Zakład pogrzebowy Zielona Góra

Usługi Pogrzebowe Kamińscy
Zakład pogrzebowy Zielona Góra Kamińscy
ul. Zyty 19
65-046, Zielona Góra
693 42 44 40
68 324 09 27
www.pogrzebykaminscy.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY to firma, która powstała w 1998 i od początku swojej działalności specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych. Obszar jej działalności obejmuje głównie województwo lubuskie. Firma posiada dwa biura w Zielonej Górze – zlokalizowane przy ulicach Zyty 19 i Kościelnej 4 – oraz biura w Legnicy, Polkowicach oraz Szprotawie. Przeszło dwudziestoletnie doświadczenie firmy stanowi synonim, a zarazem gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług pogrzebowych.

Usługi Pogrzebowe Zielona Góra

Firma pogrzebowa KAMIŃSCY z Zielonej Góry to kompleksowa obsługa pogrzebów. Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę. Niezależnie od pory dnia i nocy są w stanie przyjąć zlecenie na przewóz ciała Zmarłego zarówno z domu, szpitala, prosektorium czy innego miejsca, dbając o godność i szacunek. Firma z Zielonej Góry dysponuje własną chłodnią, co umożliwia oczekiwanie we właściwych warunkach na dzień pochówku oraz jest w stanie znacząco obniżyć całkowite koszty przygotowania uroczystości. Firma prowadzi też własne krematorium oraz eleganckie sale pożegnalne.

Wiedza zdobyte na przełomie tych lat pozwala na przygotowanie wyjątkowej i niezapomnianej uroczystości ostatniego pożegnania, poprzedzonej przygotowaniami, w których pracownicy firmy zawsze pomogą.

Zakład pogrzebowy z Zielonej Góry w swojej szerokiej ofercie posiada wciąż rzadko spotykaną, choć zyskującą na popularności, usługę balsamacji. Jest to praktyka funeralna powszechnie stosowana w wielu zachodnich krajach. Musi ona zostać wykonana przez dyplomowanego specjalistę balsamacji, który posługuje się najnowocześniejszymi narzędziami oraz środkami. Osoby, które zdecydują się na wspomnianą opcję otrzymują certyfikat ECTA (Europejskiego Stowarzyszenia Tanatoprakserów), który daje rodzinie możliwość otworzenia wieka trumny po przewiezieniu ciała Zmarłego nawet na najdalsze odległości.

pogrzeby zielona góra

Transport Zmarłych

Firma KAMIŃSCY z Zielonej Góry zajmuje się także transportem zwłok w Polsce oraz poza jej granicami. W swoim taborze samochodowym posiada specjalistyczne karawany uznanych światowych marek. Do każdego zlecenia na przewóz Zmarłych firma z Zielonej Góry podchodzi indywidualnie – tak w zakresie wyceny, jak i przygotowania oraz realizacji. Mogą być Państwo pewni, iż każdy transport odbywa się przy zachowaniu wszelkich norm sanitarnych i formalnych.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów, Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY z Zielonej Góry, uruchomił również możliwość załatwienia wszelkich formalności związanych z organizacją uroczystości żałobnych zarówno w jednym ze swoich biur, jak i we wskazanym przez Klienta miejscu. Pracownicy dojadą pod wskazany adres, by tam uzgodnić niezbędne szczegóły.

Firma KAMIŃSCY podejmuje się także z upoważnienia Rodziny Osoby Zmarłej obowiązku wyrobienia aktu zgonu oraz dopełnienia wszelkich innych procedur i formalności. W celu ułatwienia przeżycia tego trudnego czasu jest także możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebu w ramach zwrotu zasiłku pogrzebowego z KRUS, ZUS czy MSWiA.

transport zmarłych zielona góra

Usługi pogrzebowe, świadczone przez zakład pogrzebowy KAMIŃSCY, to również szeroki wybór trumien, dzięki wieloletniej współpracy z licznymi i renomowanymi producentami. Każdy produkt funeralny oferowany przez Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY z Zielonej Góry jest najwyższej jakości, a przede wszystkim atrakcyjny cenowo. Firma współpracuje także z doświadczonymi florystami, oferując przygotowanie wyjątkowych kompozycji kwiatowych. Dla wygody swoich Klientów firma zajmuje się także transportem wieńców oraz wiązanek kwiatów na uroczystości pogrzebowe.

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY udostępnia możliwość wykonania transmisji z pogrzebów on-line dla przyjaciół i członków rodzin, którzy nie mogą przybyć na pogrzeb. Transmisja przekazywana jest bez reklam bezpośrednio na stronie internetowej zakładu pogrzebowego. Po ceremonii rodzina może otrzymać nagranie na pamiątkę.

Dom pogrzebowy wykonuje też reportaż fotograficzny. Usługa wykonywana jest przez profesjonalnego fotografa, który może uwiecznić te trudne i smutne chwile, zachowując ich pamięć dla przyszłych pokoleń.

Kremacja Zielona Góra

Kremacja jest to forma pochówku, o którą coraz częściej pytają Klienci zakładów pogrzebowych. Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalnym piecu kremacyjnym. Prochy Zmarłego później zostają umieszczone w urnie. Odbywa się ona przy zachowaniu wszelkich norm etycznych, a przede wszystkim restrykcyjnych przepisów bezpieczeństwa związanego z ochroną zdrowa ludzkiego i ekologii.

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY prowadzi własne, nowoczesne krematorium z salą pożegnań. Każdy proces kremacji jest opatrzony stosownym certyfikatem. 

Cmentarze w Zielonej Górze

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY pozostaje do dyspozycji mieszkańców województwa lubuskiego. Z racji lokalizacji najczęściej organizuje uroczystości żałobne na cmentarzach Zielonej Góry i okolic. Są to głównie:

  • Cmentarz Miejski – ul. Kąpielowa, 65-383 Zielona Góra
  • Cmentarz komunalny – ul. Wrocławska, Zielona Góra
  • Cmentarz Komunalny Jędrzychowski – 65-012 Zielona Góra
  • Cmentarz Komunalny Chynowski – 65-127 Zielona Góra
  • Cmentarz –  ul. Turystyczna 12, 66-015 Przylep
  • Cmentarz w Raculi –  ul. Grabowa 25, 66-004 Racula
  • Cmentarz w Starym Kisielinie – ul. Pocztowa 3A, 66-002 Stary Kisielin
  • Cmentarz komunalny w Ochli – ul. Zielonogórska, 66-006 Ochla

Ekshumacje w Zielonej Górze

Ekshumacja, jako skomplikowana operacja, polegająca na wydobyciu z grobu szczątków Zmarłego musi być przeprowadzona przez wyspecjalizowaną firmę. Najczęściej odbywa się na zlecenie rodziny, która decyduje o przeniesieniu ciała Zmarłego w inne wybrane miejsce. Może jednak zdarzyć się tak, iż ekshumacja zlecana jest na specjalne zlecenie prokuratury lub sądu.

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY dzięki wieloletniemu doświadczeniu i ogromnej wiedzy podejmuje się także przeprowadzenia ekshumacji. Wszystko przy zachowaniu najwyższych możliwych standardów bezpieczeństwa i zgodnie z prawem. Według przepisów prawnych i sanitarnych ekshumacja możliwa jest do wykonania pomiędzy 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład pogrzebowy Zielona Góra Kamińscy jest dostępny pod adresem ul. Zyty 19 pod numerami telefonu 693 42 44 40 i 68 324 09 27.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe Kamińscy namiot pogrzebowy Kamińscy dom pogrzebowy Kaminscy pogrzeby w zielonej górze pogrzeby zielona góra

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Zyty 19, 65-046 Zielona Góra

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.