Zakład pogrzebowy Brwinów

dom pogrzebowy Szadkowski
Dom Pogrzebowy Szadkowski Brwinów
ul. Rynek 23
05-840, Brwinów
22 299 06 96
22 212 83 44
606 151 159
dpsz@dpsz.pl
www.dpsz.pl
www.szadkowski.pl
Facebook

Dom Pogrzebowy Szadkowski, znany i ceniony w branży funeralnej, od 1985 roku nieprzerwanie – kierując się najwyższymi standardami i tradycją – oferuje usługi pogrzebowe w centralnej Polsce. Firma ta wciąż pozostaje godnym zaufania punktem odniesienia dla mieszkańców województwa mazowieckiego, w tym także Brwinowa i okolic, w przypadku śmierci Bliskiej Osoby. Każda uroczystość jest starannie przygotowywana, aby była w pełni zgodna z oczekiwaniami rodzin, odpowiadając na ich potrzeby w tym trudnym czasie żałoby.

W Brwinowie siedziba firmy zlokalizowana jest przy ulicy Rynek 23. Tam właśnie zespół pracowników posiadających zarówno wiedzę, jak i doświadczenie, służy wszelkim wsparciem w organizacji uroczystości pogrzebowych oraz świadczy inne usługi, w zależności od potrzeb i życzeń klientów.

dom pogrzebowy Brwinów

Usługi pogrzebowe Brwinów

Personel Domu Pogrzebowego Szadkowski jest zawsze w gotowości do niesienia pomocy rodzinom znajdującym się w żałobie. To zaangażowanie obejmuje nie tylko mieszkańców Brwinowa, ale również Pruszkowa, Piastowa oraz całego województwa mazowieckiego. Oferta firmy Szadkowski obejmuje również zróżnicowane tak pod względem formy, jak i cen akcesoria pogrzebowe, począwszy od trumien, urn, tabliczek, po krzyże nagrobne i ubrania żałobne dla zmarłych. Wszystkie te akcesoria mają jednak wspólną cechę – a jest nią wysoka jakość.

Firma świadczy również kompleksowe usługi przewozu zmarłych, które realizuje zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Wykorzystywane karawany – głównie takie, jak Mercedes, Ford oraz Jaguar – obsługują doświadczeni kierowcy, którzy także biorą na siebie odpowiedzialność za wszelkie formalności, związane z transportem zmarłych.

Kremacje Brwinów

Kremacja, staje się coraz częstszą formą pochówku, wybieraną przez wiele osób również w Polsce. Wśród powodów takiego stanu znajdują się kwestie związane z ekologią, jak również możliwość pochowania urny w już istniejącym grobie tradycyjnym – nawet przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

zakład pogrzebowy w brwinowie

Dom Pogrzebowy Szadkowski posiada własne krematorium, które znajduje się w Pruszkowie przy ulicy Południowej 22 – z którego korzystają też mieszkańcy Brwinowa. Ceremonie żałobne z uprzednią kremacją, organizowane przez firmę Szadkowski, są zawsze przygotowane z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Więcej informacji można uzyskać kontaktując się bezpośrednio z firmą w Brwinowie pod numerem telefonu 22 299 06 96.

Cmentarze w Brwinowie i okolicy

Dom Pogrzebowy Szadkowski świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, z których korzystają głównie mieszkańcy województwa mazowieckiego. W Brwinowie i okolicach ceremonie żałobne, organizowane przez firmę Szadkowski, odbywają się przede wszystkim na cmentarzu parafii św. Floriana przy ul. Powstańców Warszawy 17.

usługi pogrzebowe w brwinowie

Ekshumacje Brwinów

Ekshumacje to skomplikowane procedury, w czasie których ciało lub szczątki zmarłego zostają wydobyte z grobu i przeniesione na inne miejsce lub też poddane niezbędnym badaniom, zleconym przez sąd lub prokuraturę. Wykonanie ekshumacji możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia – zaś poprzedzać ją musi wydanie zgody przez miejscowego inspektora sanitarnego.

Dom pogrzebowy Szadkowski służy pomocą w organizacji i przeprowadzaniu ekshumacji na terenie cmentarzy Brwinowa oraz okolic. Ekshumacja wykonywana jest zawsze z należytym szacunkiem i zgodnie z przepisami. Dzięki zdobytemu doświadczeniu oraz niezbędnym narzędziom, Dom Pogrzebowy Szadkowski dba o sprawny przebieg ekshumacji, kładąc szczególny nacisk na okazanie szacunku osobie zmarłej.

Dom Pogrzebowy Szadkowski Brwinów jest dostępny pod adresem ul. Rynek 23 pod numerami telefonu 22 299 06 96, 22 212 83 44 i 606 151 159.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy w brwinowie usługi pogrzebowe w brwinowie zakład pogrzebowy w brwinowie firma pogrzebowa w pruszkowie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Rynek 23, 05-840 Brwinów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *