Zakład pogrzebowy Buk

zakład pogrzebowy Gloria Buk
Zakład Pogrzebowy Gloria Buk
ul. Tylna 1
64-320 , Buk
606 309 367
726 611 444
pogrzeby@gloria-buk.pl
gloria-buk.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy GLORIA to firma z wieloletnim doświadczeniem w branży funeralnej. Obecnie za jej rozwój odpowiedzialni są ojciec – Krzysztof Marcinkowski oraz syn – Jan Marcinkowski. Ich wspólne działania to połączenie doświadczenia i drobiazgowości, płynącej z lat praktyki Pana Krzysztofa Marcinkowskiego z młodzieńczą dynamiką, zapałem i kreatywnością syna Jana. Zakład usług pogrzebowych GLORIA Buk jest w stanie zaoferować rodzinom zróżnicowane rozwiązania w sferze usług pogrzebowych, połączone z profesjonalizmem i empatią.

Dom pogrzebowy GLORIA Buk działa głównie na terenie województwa wielkopolskiego, ale w razie potrzeby jest w stanie pospieszyć ze wsparciem w organizacji ceremonii pogrzebowej w każdym wskazanym wcześniej miejscu. Firma pogrzebowa GLORIA posiada biuro w miejscowości Buk przy ul. Tylnej 1. W każdej z siedzib Zakładu Pogrzebowego GLORIA otrzymają Państwo kompleksową pomoc i wsparcie w każdej kwestii składającej się na przygotowanie wyjątkowej ceremonii.

Wychodząc naprzeciw potrzebom Klientów oraz biorąc pod uwagę różnorodną sytuację społeczną mieszkańców Polski, Zakład Pogrzebowy GLORIA uruchomił usługę mobilnego biura. W ramach tej usługi oddelegowany pracownik stawi się we wskazane przez Państwa miejsce w celu uzgodnienia wszelkich szczegółów dotyczących ceremonii pogrzebowej tak, aby od razu możliwe było podjęcie odpowiednich działań w celu jej realizacji.

usługi pogrzebowe Buk

Usługi pogrzebowe Buk

Wszystkie osoby zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym GLORIA Buk są życzliwe, gotowe do świadczenia wszelkiej pomocy i wsparcia oraz obdarzone empatią. Zwracając się o pomoc do firmy GLORIA każdy Klient ma gwarancję uzyskania kompleksowych usług oraz wsparcia we wszystkich kwestiach, składających się na przygotowanie pogrzebu. Pracownicy zakładu usług pogrzebowych pomogą także w uporaniu się z kwestiami urzędowymi oraz zaproponować skorzystanie z kredytowania pogrzebu w ramach zasiłków ZUS, KRUS oraz innych zasiłków resortowych. Personel firmy GLORIA zrobi wszystko, by te trudne momenty, związane z przygotowaniem pochówku osoby najbliższej, nie był obarczone dodatkowym stresem.

Dom pogrzebowy Buk

Na usługi pogrzebowe, świadczone przez Zakład Pogrzebowy GLORIA Buk składa się także profesjonalny transport zwłok. Dzięki posiadanemu taborowi pojazdów, przystosowanych do przewożenia zwłok, firma z Buku jest w stanie świadczyć kompleksowe usługi z tego zakresu na terenie całej Polski. Jednak biorąc pod uwagę to, iż w ostatnich dziesięcioleciach można było zaobserwować sporą migrację ludności, także województwa wielkopolskiego, firma zajmuje się sprowadzeniem ciał Zmarłych spoza granic kraju.

Dzięki współpracy z renomowanymi międzynarodowymi firmami specjalizującymi się w transporcie, GLORIA jest w stanie zapewnić kompleksową realizację tego typu usługi. Firma do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny gwarantując, że zarówno ciało Zmarłego lub jego prochy zostaną otoczone szacunkiem i będą przewiezione w godnych warunkach. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 606 309 367 lub 726 611 444.

Uroczysta oprawa ceremonii pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy GLORIA oferuje wsparcie także w zakresie przygotowania odpowiedniej oprawy muzycznej ceremonii, która nada uroczystości odpowiednio podniosłej atmosfery. Firma pogrzebowa współpracuje z wieloma instrumentalistami, co pozwala zaoferować szeroki repertuar utworów żałobnych, które mogą zostać zagrane na żywo lub odtworzone ze sprzętu nagłaśniającego. Dodatkowo GLORIA w trakcie wszystkich przygotowanych ceremonii wykorzystuje windy, katafalki, stojaki na wieńce oraz namiot pogrzebowy.

zakład usług pogrzebowych gloria Buk

W biurach zakładu pogrzebowego w Buku można też zawsze dokonać wyboru niezbędnych akcesoriów pogrzebowych – przede wszystkim takich, jak trumny, urny czy różańce, modlitewniki i obrazki pamiątkowe. Ponadto pracownicy zadbają o odpowiednie przygotowanie Zmarłego do pochówku i przeprowadzą niezbędne zabiegi tanatokosmetyczne zgodnie z wolą rodziny.

Kremacje Buk

Kremacja polega na spopieleniu ciała Osoby Zmarłej i umieszczeniu prochów w eleganckiej urnie. W ostatnich latach kremacja jest coraz częściej stosowanym rodzajem pochówku. Duży wpływ na ten wybór mają względy ekonomiczne oraz praktyczne: kremacja wybierana jest najczęściej tam, gdzie na cmentarzach brakuje miejsc na pochówek tradycyjny. Co ważne, jest ona akceptowana przez Kościół Katolicki, o ile nie jest wybierana z pobudek przeciwnych wierze.

Zakład Pogrzebowy GLORIA podejmuje się kompleksowej pomocy w przygotowaniu pogrzebu, połączonego z kremacją. Pracownicy zadbają o to, aby pogrzeb z kremacją przebiegał zawsze równie uroczyście, jak jego tradycyjny odpowiednik, a także odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą w załatwieniu wszelkich formalności.

dom pogrzebowy Buk

Cmentarze w Buku

Zakład Pogrzebowy GLORIA organizuje pogrzeby w całym województwie wielkopolskim, przede wszystkim dla miasta Buk i okolic. Firma jest także administratorem cmentarzy w Wielkopolsce. Są to następujące nekropolie:

 • Cmentarz parafialny Parafii Rzymskokatolickiej pw. św. Maksymiliana Marii Kolbego –  62-060 Strykowo
 • Cmentarz parafialny Parafii Wszystkich Świętych – ul. Jeziorna, 62-060 Słupia
 • Cmentarz komunalny w Sędzinach – ul. Parkowa 64-552 Duszniki
 • Cmentarz parafialny w Granowie – ul. Kościuszki, 62-066 Granowo

GLORIA z Buku świadczy również usługi cmentarne i pogrzebowe na innych cmentarzach:

 • Cmentarz Buk św. Rocha – ul.  św. Rocha, 64-320 Buk
 • Cmentarz Buk św. Krzyża – ul. Bohaterów Bukowskich, 64-320 Buk
 • Cmentarz Buk Zmartwychwstania Pańskiego – ul. Niegolewskich 25, 64-320 Wielka Wieś
 • Cmentarz Granowo – ul. Kościuszki, 62-066 Granowo
 • Cmentarz Konarzewo – 62-070 Konarzewo
 • Cmentarz Dakowy Mokre – ul. Kościelna 30, 64-331 Dakowy Mokre
 • Cmentarz Wojnowice – ul. Kanałowa 20, 64-330 Wojnowice
 • Cmentarz Modrze – ul.  Poznańska 6, 62-063 Modrze
 • Cmentarz Tomice –  62-060 Tomice
 • Cmentarz Michorzewo – 64-316 Michorzewo
 • Cmentarz Kuślin – ul. Emilii Sczanieckiej 9, 64-316 Kuślin

organizacja pogrzebów

Ekshumacje w Buku

Ekshumacja to skomplikowany, a zarazem delikatny proces polegający na wydobyciu ciała lub jego szczątków z dotychczasowego miejsca spoczynku. Wykonywana jest najczęściej na zlecenie rodziny Zmarłego w celu przeniesienia jego ciała lub szczątków na inne miejsce pochówku, ale może zostać zlecona także przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest jedynie po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego, w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy GLORIA Buk posiada odpowiednie doświadczenie i wiedzę z zakresu przeprowadzania ekshumacji. Firma dysponuje odpowiednim sprzętem, który umożliwia wykonanie jej w sposób bezpieczny dla ludzi oraz środowiska naturalnego. Posiadane umiejętności pracowników firmy GLORIA są gwarantem, że cały proces ekshumacji zawsze odbędzie się przy najwyższym poszanowaniu godności Zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Gloria Buk jest dostępny pod adresem ul. Tylna 1 pod numerami telefonu 606 309 367 i 726 611 444.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby buk zakłady pogrzebowe w buku dom pogrzebowy Buk zakład pogrzebowy buk zakład pogrzebowy buk pogrzeby buk usługi pogrzebowe buk

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Tylna 1, 64-320 Buk

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *