują wiedzą i doświadczeniem, umożliwiającym wykonanie procedury ekshumacji, zawsze w najwyższym szacunku względem godności zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż Nakło jest dostępny pod adresem ul. Dąbrowskiego 45 pod numerami telefonu 609 809 105 i 606 180 108.

Rekomendacje

Galeria

Mój Anioł Stróż kwiaty pogrzebowe kremacje oprawa florystyczna przewóz zmarłych całodobowa pomoc kwiaty na pogrzeb pogrzeb urnowy firma pogrzebowa Mój Anioł Stróż biuro pogrzebowe ostatnie pożegnanie dom pogrzebowy Mój Anioł Stróż usługi pogrzebowe Mój Anioł Stróż trumna drewniana namiot pogrzebowy Mój Anioł Stróż transport zmarłych pogrzeb na cmentarzu przewóz zmarłych pogrzeb katolicki pogrzeb katolicki kwiaty na pogrzeb ostatnie pożegnanie pogrzeby każdego wyznania pogrzeb z trumną pogrzeb tradycyjny karawany pogrzebowe pogrzeby każdego rodzaju pogrzeby akcesoria funeralne namiot pogrzebowy usługi pogrzebowe Mój Anioł Stróż zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż dom pogrzebowy Mój Anioł Stróż transport zwłok Mój Anioł Stróż transport zwłok Mój Anioł Stróż karawan pogrzebowy Mój Anioł Stróż dom pogrzebowy Nakło nad Notecią zakład pogrzebowy mój anioł stróż nakło usługi pogrzebowe Nakło zakład pogrzebowy w nakle nad notecią tani zakład pogrzebowy Nakło całodobowy zakład pogrzebowy Nakło organizacja pogrzebów nakło zakłąd usług pogrzebowych mój anioł stróż zakłady pogrzebowe nakło firma pogrzebowa w Nakle organizacja pogrzebów pogrzeby urnowe i kremacje w nakle pogrzeb urnowy nakło pogrzeby nakło

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Dąbrowskiego 45, 89-100 Nakło Nad Notecią

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *