Transport zwłok z zagranicy

Transport zwłok z zagranicy stanowi istotny wymiar działania firm z branży pogrzebowej. Ta usługa nabiera szczególnego znaczenia w obecnych czasach, które odznaczają się wzmożoną mobilnością osób, zmieniających miejsce zamieszkania w poszukiwaniu pracy, lepszych warunków bytowych czy też podróżujących w celach turystycznych.

Różne sytuacje losowe – nagłe zachorowania, wypadki czy inne zdarzenia – kończą się nieraz śmiercią danej osoby. Rodzina zmarłego musi w takiej sytuacji podjąć decyzję odnośnie pogrzebu. Najczęściej decyduje się na pochówek ich Bliskiego w rodzinnym kraju. Wtedy niezbędnym jest zorganizowanie transportu zwłok z zagranicy.

Transport Zmarłych odbywa się najczęściej drogą lądową, ale w przypadku zgonów w odległych krajach korzysta się także z komunikacji lotniczej lub morskiej.

Transport Zmarłych Mementis

W Polsce coraz więcej zakładów pogrzebowych dysponuje odpowiednim zapleczem niezbędnym do wykonywania usługi przewozu zwłok z zagranicy do Polski. Także inne firmy, które specjalizują się w transporcie zmarłych, często podejmują się świadczenia usług transportowych dla zakładów pogrzebowych.

W celu zapoznania się z ofertą firm, które oferują usługę transportu zwłok z zagranicy, najlepiej skorzystać z poniższej listy lub kliknąć w wybrany kraj na mapie.

Transport Zmarłych