Zakład pogrzebowy Andrychów

Zakład pogrzebowy Zadora
Zakład Pogrzebowy Zadora Andrychów
ul. Floriańska 1
34-120, Andrychów
33 873 86 56
509 397 895
biuro@zakladpogrzebowyzadora.pl
zadora24.pl

Zakład pogrzebowy Zadora jest rodzinną firmą pogrzebową, która służy wszystkim osobom potrzebującym nieprzerwanie od 1991 roku. Posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w przygotowaniu wyjątkowych uroczystości każdorazowo dopasowanych do oczekiwań i możliwości klientów. Pracownicy firmy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, skupiając się na potrzebach i oferują rozwiązania, które zaspokoją potrzeby nawet najbardziej wymagających osób.

Dom pogrzebowy Zadora służy pomocą mieszkańcom Andrychowa w organizacji godnych pogrzebów każdego rodzaju, ponieważ zawsze stara się być obecny tam gdzie jest potrzebny. Firma posiada swoje biura w Wadowicach, Suchej Beskidzkiej i w Andrychowie – przy ul. Floriańskiej 1.

Ten zakład usług pogrzebowych wychodzi jednak naprzeciw potrzebom mieszkańców również innych miejscowości regionu: jeśli nie są w stanie dojechać do jednego z biur, firma Zadora uruchomiła opcję mobilnego biura. Niezależnie od lokalizacji pracownik firmy jest w stanie stawić się w umówionym miejscu, by tam dopełnić wszelkich kwestii formalnych, jak i pomóc w doborze odpowiednich akcesoriów, odciążając klientów tak, aby w spokoju mogli skupić się na przeżywaniu żałoby.

Usługi pogrzebowe Andrychów

Zakład Pogrzebowy Zadora jest firmą, która przygotowując każdą ceremonię stara się, żeby odbyła się ona w możliwie najbardziej uroczysty sposób – zawsze z ogromnym naciskiem na piękno i godność. Pracownicy pomogą w doborze trumny, urny, jak i odpowiedniej oprawy muzycznej czy florystycznej ceremonii. Warto wspomnieć, że zakład pogrzebowy zapewnia profesjonalne i kompleksowe usługi pogrzebowe. Na cmentarzach w Andrychowie i okolicy realizowane są ceremonie w formie uroczystości dla wszystkich wyznań religijnych oraz świeckich. Dotyczy to zarówno pogrzebów tradycyjnych oraz urnowych po wcześniejszej kremacji.

usługi pogrzebowe Andrychów

Firma posiada nowoczesne zaplecze, a flota zakładu Zadora to eleganckie karawany pogrzebowe, w tym ponad 6,5 metrowy karawan – limuzyna marki Mercedes-Benz.

Transport zmarłych Andrychów

Zakłady pogrzebowe Zadora starają się poszerzać swoją ofertę dla klientów, i nieustanie dążą do perfekcji – zarówno pod względem ekonomicznym, jak i logistycznym. Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które zostały odpowiednio przystosowane do przewozu zwłok i posiadają wszelkie wymagane prawem pozwolenia i zgody. Dzięki temu zakład jest w stanie świadczyć usługi transportu zwłok krajowe i międzynarodowe, które odbywają się w odpowiednich warunkach
i  z najwyższym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Profesjonalny zakład pogrzebowy jest w stanie znacząco odciążyć rodziny i zająć się większością spraw, związanych z pogrzebem. Dlatego firma Zadora tak wielką wagę przykłada do najwyższej jakości obsługi klienta. Ścisłe dopasowanie oferty do oczekiwań pomaga rodzinom w żałobie przeżyć ten trudny czas.

transport zmarłych Andrychów

Kremacja Andrychów

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalistycznym piecu kremacyjnym. Jest formą pochówku, która w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności w związku z ciągle zmniejszającą się liczbą miejsc grzebalnych.

Kremacja umożliwia dochowanie urny do pojedynczego grobu jeszcze przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku i dodatkowo wpływa na znaczące obniżenie kosztów całości ceremonii.

kremacje Andrychów

Zakład Pogrzebowy Zadora podejmuje się przygotowania uroczystości żałobnych, połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na pytania rodzin w żałobie i rozwieją wszelkie wątpliwości. Pomogą także w organizacji kremacji, jak i następującej po niej ceremonii pogrzebowej. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy każdy z klientów zyskuje gwarancję, że wszystko zostanie przygotowane w odpowiedni sposób, a pracownicy zadbają o każdy element formalny.

przewóz zmarłych Zadora Andrychów

Cmentarze w Andrychowie

Zakład Pogrzebowy Zadora świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie małopolskim. Pochówki mieszkańców Andrychowa i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Beskidzka 23, 34-120 Andrychów
  • Cmentarz komunalny – ul. Szkolna 6, 34-120 Roczyny

Ekshumacje w Andrychowie

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca pochówku. Odbywa się to najczęściej na wyraźną prośbę rodziny, w celu przeniesienia ich w inne miejsce. Do jej wykonania konieczne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego. Przeprowadzenie ekshumacji możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy Zadora posiada wiedzę, doświadczenie oraz narzędzia, które umożliwiają sprawne wykonanie ekshumacji na wszystkich cmentarzach Andrychowa i okolic – a wszystko to przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej. Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami, w sposób gwarantujący bezpieczeństwo i troskę.

Zakład Pogrzebowy Zadora Andrychów jest dostępny pod adresem ul. Floriańska 1 pod numerami telefonu 33 873 86 56 i 509 397 895.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Andrychów Zadora przewóz ciała Andrychów transport zwłok Zadora usługi pogrzebowe Andrychów pogrzeby każdego rodzaju Andrychów pogrzeby każdego rodzaju Zadora transport zmarłych Zadora krajowy przewóz zwłok Zadora międzynarodowy transport ciała Zadora międzynarodowwy przewóz zwłok Zadora przewóz zwłok Zadora transport zwłok Zadora busy pogrzebowe Andrychów całodobowy zakład pogrzebowy Andrychów usługi pogrzebowe Andrychów kwiaty na pogrzeb Zadora wieńce pogrzebowe Andrychów oprawa florystyczna pogrzebu Zadora kwiaty na pogrzeb w Andrychowie

Kontakt z zakładem

Adres: Floriańska 1, 34-120 Andrychów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *