Zakład pogrzebowy Strzegom

Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa Karpińscy
Zakład Pogrzebowy Ostatnia Posługa Strzegom
ul. Dolna 66
58-150, Strzegom
74 851 39 89
bokstrzegom@ostatniaposluga.pl
ostatniaposluga.pl

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA został powołany do istnienia w 1991 roku przez Macieja i Bożenę Karpińskich. Od tego  czasu nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi pogrzebowe, które wyróżnia profesjonalizm. Od chwili powstania firma robi wszystko, by sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów i wyróżniać się na tle innych firm w regionie.

Firma pogrzebowa OSTATNIA POSŁUGA posiada w województwie dolnośląskim cztery biura. Jedno mieści się w Strzegomiu przy ulicy Dolnej 66, kolejne w Jaworze, a także dwa biura w Świdnicy. Biuro w Strzegomiu zostało uruchomione w roku 2004. Obecnie w tej lokalizacji znajduje się biuro obsługi klienta i sala ekspozycyjna. To właśnie w zakładzie usług pogrzebowych w Strzegomiu rodziny w żałobie uzyskują kompleksową pomoc i wsparcie w przygotowaniu wyjątkowej ceremonii ostatniego pożegnania. Warto wspomnieć, że firma dysponuje także własnym prosektorium, gdzie oprócz sali sekcyjnej, pomieszczeń do przygotowywania ciał osób zmarłych do pogrzebów i chłodni, znajduje się również kameralna sala pożegnań. Dzięki takiemu obiektowi firma jest w stanie zaoferować profesjonalne usługi z zakresu tanatokosmetologii.

usługi pogrzebowe Strzegom

Usługi Pogrzebowe Strzegom

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA realizuje usługi pogrzebowe zarówno na zlecenie osób prywatnych, jak instytucji państwowych, samorządowych czy domów opieki społecznej. Firma przygotowuje religijne, jak i świeckie ceremonie pogrzebowe w formie tradycyjnej, jak i połączonej z kremacją. Wszyscy Klienci, zgłaszając się do biura, otrzymują kompleksową pomoc we wszystkich możliwych kwestiach. Rodziny w żałobie zostają przeprowadzeni przez szereg formalności urzędowych. Dodatkowo firma jest w stanie zająć się wykonaniem usług kamieniarskich lub dodatkowych usług cmentarnych po pogrzebie, a nawet objąć stałą opiekę nad grobem.

Firma posiada w swojej ofercie szeroki asortyment akcesoriów funeralnych – głównie takich, jak bogaty wybór trumien sprawdzonych producentów krajowych, jak i zagranicznych oraz urn w różnych wzorach, wykonanych z różnych materiałów – od drewnianych przez metalowe, ceramiczne, szklane do kamiennych. Oprócz tego zakład pogrzebowy w Strzegomiu oferuje odzież żałobną, przygotowanie i dystrybucję nekrologów, a nawet przygotowanie specjalnych obrazków pamiątkowych. Kompleksowa pomoc świadczona przez tę firmę obejmuje również oprawę muzyczną.

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA zapewnia profesjonalne nagłośnienie zarówno ceremonii pogrzebowej, jak i konduktu oraz najbliższego otoczenia grobu. Klienci mogą także zamówić usługi profesjonalnego organisty, trębacza czy orkiestry. Dodatkowo we własnej pracowni florystycznej zostaną przygotowane wieńce, wiązanki, bukiety oraz inne kompozycje florystyczne, które mogą być dostarczone do kaplic cmentarnych.

zakłady pogrzebowe

Transport krajowy i międzynarodowy

OSTATNIA POSŁUGA ze Strzegomia dysponuje także dużym i nowoczesnym taborem pojazdów, przystosowanych do przewozów osób zmarłych. Do dyspozycji Klientów firma oddaje najwyższej jakości karawan marki Mercedes, który stanowi idealne połączenie niemieckiej, niezawodnej technologii z doskonałym designem włoskiej firmy Pilato.  Dzięki temu OSTATNIA POSŁUGA jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi przewozu Zmarłych w Polsce i Europie. Transport zwłok możliwy jest po wcześniejszym zgłoszeniu – przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu.

Zakład usług pogrzebowych Strzegom zawsze stara się być na bieżąco ze światowymi trendami w branży funeralnej i świadczyć usługi pogrzebowe na najwyższym poziomie.

Kremacje Strzegom

W ciągu ostatnich lat znacząco wzrosło zainteresowanie kremacją, co w dużej mierze jest związane z uznaniem jej przez Kościół Rzymsko-katolicki. Zakład prowadzi własne krematorium dzięki czemu decyzja o kremacji nie wydłuża terminu oczekiwania na pogrzeb. 

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA pomoże w załatwieniu wszelkich formalności związanych z przeprowadzeniem kremacji zwłok. Firma przygotuje ciało osoby zmarłej w własnym prosektorium zgodnie z wszelkimi wytycznymi związanym z procesem spopielenia. Dodatkowo zadba o wszystkie niezbędne akcesoria oraz dostarczy ciało i odbierze urnę z prochami oraz dostarczy do miejsca docelowego spoczynku.

pogrzeby w strzegomiu

Cmentarze w Strzegomiu

OSTATNIA POSŁUGA zapewnia wszechstronną pomoc w organizacji ceremonii żałobnych na Dolnym Śląsku, w tym w Strzegomiu. Mieszkańcy tego miasta najczęściej znajdują miejsce swojego wiecznego spoczynku na następujących nekropoliach:

 • Cmentarz Komunalny w Strzegomiu – ul. Olszowa 2, 58-150 Strzegom
 • Cmentarz Komunalny w Strzegomiu – ul. Świdnicka, 58-150 Strzegom
 • Cmentarz Komunalny – ul. Wałbrzyska 31, 58-150 Strzegom

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA jest również administratorem cmentarzy komunalnych oraz parafialnych:

 • Cmentarz Komunalny – ul. Waleriana Łukasińskiego 49, 58-100 Świdnica
 • Cmentarz Komunalny – ul. Słowiańska, 58-100 Świdnica
 • Cmentarz parafialny przy Aleja Brzozowej – ul. al Brzozowa 2, 58-100 Świdnica
 • Cmentarz parafialny w Bystrzycy Górnej – Bystrzyca Górna 17, 58-114 Bystrzyca Górna
 • Cmentarz parafialny przykościelny w Bystrzycy Dolnej – Bystrzyca Dolna, 58-100 Bystrzyca Dolna
 • Cmentarz parafii rzymsko-katolickiej pw. św. Mikołaja w Pszennie – 58-125 Pszenno
 • Cmentarz katolicki – Makowice 30, 48-320 Makowice
 • Cmentarz – Bojanice 57, 58-113 Bojanice

firma pogrzebowa strzegom

Ekshumacje w Strzegomiu

Ekshumacja dokonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, jednak może zostać zlecona także przez prokuraturę lub sąd. Wszystkie kwestie z nią związane reguluje rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. z 2001 r. Nr 153, poz. 1783. W tym dokumencie zapisano między innymi, że ekshumacja może zostać wykonana jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA ze Strzegomia posiada ogromne doświadczenie w kwestiach związanych z ekshumacją. Dotyczy ono zarówno wszystkich formalności oraz samego procesu. Pracownicy dysponują wiedzą i sprzętem umożliwiającym jej sprawne wykonanie. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami i szacunkiem względem zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Ostatnia Posługa Strzegom jest dostępny pod adresem ul. Dolna 66 pod numerem telefonu 74 851 39 89.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w świdnicy firma pogrzebowa strzegom zakłady pogrzebowe w świdnicy usługi pogrzebowe w jaworze usługi pogrzebowe w świdnicy pogrzeby w strzegomiu dom pogrzebowy w świdnicy zakłady pogrzebowe w strzegomiu usługi pogrzebowe w strzegomiu dom pogrzebowy w świdnicy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Dolna 66, 58-150 Strzegom

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *