Cennik

Dla osób po stracie

Cena ceremonii pogrzebowej jest ustalana przez rodzinę indywidualnie z każdą firmą pogrzebową. Serwis Mementis®️ pośredniczy jedynie w wymianie informacji i NIE pobiera żadnych opłat za korzystanie z danych teleadresowych. Jesteśmy przeciwni działalności pośredników. Niepotrzebnie wydłużają czas kontaktu z rodziną (a zarazem też czas eksportacji) i wpływają na powiększenie ceny pogrzebu – koszty związane z ich działalnością finalnie ponosi rodzina, bo ukrywane są one w cenie usługi.

cennik dla osób po stracie

Dla firm

Promowanie jakości w branży pogrzebowej jest dla nas bardzo ważne. Prezentujemy tylko firmy świadczące usługi pogrzebowe najwyższej jakości. Firmy prezentowane w serwisie są wybierane przez redakcję serwisu Mementis®️ spośród firm w regionie. Zakład pogrzebowy, aby wyświetlać swoją ofertę na naszym serwisie, musi osiągnąć minimum 95% punktów kryteriów Mementis.

Dbamy aby wybór firmy pogrzebowej nie sprawiał dodatkowych trudności dla osoby po stracie, dlatego serwis Mementis®️ prezentuje zawsze tylko 1 firmę w danym regionie.

Jeśli chcesz zgłosić firmę, napisz do nas za pośrednictwem formularza.

Formularz zgłoszeniowy