Zakład pogrzebowy Brzeziny

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska
Zakład Pogrzebowy Brzeziny H.Skrzydlewska
ul. Wojska Polskiego 10
95-100, Brzeziny
668 137 137
42 672 33 33
800 672 333
biuro@skrzydlewska.pl
pogrzeby.skrzydlewska.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA jest firmą, która działa na rynku branży funeralnej nieprzerwanie od 1990 roku, choć jej historia sięga tak naprawdę roku 1937, kiedy to działalność rozpoczęła kwiaciarnia. Firma ta ceniona jest za profesjonalizm, zaangażowanie i rzetelność przy realizacji zleceń. Dodatkowo potwierdzeniem najwyższej jakości usług jest fakt, że H.SKRZYDLEWSKA jako jedna z pierwszych firm pogrzebowych uzyskała certyfikat jakości ISO 9001:2008.

Firma może pochwalić się kilkunastoma biurami zlokalizowanymi przy największych cmentarzach na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza. W Brzezinach biuro firmy H.SKRZYDLEWSKA mieści się przy ulicy Wojska Polskiego 10. Tam znajduje się zarówno biuro zakładu pogrzebowego, jak i kwiaciarnia, która oferuje ogromny wybór zawsze świeżych kwiatów na pogrzeb oraz na inne okazje. W każdej siedzibie, firmowanej nazwiskiem H.SKRZYDLEWSKA oczekuje na Państwa wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże w każdej sprawie związanej z organizacją pogrzebu. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny, co przekłada się na wysoki standard usług, dopasowany indywidualnie do możliwości i oczekiwań Klientów.

Usługi pogrzebowe Brzeziny

Pracownicy zatrudnieni w firmie H.SKRZYDLEWSKA to specjaliści, którzy są w stanie przejąć od Państwa wszystkie kwestie formalne i urzędowe, jakich dopełnienie konieczne jest przy organizacji pogrzebu. Pomogą oni także w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego i zrobią wszystko, by całość ceremonii przebiegła w odpowiedniej atmosferze. Oprócz tego w biurach firmy mogą Państwo nabyć wszelkie akcesoria pogrzebowe, między innymi jak trumny czy urny.

zakłady pogrzebowe brzeziny

Firma posiada także specjalistów w zakresie usług tanatokosmetyki oraz balsamacji. Każde działanie, podejmowane przy ciele osoby zmarłej, odbywa się zgodnie z wytycznymi jego rodziny i, co najważniejsze, przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Sprowadzenie zwłok z zagranicy – Brzeziny

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA zajmuje się także transportem zmarłych krajowym, jak i międzynarodowym. Co ważne, w ramach kompleksowej usługi pogrzebowej firma zapewnia nieodpłatny przewóz zwłok osoby zmarłej z miejsca zgonu, do jednej z własnych specjalistycznych chłodni. W przypadku transportu międzynarodowego, oprócz samej usługi przewozowej, pracownicy zapewnią załatwienie wszystkich formalności, odprawy konsularne czy opłaty lotniskowe. W polskich i zagranicznych urzędach wyrobią konieczne do sprowadzania ciała dokumenty, decyzje administracyjne, kartę zgonu, odpis aktu zgonu oraz ich tłumaczenia. Wszystkie przewozy wykonywane są specjalistycznymi karawanami, przystosowanymi do przewozu zwłok i posiadającymi stosowne pozwolenia i certyfikaty.

Firma z Brzezin służy pomocą także w zakresie przygotowania konsolacji, dzięki posiadaniu własnych sal, które są dedykowane takim uroczystościom, jak i dzięki bogatemu menu, które sprosta wymaganiom każdej osoby.

usługi pogrzebowe brzeziny

Kremacje Brzeziny

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej, by następnie umieścić jej prochy w urnie. W czasie uroczystości żałobnej zostają one złożone w grobie lub w kolumbarium. W ostatnim czasie ta forma pochówku zyskała na popularności, za czym przemawiają zarówno czynniki ekonomiczne, ekologiczne, jak i ograniczona, wciąż zmniejszająca się liczba miejsc grzebalnych.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA zajmuje się organizacją kremacji i posiada własne krematoria, które znajdują się w dwóch lokalizacjach w Łodzi. Pracownicy są w stanie przejąć od Państwa wszelkie kwestie związane z przygotowaniem i przeprowadzeniem kremacji oraz z formalnościami.

Cmentarze w Brzezinach

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA służy pomocą w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnych mieszkańcom całego województwa łódzkiego. Pogrzeby w Brzezinach, przygotowywane przez tę firmę, mają miejsce głównie na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz parafialny rzymskokatolickiej parafii p.w. Podwyższenia Krzyża – ul. Kopernika 2, 95-060 Brzeziny
  • Cmentarz Komunalny – ul. Kopernika 6, 95-060 Brzeziny
  • Cmentarz rzymskokatolicki – 95-063 Rogowo
  • Cmentarz parafialny Kościoła Starokatolickiego Mariawitów p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego – ul. Grzmiąca, 95-060 Grzmiąca

domy pogrzebowe w brzezinach

Ekshumacje w Brzezinach

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu z dotychczasowego miejsca spoczynku ciała lub szczątków osoby zmarłej. Na tę operację decydują się najczęściej osoby, które chcą przenieść najbliższych do innego grobu, na tym samym albo na innym cmentarzu. Ekshumacja odbywa się za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego, a jej wykonanie możliwe jest jedynie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA podejmuje się przeprowadzenia ekshumacji na cmentarzach Brzezin i okolic. Wszystko odbywa się w sposób bezpieczny dla środowiska naturalnego, jak i dla ludzi, oraz z szacunkiem dla szczątków ludzkich.

Zakład Pogrzebowy Brzeziny H.Skrzydlewska jest dostępny pod adresem ul. Wojska Polskiego 10 pod numerami telefonu 668 137 137, 42 672 33 33 i 800 672 333.

Rekomendacje

Galeria

zakłady pogrzebowe brzeziny dom pogrzebowy firma pogrzebowa usługi pogrzebowe brzeziny pogrzeby trumny brzeziny

Kontakt z zakładem

Adres: Wojska Polskiego 10, 95-100 Brzeziny

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *