transport zwłok Glob Drejka Transport zwłok z Norwegii Glob Drejka: 604 559 569

Transport zwłok Norwegia

transport zwłok Glob Drejka
Transport zwłok z Norwegii Glob Drejka
ul. Liliowa 11
06-200 Maków Mazowiecki, Polska , Norwegia
604 559 569
29 71 71 827
24.glob@gmail.com
drejka.pl
drejka.pl
Facebook

Firma GLOB DREJKA świadczy nie tylko kompleksowe usługi pogrzebowe, ale także organizuje przewozy zwłok z Norwegii do Polski. Wieloletnie doświadczenie w branży pogrzebowej i znajomość przepisów obowiązujących w Norwegii sprawia, że wszystkie formalności zostają dopełnione w sposób prawidłowy oraz wyjątkowo sprawny. Dzięki temu rodzina może mieć pewność, że ich bliski zostanie eksportowany do Polski w wyznaczonym wcześniej przez firmę terminie.

Transport Zmarłych z Norwegii

Organizacja pogrzebu jest zadaniem wyjątkowo trudnym. Bezradność jest jeszcze większa w sytuacji, w której do śmierci doszło poza granica kraju. W takiej sytuacji rodzina musi sprowadzić ciało swojego bliskiego do kraju, w którym ma nastąpić pochówek. Aby można było zorganizować ostatnie pożegnanie, zakład pogrzebowy GLOB DREJKA oferuje międzynarodowy transport zwłok z Norwegii do Polski. Wszystko odbywa się na podstawie pełnomocnictwa udzielonego przez rodzinę Zmarłego. Następnie pracownicy firmy DREJKA pomagają w uzupełnieniu wszystkich ważnych dokumentów oraz informuje o dalszym postępowaniu.

Rodziny w stracie nie muszę również obawiać się braku znajomości języka norweskiego. GLOB DREJKA zatrudnia profesjonalnych tłumaczy. Największym atutem tego zakładu pogrzebowego jest jasna i czytelna umowa. Dzięki niej każda rodzina decydująca się na usługi pogrzebowe oraz transportowe świadczone przez tę firmę wie, jakie koszty wiążą się z wykonaniem danej usługi oraz zna termin, w którym ciało ich bliskiego znajdzie się na terenie Polski. Na życzenie rodziny zakład pogrzebowy może zorganizować nie tylko międzynarodowy transport z Norwegii, ale również przygotować uroczystość pogrzebową z trumną lub urną.

transport zwłok z Norwegii

Procedury i niezbędne dokumenty

Formalności pogrzebowe wypełniane na terenie Norwegii różnią się od tych w Polsce. Procedura uzyskania niezbędnych dokumentów do przeprowadzenia międzynarodowego transportu zwłok z tego kraju jest skomplikowana. Dobra znajomość przepisów prawnych obowiązujących w Norwegii oraz współpraca z najlepszymi tłumaczami sprawia, że GLOB DREJKA jest firmą, której zaufało już setki osób. Międzynarodowy transport z Norwegii do Polski jest najczęściej przeprowadzany z takich miejscowości jak: Oslo, Bergen, Stavanger, Larvika, Drammen, Kristiansand, Fredrikstad, Alesund, Trondheim, Bodo oraz Tromso.

Dzięki współpracy z tłumaczami języka norweskiego firma GLOB DREJKA wykonuje także tłumaczenie aktu zgonu oraz troszczy się o wypełnienie innych formalności.

Koszt transportu zwłok z Norwegii do Polski

Śmierć bliskiej osoby jest zawsze dużym zaskoczeniem. Często wiąże się ona również z niespodziewanymi wydatkami, a wysokie koszty w Norwegii mogą wywołać jeszcze większą bezradność u rodzin. Aby obniżyć te koszty firma GLOB DREJKA nie korzysta z usług pośrednich zakładów pogrzebowych w Norwegii. Dzięki temu proponowane koszty mogą być najniższe z możliwych.

transport zwłok norwegia

Norwegia jest Państwem, w którym koszty kremacji są bardzo wysokie. Dlatego dużo korzystniejszym finansowo rozwiązaniem jest przewóz ciała w trumnie do Polski. W tym celu zakład pogrzebowy GLOB DREJKA dysponuje nowoczesnymi pojazdami, które przystosowane są do międzynarodowego transportu zwłok.

Wszystkie karawany spełniają wymagania prawne oraz sanitarne do przewozu zwłok, a eksportacja odbywa się w sposób pełen szacunku dla Zmarłego oraz z zachowaniem bezpieczeństwa dla pracowników i środowiska. Ponadto firma GLOB DREJKA dysponuje specjalnymi trumnami, które przystosowane są do międzynarodowego transportu zwłok. W zakładzie rodzina może wybrać również odpowiednią odzież i galanterię żałobną, w której zostanie złożony do trumny Zmarły.

GLOB DREJKA to firma, której misją jest pomoc rodzinom w żałobie. Dlatego do świadczenia swoich usług przykłada się z dużym zaangażowaniem. Wszystko po to, aby rodzina mogła zobaczyć jak najszybciej bliską sobie osobę i móc się z nią pożegnać w sposób pełen szacunku i godności.

W celu uzyskania bardziej obszernych informacji na temat transportu zmarłych z Norwegii do Polski najlepiej dzwonić pod numer (+48) 604 559 569.

Rekomendacje

Galeria

transport z norwegii

Kontakt

GLOB SP. Z O.O.
ul. Liliowa 11
06-200 Maków Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.