Zakład pogrzebowy Brzeg

zakład pogrzebowy grantex brzeg
Zakład pogrzebowy Grantex Brzeg
ul. Starobrzeska 36A
49-300, Brzeg
660 535 609
biuro@pogrzeby-brzeg.pl
pogrzeby-brzeg.pl

Zakład Pogrzebowy GRANTEX Brzeg to rodzinna firma pogrzebowa i kamieniarska prowadzona przez rodzinne Państwa Buczkiewicz, która za swój cel postawiła sobie kompleksową organizację uroczystości pogrzebowych w oraz wykonanie i montaż pięknego nagrobka po pogrzebie. Personel firmy podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia, realizuje potrzeby rodzin, służąc im radą oraz pomocą w kwestii doboru i realizacji usług pogrzebowych i kamieniarskich w Brzegu i okolicach.

Dom Pogrzebowy GRANTEX działa na terenie Brzegu i okolic. Biuro zakładu pogrzebowego zlokalizowane jest w miejscowości Brzeg przy ul. Starobrzeskiej 36A. W siedzibie zakładu na rodziny w żałobie oczekuje wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże, doradzi i rozwieje wszelkie wątpliwości. Wszystkie osoby zatrudnione w firmie pogrzebowej odznaczają się empatią, współczuciem, troską i zaangażowaniem, które stanowią wyróżnik działania i codziennej pracy.

Usługi pogrzebowe Brzeg

Zakład pogrzebowy w Brzegu zajmuje się przygotowaniem uroczystości pogrzebowych, zarówno tradycyjnych z trumną, jak i połączonych z kremacją. Są to pogrzeby świeckie, jak i wyznaniowe. Do każdego typu pogrzebów dom pogrzebowy podchodzi z tym samym, wysokim zaangażowaniem, czyniąc wszystko, aby przygotować pogrzeb z godnością i według oczekiwań oraz możliwości finansowych bliskich zmarłego.

usługi pogrzebowe brzeg

Pracownicy zakładu usług pogrzebowych są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach formalnych, związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej i w razie potrzeby przejąć tę odpowiedzialność na siebie, reprezentując klientów we wszystkich urzędach oraz instytucjach, Pomogą też w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego i skredytują usługi pogrzebowe do jego wysokości.

Jeżeli z różnych powodów niemożliwe jest przybycie Państwa do siedziby firmy pogrzebowej w celu dopełnienia formalności – po uprzednim kontakcie telefonicznym pracownik dyżurny ustali na podstawie preferencji klienta takie miejsce na spotkanie, aby było ono jak najbardziej dogodne.

W siedzibie zakładu pogrzebowego Grantex można zakupić różnorodne akcesoria pogrzebowe, cmentarne i dewocjonalia. W swojej ofercie GRANTEX Brzeg posiada duży wybór trumien, urn i tabliczek.

Poza tym firma świadczy usługi z zakresu transportu zwłok, co możliwe jest dzięki posiadanemu specjalistycznemu taborowi pojazdów, dedykowanych do tego typu zadań. Przewóz zwłok realizowany jest na trasach krajowych oraz międzynarodowych.

usługi kamieniarskie Brzeg

Usługi Kamieniarskie Brzeg

Firma GRANTEX to jednak nie tylko usługi pogrzebowe, ale także kamieniarskie, świadczone od wielu lat dla mieszkańców Brzegu i okolic. Siedziba zakładu kamieniarskiego firmy GRANTEX znajduje się w Brzegu przy ul. Kopernika 6. Firma kamieniarska oprócz nagrobków, wykonuje także inne projekty i znana jest jako producent parapetów, posadzek, schodów wewnętrznych i zewnętrznych, kominków, blatów kuchennych i łazienkowych czy tablic pamiątkowych.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX dokłada zawsze wszelkich starań, aby przygotowywana ceremonia została zorganizowana w sposób najbardziej godny, a zarazem zgodny z obowiązującymi procedurami oraz standardami firmy.

Kremacje Brzeg

Kremacja to forma pochówku, która polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu powstałych w ten sposób prochów w specjalnej urnie, która później zostaje złożona do grobu lub kolumbarium. Popularność kremacji w ostatnich latach znacząco wzrosła, głównie z powodu coraz bardziej ograniczonej liczby miejsc grzebalnych przeznaczonych do pochówku tradycyjnego.

Kremacja  pozwala na dochowanie urny do istniejącego grobu pojedynczego, niezależnie od tego, kiedy nastąpił poprzedni pochówek.

kremacje brzeg

Zakład Pogrzebowy GRANTEX zajmuje się przygotowaniem uroczystości żałobnych, połączonych z kremacją zapewniając niezbędne wsparcie i gwarantując szeroką ofertę różnego rodzaju urn. Urny dostępne są w różnych wzorach, kształtach, kolorach i materiałach.

Kremacje wykonywane są w okolicznym i nowoczesnym krematorium i za każdym razem poprzedzone odpowiednim certyfikatem. Pracownicy pomogą także we wszystkich kwestiach formalnych i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania.

Cmentarze w Brzegu

Zakład Pogrzebowy GRANTEX świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym województwie opolskim. Pochówki mieszkańców Brzegu i okolic, które organizuje firma GRANTEX, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz komunalny – ul. Starobrzeska 81, 49-305 Brzeg
 • Cmentarz komunalny (stary) – ul. Księdza Makarskiego 49, 49-305 Brzeg

Ekshumacje w Brzegu

Ekshumacja to wydobycie ciała i szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Wykonywana jest najczęściej na zlecenie rodziny w celu przeniesienia zmarłego na inne miejsce spoczynku. Przeprowadzenie ekshumacji możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego i w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy GRANTEX jest w stanie podjąć się przeprowadzenia procedury ekshumacji oraz pomóc we wszystkich kwestiach formalnych. Firma dysponuje wiedzą, doświadczeniem i odpowiednim sprzętem, dzięki czemu wszystko przebiega sprawnie i, co najważniejsze, przy najwyższym poszanowaniu zmarłego.

Zakład pogrzebowy Grantex Brzeg jest dostępny pod adresem ul. Starobrzeska 36A pod numerem telefonu 660 535 609.

Rekomendacje

Galeria

transport zmarłych brzeg dom pogrzebowy brzeg zakład pogrzebowy brzeg ceremonie pogrzebowe brzeg firma pogrzebowa grantex buczkiewicz w brzegu usługi pogrzebowe brzeg kremacje brzeg urny pogrzebowe brzeg pogrzeby urnowe brzeg pochówki z kremacją w brzegu pogrzeb z kremacją kremacje grantex brzeg

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Starobrzeska 36A, 49-300 Brzeg

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Profesjonalny zakład, który zorganizował piękną uroczystość. Firma godna zaufania, otrzymaliśmy doskonałe doradztwo w kwestii usług pogrzebowych oraz usług kamieniarskich.

  (5/5)
 2. Zakład godny zaufania, bardzo przystępne ceny i najwyższa jakość świadczonych usług. Bardzo miła obsługa, która wykazała się empatią i wyrozumiałością.

  (5/5)
 3. Zakład Pogrzebowy Grantex stanął na wysokości zadania w związku z pogrzebem mojej cioci. Piękna i elegancja ceremonia poruszyła dosłownie wszystkich… Przecudowna oprawa kwiatowa idealnie dobrane ulubione róże cioci. Zdecydowanie Państwa będę polecać.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *