Zakład pogrzebowy Szczecin

zakład pogrzebowy Hermes Szczecin
Zakład pogrzebowy Hermes Szczecin
ul. Kordeckiego 15
71-066, Szczecin
506 28 88 28
biuro@hermes.szczecin.pl
hermes.szczecin.pl
hermesszczecin.uslugipogrzebowe.com.pl
Facebook

Zakład pogrzebowy HERMES Szczecin jest firmą, która specjalizuje się w organizacji i przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych. Do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny i oferuje kompleksowe usługi, które są w stanie spełnić życzenia rodziny osoby zmarłej. Firma pogrzebowa posiada ogromne doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu jest w stanie zaoferować najwyżej jakości usługi.

Zakład pogrzebowy HERMES prowadzi swoją działalność głównie na terenie Szczecina i województwa zachodniopomorskiego. Rok po roku firma Hermes wypracowuje sobie tak cenną renomę wśród mieszkańców Szczecina.  Zakład usług pogrzebowych organizuje uroczystości pogrzebowe każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Szczecinie i okolicach. Na prośbę rodziny, istnieje możliwość zorganizowania uroczystości w dowolnej miejscowości na terenie Polski.

Zakład pogrzebowy HERMES posiada biuro zlokalizowane w Szczecinie przy ulicy Kordeckiego 15 w dzielnicy Turzyn, ale obsługuje mieszkańców wszystkich dzielnic Szczecina oraz okolicznych miejscowości. W biurze firmy czeka na Państwa wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże i odpowie na wszystkie pytania, jakie nasuwają się przy organizacji pogrzebu.

Usługi Pogrzebowe Szczecin

Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin pracownicy firmy pogrzebowej ze Szczecina są w stanie przejąć wszystkie kwestie formalne związane z przygotowaniem pogrzebu. Są oni w stanie podjąć wysiłek samodzielnego zatroszczenia się o kwestie formalne związane z przygotowaniem do pochówku. Będą reprezentować swoich klientów w ZUS, KRUS czy Urzędzie Stanu Cywilnego oraz w kancelariach parafialnych i biurach cmentarzy. Poza tym firma daje możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu, a ewentualna różnica na korzyść klienta wypłacana jest najszybciej, jak to tylko możliwe.

usługi pogrzebowe szczecin

Dom pogrzebowy ze Szczecina zajmuje się przygotowaniem pogrzebów tradycyjnych, połączonych z kremacją, świeckich jak i wyznaniowych. Każda ceremonia wyróżnia się indywidualnym charakterem, którego celem jest pożegnanie bliskiej osoby w sposób pełen szacunku i godności. W przypadku ceremonii świeckich istnieje możliwość skorzystania z usług profesjonalnego Mistrza Ceremonii, który zadba o przebieg tego typu uroczystości.

Zakład usług pogrzebowych HERMES w swojej ofercie posiada także szeroki wybór trumien i urn pogrzebowych, które wykonane są z różnych rodzajów drewna – głównie dębowego, sosnowego, olchowego i wielu innych. Różnią się one nie tylko materiałem, z jakiego powstały, ale także kolorem, fakturą, dekoracjami czy rzeźbieniami. Dzięki szerokiemu wyborowi zyskują Państwo gwarancję, że znajdą model odpowiedni dla swoich najbliższych, który będzie spełniał wszystkie wymagania i potrzeby. Wszystkie z oferowanych modeli wykonane są z materiałów najwyższej jakości, gwarantując piękny wygląd i trwałość.

Firma posiada w swoim asortymencie różnorodne akcesoria pogrzebowe takie, jak urny, ubrania dla zmarłych oraz cała konfekcja pogrzebowa wraz z dodatkami, krzyże i tabliczki nagrobne, modlitewniki i różańce.

Zakład pogrzebowy ze Szczecina jest w stanie zadbać także o oprawę pogrzebu, oferując przygotowanie wyjątkowej oprawy muzycznej. Możliwe jest to dzięki wieloletniej współpracy ze sprawdzonymi instrumentalistami, którzy mają w swoim repertuarze także utwory o charakterze żałobnym. Poza tym personel jest w stanie zadbać także o oprawę florystyczną, oferując wieńce i wiązanki, przygotowywane z najładniejszych kwiatów, które adekwatne są do powagi uroczystości.

transport zwłok szczecin

Transport zwłok Szczecin

HERMES ze Szczecina oferuje także usługi z zakresu transportu zwłok, świadczone zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Firma jest w stanie zająć się wszystkimi formalnościami, a dzięki współpracy z placówkami dyplomatycznymi oraz różnymi urzędami we wszystkich krajach europejskich, wszystkie sprawy załatwiane są rzetelnie i sprawnie.

