Zakład pogrzebowy Bytów

zakład pogrzebowy Omega Bytów
Zakład Pogrzebowy Omega Bytów
ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A
77-100, Bytów
512 702 713
511 709 609
omega.bytow@gmail.com
pogrzebyomega.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy OMEGA to rodzinna firma działająca na rynku branży funeralnej nieprzerwanie od roku 2000. Działalność zapoczątkowali Renata i Krzysztof, a obecnie prowadzona jest przez ich synów Łukasza i Mateusza, którzy dbają, aby oferowane usługi świadczone były na najwyższym możliwym poziomie. Personel zakładu OMEGA regularnie uczestniczy w kursach, szkoleniach oraz najważniejszych spotkaniach branży pogrzebowej tak, aby udoskonalać ofertę kierowaną do wszystkich osób, które dotknęła śmierć najbliższych.

Dom pogrzebowy OMEGA posiada biuro zlokalizowane w Bytowie przy ulicy Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A, a także inne biura w Miastku, Szczecinku oraz Białym Borze. Firma specjalizuje się w przygotowaniu pogrzebów wszystkich rodzajów – zarówno tych tradycyjnych, jak i kremacyjnych, świeckich i wyznaniowych. Zakład usług pogrzebowych OMEGA dokłada wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania rodziny zmarłego. W przypadku życzenia, aby pogrzeb miał charakter świecki oferowane są usługi Mistrza Ceremonii, który zadba o całość uroczystości. Firma organizuje pogrzeby nie tylko w obrządku katolickim, ale również w każdym, które wyznawała osoba zmarła.

Usługi pogrzebowy Bytów

Firma pogrzebowa OMEGA może pochwalić się wysokiej klasy specjalistami, którzy znajdują się w szeregach firmy. Wszystkie osoby tam zatrudnione posiadają odpowiednie kompetencję, wiedzę i doświadczenie, a także obdarzone są empatią i zaangażowaniem. Pomogą oni we wszystkich kwestiach, składających się na przygotowanie wyjątkowej ceremonii. Na życzenie klientów są oni w stanie przejąć odpowiedzialność za dopełnienie wszelkich wymaganych formalności we wszystkich urzędach i instytucjach – takich, jak urzędy, biura parafialne czy administracje cmentarzy. Poza tym są w stanie wystąpić o należny zasiłek pogrzebowy zarówno z ZUS, KRUS jak i MSWiA. Pracownicy odpowiedzą na wszystkie pytania i pozostają do dyspozycji rodzin w żałobie o każdej porze dnia i nocy.

Kremacje Bytów

Na kompleksowe usługi, oferowane przez Zakład pogrzebowy OMEGA, składa się także przygotowanie oprawy muzycznej i florystycznej ceremonii. Dzięki posiadaniu własnej kwiaciarni firma jest w stanie zapewnić iż kwiaty zostaną przygotowane według oczekiwań zleceniodawców oraz na długo zachowają swoją świeżość. Pracownicy mogą także dowieźć kwiaty na miejsce ceremonii. Dodatkowo jeżeli chodzi o oprawę muzyczną ceremonii to personel pomoże ustalić repertuar utworów – który może obejmować zarówno te zwyczajowo towarzyszące uroczystościom żałobnym, jak i te, które były bliskie zmarłemu – jak i zapewnić wykonanie ich na żywo przez muzyka grającego na trąbce lub odtworzenie z nagłośnienia. Poza tym firma z Bytowa dysponuje szerokim wyborem akcesoriów pogrzebowych, jak trumny, urny, krzyże, obrzeża nagrobne, tabliczki, dewocjonalia – a wszystko w dobrej jakości oraz w dobrych cenach.

Kompleksowa organizacja pogrzebów wszystkich rodzajów

Warto wspomnieć, że Zakład Pogrzebowy OMEGA z Bytowa dysponuje własnym zapleczem chłodniczym, które umożliwia przechowywanie ciała do uroczystości w odpowiednich warunkach. Ponadto profesjonalne zaplecze pozwala na wykonywanie wszelkich zabiegów kosmetyki pośmiertnej oraz ubierania zwłok. Wszelkie zabiegi przeprowadzają osoby posiadające certyfikaty poświadczające ich umiejętności.

przewóz zwłok Bytów

Firma dzięki posiadaniu nowoczesnej floty pojazdów świadczy usługi transportu zmarłych na terenie Polski oraz poza jej granicami. OMEGA realizuje przewozy ciał i prochów z krajów takich, jak Niemcy, Czechy, Słowacja, Austria, Węgry czy też Wyspy Brytyjskie, Szwecja, Dania i Norwegia. Więcej informacji można otrzymać dzwoniąc lub pojawiając się osobiście w jednej z siedzib firmy.

Ostatnie pożegnanie jest bardzo ważną uroczystością, która może pozostawać we wspomnieniach uczestników pogrzebu przez długie lata, więc tak bardzo istotne jest, aby przebiegła ona w sposób sugerowany i oczekiwany przez rodzinę zmarłego. Dlatego zakład pogrzebowy OMEGA zawsze czyni wszystko, żeby pomóc przetrwać te trudne chwile i przygotować wyjątkową ceremonię.

usługi pogrzebowe Bytów

Kremacje Bytów

Kremacja to forma pochówku, która wybierana jest coraz częściej przez klientów zakładów pogrzebowych. W pewnej mierze związane jest z akceptacją jej przez Kościół Katolicki oraz ze stale ograniczająca się liczbą miejsc grzebalnych. Nie bez znaczenia pozostają także kwestie ekologiczne i ekonomiczne. Kremacje to spopielenie zwłok, a następnie umieszczenie prochów w urnie, która zostaje złożona do grobu lub w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy OMEGA zajmuje się przygotowaniem uroczystości połączonych z kremacją w Bytowie i okolicach. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wszelkie wątpliwości.

Cmentarze w Bytowie

Zakład Pogrzebowy OMEGA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie pomorskim. Pochówki mieszkańców Bytowa odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Gdańska 10, 77-100 Bytów
  • Cmentarz Komunalny (Rzepnica) – ul. ul. Popiełuszki/Wrzosowa, 77-100 Bytów

pogrzeb kremacyjny, urnowy bytów

Ekshumacje w Bytowie

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca pochówku. Najczęściej wykonywana na zlecenie rodziny celem przeniesienia w inne miejsce. Może ona zostać także zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Do jej wykonania konieczne jest uzyskanie zgody miejscowego Inspektora Sanitarnego. Ekshumacja może zostać przeprowadzona tylko między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład pogrzebowy OMEGA zajmuje się przygotowaniem i przeprowadzeniem ekshumacji w Bytowie i okolicach. Firma posiada stosowną wiedzę i doświadczenie, a pracownicy dysponują sprzętem, który umożliwia sprawne i bezpieczne wykonanie tej procedury. Wszystko odbywa się w porozumieniu z rodziną zmarłego, przy najwyższym poszanowaniu jego godności.

Zakład Pogrzebowy Omega Bytów jest dostępny pod adresem ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A pod numerami telefonu 512 702 713 i 511 709 609.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe w szczecinku dom pogrzebowy Szczecinek przewóz zwłok bytów zakład pogrzebowy w bytowie transport zwłok miastko pogrzeby w miastku organizacja pogrzebów szczecinek godne pogrzeby pogrzeby w szczecinku asysta pogrzebowa szczecinek pogrzeb kremacyjny bytów urny pogrzebowe dewocjonalia usługi pogrzebowe w bytowie kremacje Szczecinek

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ks. dr Bernarda Sychty 5/3A, 77-100 Bytów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *