Zakład pogrzebowy Bytom

dom pogrzebowy Walicki Bytom
Zakład Pogrzebowy Bytom Walicki
Piekarska 99
41-902 , Bytom
32 281 42 18
biuro@walicki.eu
walicki.eu
bytom.uslugipogrzebowe.com.pl

Firma WALICKI Śląski Zakład Pogrzebowy z Bytomia  świadczy usługi w zakresie kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju. Misją firmy pogrzebowej WALICKI jest dbanie, aby pożegnanie Osoby Zmarłej było przeżyte godnie, pełne skupienia i refleksji. Dom pogrzebowy świadczy swoje usługi na terenie Bytomia i okolicznych miast. Siedziba zakładu pogrzebowego usytuowana jest w Bytomiu przy ulicy Piekarskiej 99, w pięknym budynku, którego historia sięga 1930 roku. Firma pogrzebowa obsługuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach w Bytomiu, Świętochłowicach i okolicach. 

Usługi Pogrzebowe Bytom

Usługi pogrzebowe w Bytomiu, świadczone przez firmę WALICKI, świadczone są na bardzo wysokim poziomie, którego potwierdzeniem są liczne branżowe certyfikaty.

Ceniony na całym Śląsku dom pogrzebowy, wychodzi naprzeciw potrzebom rodzin oraz oferuje bogaty wachlarz uzupełniających się usług pogrzebowych.

Dom pogrzebowy WALICKI dysponuje nowoczesnym prosektorium – wyposażonym w nowoczesne chłodnie, sale sekcyjną ze stanowiskiem do balsamacji oraz laboratorium. Zakład pogrzebowy z Bytomia prowadzi również własne krematorium z kaplicą pożegnalną.

zakłady pogrzebowe Bytom

Pracownicy firmy pogrzebowej na każdym etapie organizacji ceremonii pozostają do dyspozycji Klientów  i pomogą w każdej kwestii, z jaką przyjdzie się im zmierzyć – między innymi w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego. Dom pogrzebowy WALICKI w swojej ofercie posiada również ogromny wybór akcesoriów pogrzebowych. Na rodziny czeka największy w okolicy wybór trumien w tym trumien metalowych w stylu amerykańskim oraz urn każdego rodzaju. Dodatkowo w ofercie znajdują się modlitewniki, różańce, tabliczki, krzyże czy obudowy na grób.

Usługi pogrzebowe, które zapewnia Śląski Zakład Pogrzebowy z Bytomia, to nie tylko przygotowanie uroczystości pogrzebowych, ale również usługi florystyczne. Firma posiada własne studio florystyczne i oferuje kwiaty cięte, wieńce, palmy czy wszelkiego rodzaju wiązanki okolicznościowe. Obok usług florystycznych, firma oferuje skorzystanie z nowoczesnych, gustownie urządzonych pomieszczeń restauracyjnych na organizację stypy.

usługi pogrzebowe Bytom

Transport Zmarłych w Polsce i za granicą

Zakład Pogrzebowy WALICKI z Bytomia posiada nowoczesną i liczną flotę karawanów przystosowanych do przewozu zwłok. To pozwala zaoferować możliwość transportu Zmarłych na terenie Polski, ale i poza jej granicami. Firma dba o dopełnienie wszelkich formalności i pozwoleń podczas realizacji sprowadzania zwłok do kraju.

Kremacja Zwłok Bytom

Zakład Pogrzebowy WALICKI Bytom od lat zajmuje się kremacjami w Bytomiu oraz organizacja pogrzebów urnowych. Firma pogrzebowa prowadzi własne krematorium, wyposażone w najnowocześniejsze piece kremacyjne, co umożliwia spopielenie zwłok w nowoczesnych piecach w możliwie krótkim czasie oraz w dogodnym dla rodzin terminie.

Powierzenie organizacji pogrzebu kremacyjnego Zakładowi Pogrzebowemu WALICKI to pewność dla rodziny Zmarłego, że wszystko odbędzie się zgodnie z ustaleniami i oczekiwaniami.

Cmentarze Bytom

Dom Pogrzebowy WALICKI służy swoją pomocą mieszkańcom całego Śląska. Z racji lokalizacji najczęściej organizuje uroczystości żałobne na następujących cmentarzach Bytomia i okolic:

 • Cmentarz Mater Dolorosa – ul. Piekarska 41-902, 41-902 Bytom
 • Cmentarz – ul. Powstańców Śląskich, 41-902 Bytom
 • Cmentarz Komunalny – ul. Kwiatowa, 41-902 Bytom
 • Cmentarz Jeruzalem w Bytomiu – ul. Leopolda Staffa 1, 41-902 Bytom
 • Cmentarz Parafialny – ul. Suchogórska 127, 41-936 Bytom
 • Cmentarz w Bytomiu-Górnikach –  41-900 Bytom
 • Cmentarz parafialny Świętego Krzyża –  ul. Warszawska 31, 41-900 Bytom
 • Cmentarz – ul. Łagiewniki Cmentarz, 41-910 Bytom
 • Cmentarz parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa – ul. Frycza-Modrzewskiego 1, 41-907 Bytom
 • Cmentarz – ul. Worpie 14/16, 41-906 Bytom

Ekshumacje w Bytomiu

Ekshumacja wykonywana jest najczęściej na zlecenie rodziny, która planuje przeniesienie szczątków Zmarłego do innego grobu na tym samym bądź innym cmentarzu. Może jednak zostać zlecona na prośbę prokuratury lub sądu. Jej wykonanie możliwe jest między 16 października, a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy z Bytomia od lat specjalizuje się w przygotowaniu i wykonywaniu procesów ekshumacji. Służy on radą i pomocą oraz gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług. Wszystko odbywa się zgodnie z obowiązującymi zaleceniami sanitarnymi, a jednocześnie przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Bytom Walicki jest dostępny pod adresem Piekarska 99 pod numerem telefonu 32 281 42 18.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa Walicki zakład pogrzebowy Bytom zakład pogrzebowy Walicki dom pogrzebowy bytom zakład pogrzebowy bytom pogrzeby bytom kremacje bytom kaplica pogrzebowa trumny pogrzeby z trumna bytom usługi pogrzebowe bytom eleganckie trumny amerykańskie godny pogrzeb pogrzeby wyznaniowe firma pogrzebowa Walicki bytom organizacja pogrzebów organizacja pogrzebów bytom kwiaty na pogrzeb bytom florystyka pogrzebowa

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Piekarska 99, 41-902 Bytom

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Bardzo dobry dom pogrzebowy, mają ładną salę pożegnań. U nas na osiedlu wszyscy z ich usług korzystają – polecam

  (5/5)
 2. Dom pogrzebowy Walicki zasługuje na polecenie. Wszystko odbyło się solidnie, duży wybór akcesoriów.

  (5/5)
 3. W imieniu swoim i rodziny dziękuję zakładowi pogrzebowemu Walicki z Bytomia za zorganizowanie godnego pogrzebu naszego Taty. Będziemy was polecać

  (5/5)
 4. Chciałbym złożyć serdeczne podziękowania dla całego zespołu zakładu pogrzebowego za niezwykle profesjonalną i godną pochwały obsługę podczas trudnego czasu po stracie mojego bliskiego. Wasza troska, empatia i wsparcie były dla mnie nieocenione.

  (5/5)
 5. Zakład pogrzebowy Walicki z Bytomia bardzo indywidualnie podchodzi do każdego klienta. Można liczyć na ich pomoc i wsparcie w praktycznie każdym aspekcie. Serdecznie polecam.

  (5/5)
 6. PODZIEKOWANIE DLA PRACOWNIKÓW I WSPÓŁPRACOWNIKOŴ
  ZAKLADU POGRZEBOWEGO ,,WALICKI” W BYTOMIU ZA PROFESJONALNE PRZYGOTOWANIE I DOPILNOWANIE WSZYSTKICH FORMALNOSCI ZWIĄZANYCH Z ORGANIZACJĄ POGRZEBU.
  ZAANGAŻOWANIE, ŻYCZLIWOŚĆ I EMPATIA, POSZANOWANIE CZLOWIEKA SPRAWIŁY, ŻE TE TRUDNE CHWILE BYŁY ŁATWIEJSZE, DZIĘKI WAM DO ZNIESIENIA

  POLECAM usługi FIRMY ,,WALICKI”

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *