Zakład pogrzebowy Bełchatów

zakład pogrzebowy Pązik Bełchatów - Grocholice
Zakład Pogrzebowy Pązik Bełchatów
ul. Częstochowska 4
97-400 , Bełchatów
44 633 45 10
600 693 530
606 452 077
biuro@pogrzeby-pazik.pl
pogrzeby-pazik.pl

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK to rodzinna firma, która może pochwalić się ponad 25-letnim doświadczeniem w branży funeralnej. Nazwa firmy jest związana z jej założycielem – Panem Wiesławem Pązikiem, który swoim nazwiskiem gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług pogrzebowych cmentarnych i florystycznych. Przedsiębiorca swoją działalnością codziennie pomaga mieszkańcom Bełchatowa, a w szczególności dzielnicy Grocholice. 

Ćwierć wieku pracy w branży pogrzebowej sprawiło, że firma jest w stanie przedstawić kompleksową ofertę, która każdorazowo zostaje dopasowana do potrzeb, oczekiwań i możliwości klientów. W trakcie obsługi rodzin, pracownicy firmy pogrzebowej wsłuchują się w głos rodziny zmarłego i zrobią wszystko, by ceremonia przebiegła w sposób przez nią oczekiwany.

Zakład pogrzebowy działa głównie na terenie Bełchatowa, gdzie posiada dwa biura. Jedno z nich – wraz z kwiaciarnią – zlokalizowane jest przy ulicy Częstochowskiej 4, drugie zaś przy ulicy Południowej 26 – jest to dzielnica Grocholice. W każdym z tych miejsc oczekuje na klientów wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże w przygotowaniu wyjątkowej ceremonii. Firma organizuje pogrzeby każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w miejscowościach Bełchatów, Poręby, Szczerców, Drużbice, Zelów, Suchcice, Parzno, Parzniewice, Kaszewice, Wola Krzysztoporska, Łękawa, Bogdanów, Krzepczów i okolicach.

Usługi Pogrzebowe Bełchatów

Dom pogrzebowy na prośbę rodziny, jest w stanie zająć się wszystkimi kwestiami administracyjnymi i biurokratycznymi, a także zadbać o właściwy przepływ dokumentacji potrzebnej do organizacji ceremonii żałobnej, przewozu Zmarłych oraz kremacji. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin istnieje możliwość, aby w biurze firmy wypłacić pełną kwotę zasiłku pogrzebowego lub skorzystać z bezgotówkowego uregulowania kosztów pogrzebu.

usługi pogrzebowe Bełchatów

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK specjalizuje się w przygotowaniu uroczystości wyznaniowych oraz świeckich. Mogą mieć one formę tradycyjną, jak i z uprzednią kremacją. W przypadku uroczystości świeckich firma oferuje usługi profesjonalnego Mistrza Ceremonii, który po konsultacji z rodziną Zmarłego układa i wygłasza mowę pogrzebową oraz troszczy się o to, aby ceremonia przebiegła zgodnie z życzeniem.

Zakład Pogrzebowy z Grocholic organizuje także pogrzeby wojskowe – współpracując z Wojskiem Polskim tak, aby ceremonia żałobna mogła przebiegać zawsze ściśle według ceremoniału wojskowego.

Firma z Bełchatowa, oprócz wyżej wymienionych usług, oferuje swoim klientom szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych. W asortymencie zainteresowane osoby znajdą trumny, urny, różnego rodzaju dewocjonalia, krzyże oraz tabliczki. Trumny wykonane zostały z najwyższej jakości drewna i pochodzą od najlepszych producentów, posiadających wieloletnie doświadczenie w tworzeniu tego typu utensyliów. Poza tym firma oferuje wybór odzieży dla Zmarłych: są to ubrania zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, w szerokiej gamie rozmiarów, wzorów i kolorów.

dom pogrzebowy Bełchatów

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK zadba także o oprawę muzyczną, jak i florystyczną uroczystości. Pracownicy doradzą rodzinie w żałobie w wyborze odpowiednich kwiatów czy muzyki na pogrzeb, a także wysłuchają każdej sugestii i każdego życzenia. Warto wspomnieć, iż firma dysponuje własną kwiaciarnią w Bełchatowie, gdzie florystki pomogą Państwu w wybraniu wieńca, czy kompozycji wieńców i wiązanek na pogrzeb. Dodatkowo pracownicy zakładu z Bełchatowa przywiozą kwiaty do kaplicy, kościoła i na cmentarz. 

Przewóz zwłok Bełchatów

Firma świadczy także szeroko pojęte usługi transportu ciał zmarłych i urn z prochami, świadczone na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Wieloletnie doświadczenie w tych kwestiach i posiadanie pojazdów przystosowanych do przewozu zwłok, pozwala Zakładowi Pogrzebowemu WIESŁAW PĄZIK podjąć się przewozu zwłok nawet z najdalszych zakątków świata, wykorzystując każdą z możliwych: lądową, lotniczą lub też morską.

Zakład pogrzebowy PĄZIK dopełnia w imieniu rodzin niezbędnych formalności i pozwoleń. Wszystkie informacje na temat sprowadzenia zwłok z zagranicy do Bełchatowa, można uzyskać dzwoniąc pod numery telefonów: 44 633 45 10 lub 600 693 530.

transport zwłok bełchatów

Kremacje Bełchatów

Kremacja jest formą pochówku polegającą na spopieleniu zwłok w specjalistycznych piecach kremacyjnych. Wszystko odbywa się w sposób zautomatyzowany i bezpieczny dla środowiska i ludzi. Podczas kremacji zwłok ciało ulega całkowitemu spopieleniu w bardzo wysokich temperaturach. Następnie prochy umieszcza się w urnie, która zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium. Kremacja została zaakceptowana przez Kościół Katolicki i w ostatnich latach znacząco zyskuje na popularności, co związane jest z coraz mniejszą liczbą dostępnych miejsc grzebalnych.

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK jest w stanie pomóc w przygotowaniu uroczystości połączonej z kremacją. Kremacje w naszej firmie pogrzebowej są zawsze certyfikowane, a certyfikat przekazywany rodzinie. Pracownicy chętnie pomogą we wszystkich kwestiach związanych z jej przygotowaniem i w razie potrzeby chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

firma pogrzebowa Bełchatów

Cmentarze w Bełchatowie

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie łódzkim. Pogrzeby mieszkańców Bełchatowa odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz rzymskokatolicki – ul. Tylna, 97-413 Bełchatów
 • Cmentarz – ul. Wojska Polskiego 171, 97-400 Bełchatów
 • Cmentarz parafialny w Łękawie – 97-400 Łękawa

Ekshumacje w Bełchatowie

Ekshumacja to skomplikowany proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Jej wykonanie możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego, w okresie między 16 października a 15 kwietnia, w godzinach porannych. Najczęściej jest ona wykonywana na zlecenie rodziny w celu złożenia ciała w innym miejscu.

Zakład Pogrzebowy WIESŁAW PĄZIK dysponuje wiedzą i doświadczeniem w profesjonalnym wykonywaniu ekshumacji oraz ponownych inhumacji. Pracownicy tej firmy posiadają odpowiedni sprzęt umożliwiający bezpieczne jej przeprowadzenie przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Pązik Bełchatów jest dostępny pod adresem ul. Częstochowska 4 pod numerami telefonu 44 633 45 10, 600 693 530 i 606 452 077.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa pązik Bełchatów Grocholice zakład pogrzebowy w Bełchatowie usługi pogrzebowe Bełchatów pogrzeby bełchatów godne pogrzeby w Bełchatowie zakład pogrzebowy pązik transport zwłok Bełchatów całodobowy transport zwłok sala przedpogrzebowa, dom przedpogrzebowy bełchatów domy pogrzebowe bełchatów kwiaty na pogrzeb Bełchatów organizacja pogrzebu bełchatów

Kontakt z zakładem

Adres:
Wiesław Pązik Zakłady Pogrzebowe Bełchatów – Grocholice
ul. Częstochowska 4
oraz
ul. Południowa 26,

97-400 Bełchatów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Jednym słowem, profesjonalizm. Dzięki pomocy zakładu poradziliśmy sobie z organizacją i formalnościami, został nam okazany szacunek i współczucie

  (5/5)
 2. Firma Pązik jest profesjonalna w każdym calu. Bardzo duże wsparcie można otrzymać, co jest ważne dla nas – rodzin pogrążonych w żałobie.

  (5/5)
 3. Polecam dom pogrzebowy Pązik w Bełchatowie, czuliśmy zaopiekowanie i nikt nam nic nie wciskał na siłę.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *