Zakład pogrzebowy Strzelin

Zakład pogrzebowy Strzelin - OLIMP
ul. Wolności 25A
57‑100, Strzelin
570 434 488
717 962 992
794 161 008
pogrzebystrzelin.pl
zakladpogrzebowyolimp.pl

Zakład Pogrzebowy OLIMP to firma świadcząca kompleksowe usługi pogrzebowe na obszarze całego województwa dolnośląskiego. Założona przez Halinę Łobasz, wspieraną przez syna Pawła, OLIMP posiada biuro w miejscowości Strzelin przy ulicy Wolności 25A oraz 3 biura we Wrocławiu a także własne krematorium z kaplicą z dwoma salami pożegnalnymi i pomieszczeniem chłodniczym.

Usługi Pogrzebowe Strzelin

Dom pogrzebowy OLIMP Strzelin pomaga w każdym – nawet najdrobniejszym aspekcie – składającym się na przygotowanie uroczystości pogrzebowej. Zdając sobie sprawę z tego, jak ciężkie bywają dla rodziny chwile po śmierci najbliższych i z tego, iż często organizatorzy nie mają siły na załatwienie spraw urzędowych – Zakład Pogrzebowy OLIMP oferuje przejęcie wszelkich kwestii z nimi związanych. Pracownicy firmy dopełnią niezbędnych formalności reprezentując Państwa w ZUS-ie, Urzędzie Stanu Cywilnego czy szpitalu.

Zakład Pogrzebowy OLIMP do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, a wszyscy Klienci otrzymują należne wsparcie, pomoc i poradę. OLIMP Strzelin wspólnie z Państwem przygotuje godną i niepowtarzalną uroczystość pogrzebową, niezależnie od przeznaczonych na nią środków finansowych.

zakłady pogrzebowe w Strzelinie

Zakład pogrzebowy w Strzelinie oferuje także budowę grobów – zarówno grobów ziemnych, jak i murowanych oraz grobowców. Wszystkie powstają dzięki zastosowaniu uznanych i powszechnie stosowanych w praktyce cmentarnej technik murarskich. W swojej OLIMP ma usługę budowy grobów tradycyjnych oraz urnowych na terenie całego województwa dolnośląskiego. Zakład Pogrzebowy OLIMP Strzelin oferuje też kompleksową usługę opieki nad grobami – czyli sprzątanie grobów oraz terenów wokół nich.

Transport zmarłych Strzelin

Usługi pogrzebowe Strzelin, świadczone przez firmę OLIMP, to także transport zwłok krajowy, jak i międzynarodowy. W tym zakresie firma działa również całodobowo realizując zlecenia na wszelkiego rodzaju przewozy – zarówno od podmiotów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. Najczęściej mają one formę eksportacji czyli przewozu zwłok z miejsca zgonu do chłodni, ale w razie potrzeby Zakład Pogrzebowy OLIMP może realizować także transport na dalsze odległości. Dzięki nowoczesnym karawanom spełniającym wszystkie normy sanitarne i urzędowe wymagane przepisami polskimi, jak i zagranicznymi, usługi transportowe świadczone są na najwyższym poziomie.

W szeregach firmy zatrudnieni są profesjonaliści w swoim fachu czyli kierowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz pracownicy orientujący się we wszelkich kwestiach formalnych, którzy chętnie odpowiedzą na każde pytanie wyjaśnią każdą wątpliwość.

Transmisje pogrzebów online

Firma pogrzebowa OLIMP Strzelin wprowadziła także specjalnie z myślą o swoich Klientach usługę transmisji online, która realizowana jest w czasie rzeczywistym. Najwyższej jakości przekaz w technologii internetowej jest dostępny na stronie internetowej zakładu bez odwołania do zewnętrznych serwisów. Z usługi tej mogą skorzystać jedynie osoby posiadające odpowiedni kod dostępu – co jest ważne dla ochrony prywatności Rodziny Osoby Zmarłej.

W siedzibie firmy OLIMP w Strzelinie oraz w pozostałych jej oddziałach znajdą Państwo zawsze duży wybór urn, trumny kremacyjne oraz inne akcesoria, które są niezbędne przy organizacji wszelkiego rodzaju pogrzebów.

krematorium w Strzelinie

Krematorium Strzelin – Kremacja

Zakład Pogrzebowy OLIMP Strzelin posiada własne krematorium. To nowoczesny obiekt zlokalizowany przy ulicy Ząbkowickiej 78 w Strzelinie: 35 kilometrów od Wrocławia i 20 km od zjazdu z autostrady A4. Na powierzchni 800 m2 znajdują się dwa nowoczesne piece kremacyjne produkcji włoskiej. Cały proces kremacji sterowany jest komputerowo, co całkowicie eliminuje możliwość wystąpienia pomyłek przed oraz w trakcie procesu kremacji. Dzięki zastosowaniu najbardziej zaawansowanych technologii cały proces kremacji jest całkowicie zautomatyzowany i dzięki temu bezpieczny dla ludzi oraz otoczenia.

Własne krematorium w Strzelinie

Krematorium Strzelin to wyjątkowe miejsce, które wyposażone zostało w przestronną, ogrzewaną i klimatyzowaną kaplicę oraz w dwa pokoje służące do ceremonii ostatniego pożegnania. Nowoczesne i bogate zaplecze infrastrukturalne obejmuje również chłodnie i pomieszczenia przeznaczone dla pracowników zakładów pogrzebowych, współpracujących z krematorium OLIMP i oczekujących na odbiór urn.

Krematorium w Strzelinie spełnia wszystkie wymagania przewidziane w przepisach krajowych oraz międzynarodowych dotyczących usług kremacji, a dodatkowe zabezpieczenia – m.in. w formie skanerów – chronią przed ewentualnymi pomyłkami.

Cmentarze w Strzelinie

Zakład Pogrzebowy OLIMP jako firma znana i ceniona w Strzelinie oraz całym województwie dolnośląskim nieustannie pozostaje do dyspozycji swoich Klientów, pomagając w organizacji pogrzebów głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Parafialny –  ul. Generała Stanisława Maczka, 57-100 Strzelin
  • Cmentarz Komunalny–  ul. Krzepicka 1, 57-100 Strzelin

Ekshumacje w Strzelinie

Zakład pogrzebowy Strzelin świadczy również usługi w zakresie ekshumacji. Czasami zdarza się tak, że zachodzi potrzeba przeniesienia ciała zmarłego z dotychczasowego grobu w inne miejsce lub niezbędne są dodatkowe ekspertyzy lekarsko-sądowe, których nie można wykonać bez otwarcia grobu. Wtedy to przeprowadza się ekshumację. Zgodę na nią poprzedza złożenie odpowiedniego wniosku we właściwej Stacji Sanitarno-Epidemiologicznej. Prawo polskie bardzo dokładnie reguluje kwestie ekshumacji, zezwalając na nią tylko i wyłącznie w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy OLIMP Strzelin dysponuje nie tylko wiedzą, ale i doświadczeniem w przeprowadzaniu procesu ekshumacji, przy zachowaniu drobiazgowych przepisów sanitarnych.

Rekomendacje

Galeria

krematorium w Strzelinie pogrzeby w strzelinie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Wolności 25A, 57‑100 Strzelin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.