Transport zmarłych z zagranicy do Szczecina odbywa się z użyciem różnego typu środków transportu – drogą lądową, lotniczą bądź morską. W zakresie transportu zwłok restrykcyjnie przestrzegamy wszystkich przyjętych ustawowo norm i przepisów. Firma realizuje sprowadzenie zwłok z zagranicy do Szczecina od wielu lat, ale nigdy nie gubi jej rutyna. 

Kremacje Szczecin

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała osoby zmarłej, w specjalnym piecu kremacyjnym i następnie umieszczeniu prochów w urnie, która zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium. W ostatnich latach ta forma pochówku znacząco zyskuje na popularności, w związku z coraz bardziej zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych oraz możliwość obniżenia całościowych kosztów pogrzebu. Co ważne, kremacja jest praktyką akceptowaną i uznawaną przez Kościół katolicki.

dom pogrzebowy Szczecin

Zakład Pogrzebowy HERMES Szczecin zajmuje się przygotowaniem pięknych uroczystości pogrzebowych urnowych poprzedzonych certyfikowaną kremacją. Firma posiada doświadczenie i jest w stanie zadbać o każdy element przygotowania tego typu ceremonii. Zakład Pogrzebowy gwarantuje wszelką pomoc w przeprowadzeniu kremacji i jest w stanie udzielić niezbędnych wyjaśnień, a także odpowie na Państwa pytania dotyczące tej formy pochówku.

Cmentarze w Szczecinie

Zakład Pogrzebowy HERMES świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w Szczecinie i na obszarze całego województwa zachodniopomorskiego. Pogrzeby w Szczecinie odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz Centralny – ul. Ku Słońcu 125A, 71-080 Szczecin
 • Cmentarz Zachodni – ul. Bronowicka 24-28, 71-001 Szczecin
 • Cmentarz Dąbie – ul. Goleniowska 33-38, 70-825 Szczecin
 • Cmentarz Wielgowo – ul. Urodzajna, 70-889 Szczecin

Ekshumacje w Szczecinie

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny, ale może też zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia po otrzymaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego.

zakłady pogrzebowe w Szczecinie

Zakład Pogrzebowy HERMES zajmuje się wykonaniem procesu ekshumacji i ponownego pochówku na wszystkich cmentarzach Szczecina i okolic. Firma zarówno pod względem formalnym, jak i sprzętowym spełnia wszelkie wymogi do prawnego jej przeprowadzenia. Dzięki temu wszystko przebiega sprawnie oraz z poszanowaniem Zmarłego.

Zakład pogrzebowy Hermes Szczecin jest dostępny pod adresem ul. Kordeckiego 15 pod numerem telefonu 506 28 88 28.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy hermes szczecin kremacje szczecin przewóz zwłok szczecin godne pogrzeby Szczecin transport zmarłych szczecin organizacja pogrzebów szczecin firma pogrzebowa szczecin oferta domu pogrzebowego w Szczecinie organizacja pogrzebu Szczecin

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Kordeckiego 15, 71-066 Szczecin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Jestem pod wrażeniem tak świetnej organizacji pogrzebu. Szybkość reakcji zdecydowanie godna polecenia. Firma bardzo poważnie podchodzi do każdego klienta

  (5/5)
 2. Usługi zakładu pogrzebowego były bardzo profesjonalne i godne zaufania. Wszyscy pracownicy byli uprzejmi i bardzo pomocni w organizacji pogrzebu mojego dziadka.

  (5/5)
 3. Realizacja pogrzebu w firmie Hermes przebiegła bardzo sprawnie i bez większych komplikacji. Pracownicy są bardzo kulturalni i mają w sobie dużo empatii. Czuliśmy się rozumiani, a do tego co cenne, wysłuchano naszych próśb.

  (5/5)
 4. Zakład pogrzebowy Hermes zadbał o każdy aspekt, aby zapewnić godne pożegnanie dla naszego bliskiego. Ich profesjonalizm i dbałość o szczegóły były nieocenione. Z serca polecam tę firmę

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *