Zakład pogrzebowy Warszawa Bemowo

zakład pogrzebowy Tren Warszawa
Zakład Pogrzebowy Tren Bemowo
ul. Ostrowiecka 10a
01-798, Warszawa Bemowo
602 390 231
22 425 43 36
22 638 65 05
biuro@tren.com.pl
tren.com.pl
pogrzebowawarszawa.pl

Zakład Pogrzebowy TREN to firma, która świadczy kompleksowe usługi w branży funeralnej, oferując pomoc i oparcie mieszkańcom Bemowa w najtrudniejszych momentach, z jakim przychodzi nam się zmierzyć w życiu. Decydując się na usługi firmy pogrzebowej TREN rodziny w żałobie otrzymują wszystko, czego potrzeba w tych bolesnych chwilach. Na pomoc tego zakładu pogrzebowego mogą liczyć mieszkańcy Warszawy, głównie takich dzielnic jak Bemowo, Wola, Powązki czy Żoliborz, a w razie potrzeby także osoby z całej Polski.

Pracownicy firmy pogrzebowej na Bemowie pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu przez 365 dni w roku. Biuro Zakładu pogrzebowego zlokalizowane jest w Warszawie przy ulicy Ostrowieckiej 10a. Firma pogrzebowa TREN wychodząc naprzeciw potrzebom mieszkańców Bemowa, jest w stanie dotrzeć w najdalsze zakątki kraju, by tam służyć pomocą, radą i świadczyć kompleksowe usługi.

Usługi Pogrzebowe Bemowo

Zakład Pogrzebowy TREN świadczy kompleksowe usługi organizacji uroczystości pogrzebowych każdego typu. Jednym z elementów wchodzących w skład oferty jest przygotowanie zmarłego do pogrzebu. Zakład usług pogrzebowych posiada własne pomieszczenia chłodnicze i dzięki temu jest w stanie także zaoferować godne warunki przechowania ciała. Wśród personelu firmy są osoby specjalizujące się w tanatokosmetyce, które dołożą wszelkich starań, aby uczynić wygląd zmarłego jak najkorzystniejszym.

Usługi pogrzebowe, świadczone dla mieszkańców Bemowa, dopasowane zostały na przełomie lat działalności do potrzeb i wymagań. Jedna z takich opcji jest pomoc w załatwieniu wszelkich kwestii formalnych jakie wymagane są przy organizacji uroczystości najbliższych. Pracownicy firmy są w stanie reprezentować Państwa we wszystkich urzędach czy instytucjach oraz skredytować koszty pogrzebu w ramach zasiłku pogrzebowego. Jest to duże ułatwienie, chociażby dlatego, że dzielnica Bemowo nie posiada własnego USC i po niezbędne dokumenty trzeba udawać się do innych dzielnic, co stanowić może spore utrudnienie dla osób starszych i mniej sprawnych. Dzięki zaangażowaniu pracowników Zakładu Pogrzebowego TREN rodziny otrzymują gwarancję, że formalności zostaną dopełnione na czas.

zakład pogrzebowy bemowo

Kompleksowe usługi pogrzebowe, które oferuje firma TREN z Bemowa, obejmują również przygotowanie kompozycji kwiatowych. Firma współpracuje z doświadczonymi florystami, którzy zaproponują Państwu wieńce, wiązanki i stroiki oraz wszelkie inne formy kwiatowe. Dodatkowo Zakład Pogrzebowy TREN posiada szeroki wybór akcesoriów funeralnych, w tym trumien, urn i relikwiarzy. Firma przygotowuje również nekrologi, klepsydry czy tabliczki na urny. Wszystkie usługi dostosowane są do potrzeb i wymagań Klientów.

Transport Zmarłych Bemowo

Mobilność to kolejna z cech, jaką może pochwalić się TREN z Warszawy. Dzięki temu jest on w stanie świadczyć także usługi w zakresie transportu zmarłych zarówno w wymiarze krajowym, jak i międzynarodowym. Jest to możliwe także dzięki posiadaniu wykwalifikowanych i doświadczonych kierowców oraz najwyższej klasy tabor sprawdzonych pojazdów. Każde zlecenie na przewóz Zmarłych rozpatrywane jest indywidualnie, by korzyść Klienta w całościowym rozrachunku była jak największa.

Zakład Pogrzebowy TREN znany jest z bycia firmą, które pracownicy odznaczają się dużym taktem, empatią, a zarazem wiedzą we wszystkich możliwych zagadnieniach funeralnych. Decydując się na skorzystanie z usług tej firmy rodziny przeżywające żałobę otrzymują wszystko, co niezbędne, by przygotowywana uroczystość pogrzebowa była godna i wyjątkowa.

Tren Bemowo

Kremacje Bemowo

Kremacja to forma pochówku, zyskująca na uwadze w ostatnim czasie, na co duży wpływ mają czynniki ekonomiczne, kulturowe czy światopoglądowe. Decyzja o kremacji umożliwia bowiem pochowanie urny z prochami we wcześniej istniejącym grobie, przed upływem wymaganych 20 lat od poprzedniego pochówku. Często kremacja bywa również wybierana w przypadku konieczności przetransportowania Zmarłego z daleka, co znacznie ułatwia całą procedurę logistycznie.

Zakład pogrzebowy pomaga w całym procesie przygotowania procesu kremacji, jak również zadba o kwestie takie jak transport urny z prochami czy wcześniejsze przygotowanie ciała. Pracownicy pomogą w każdej kwestii związanej z organizacją tej formy pochówku i chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania, a także rozwieją wszystkie Państwa wątpliwości.

usługi pogrzebowe bemowo

Cmentarze na Warszawskim Bemowie

Zakład pogrzebowy TREN pozostaje do dyspozycji wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic, w tym w sposób szczególny dla osób zamieszkałych na Bemowie. Organizowane przez tę firmę pogrzeby odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Wojskowy – ul. Powązkowska 43/45, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Powązkowski – ul. Powązkowska 14, 01-797 Warszawa
  • Cmentarz Bródzieński (DWP) – ul. Św. Wincentego 83, 03-350 Warszawa
  • Cmentarz Czerniakowski – ul. Czerniakowska 2/4, 00-701 Warszawa

Ekshumacje Bemowo

Ekshumacja jest wykonywana najczęściej na życzenie rodziny zmarłego, chcącej przenieść jego szczątki do innego grobu. Czasami jednak zdarza się tak, że wykonywana jest na polecenie sądu lub prokuratora w celu przeprowadzenia oględzin lub innych badań. Okoliczności przeprowadzenia ekshumacji zostały bardzo precyzyjnie uregulowane przez polskie prawo Ustawą z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych. Jej wykonanie możliwe jest jedynie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy Bemowo – TREN podejmuje się przeprowadzenia ekshumacji oraz jest w stanie pomóc we wszelkich kwestiach formalnych związanych z uzyskaniem zgody na tę procedurę. Decydując się na skorzystanie zyskują Państwo pewność, że cały proces ekshumacji odbędzie się sprawnie przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej oraz wszelkich wymaganych prawem norm.

Zakład Pogrzebowy Tren Bemowo jest dostępny pod adresem ul. Ostrowiecka 10a pod numerami telefonu 602 390 231, 22 425 43 36 i 22 638 65 05.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy żoliborz zakład pogrzebowy bemowo dom pogrzebowy w warszawie pogrzeby Bemowo i Żoliborz pogrzeby wojskowe pogrzeb wojskowy na powązkach pogrzeb urnowy, kremacyjny usługi pogrzebowe żoliborz i bemowo karawan pogrzebowy tren pogrzeby Żoliborz i Bemowo firma pogrzebowa żoliborz dom pogrzebowy tren przewóz zwłok tren godne pogrzeby tani pogrzeb w warszawie zakład pogrzebowy opinie całodobowy zakład pogrzebowy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ostrowiecka 10a, 01-798 Warszawa – Bemowo

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.