Zakład pogrzebowy Chojnów

logo Gloria Chojnów
Zakład Usług Pogrzebowych Gloria Chojnów
ul. Rynek 13
59-224 , Chojnów
720 822 771
720 822 772
biuro@pogrzebygloria.pl
pogrzebygloria.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy GLORIA zajmuje się kompleksową przygotowaniem i obsługą uroczystości pogrzebowych w województwie dolnośląskim. Od początku działalności firma ta jest prowadzona przez Panią Wioletę Wojtyłę-Bezrąk, która osobiście dba o jakość świadczonych usług. Misją firmy GLORIA jest wszechstronna pomoc w zorganizowaniu uroczystości pogrzebowych pełnych szacunku oraz piękna. Zakład pogrzebowy z Chojnowa dokłada wszelkich starań, aby świadczone usługi wykonywane były z największą dbałością o detale.

GLORIA organizuje pogrzeby na wszystkich cmentarzach w Chojnowie i okolicach, obsługując również pochówki w takich miejscowościach, jak Legnica, Rzeszotary, Miłkowice, Grzymalin, Chocianów, Rokitki, Gromadka, a także Iwiny, Tomaszów Bolesławiecki, Warta Bolesławiecka, Zagrodno, Krotoszyce, Złotoryja oraz Lubiatów. Biuro firmy mieści się w Chojnowie przy ulicy Rynek 13  i tam każda rodzina w żałobie otrzyma niezbędną pomoc wraz z fachowym doradztwem w wyborze odpowiednich akcesoriów funeralnych.

Usługi Pogrzebowe Chojnów

GLORIA Chojnów specjalizuje się w przygotowaniu wszystkich rodzajów uroczystości pogrzebowych. Mowa zarówno o pochówkach tradycyjnych z trumną, pochówkach kremacyjnych, o charakterze świeckim oraz wyznaniowym. Dzięki posiadanemu bogatemu doświadczeniu i wiedzy oferowane usługi świadczone są na najwyższym możliwym poziomie. Na kompleksowe działania składa się także pomoc w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej ceremonii, dzięki współpracy z instrumentalistami oraz pomoc w wyborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Poza tym zakład pogrzebowy posiada szeroki asortyment trumien, wykonanych z drewna sosnowego lub dębowego, urn i innych akcesoriów funeralnych.

zakład pogrzebowy w chojnowie

Zakład Pogrzebowy GLORIA Chojnów w swoich szeregach zatrudnia osoby obdarzone empatią i wysoką kulturą osobistą. Zdając sobie sprawę, że przygotowanie uroczystości pogrzebowej często wymaga wielkiego zaangażowania, a niektóre osoby w tym trudnym czasie mogą czuć się zagubione, firma GLORIA służy wszystkim takim osobom swoją profesjonalną i dyskretną pomocą 24 godziny przez siedem dni w tygodniu. Pracownicy pomogą we wszystkich formalnościach, a nawet mogą przejąć je na siebie. Dodatkowo służą oni wsparciem w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego, a jeżeli koszt całościowy ceremonii żałobnych okaże się niższy, różnica zostanie Państwu wypłacona najszybciej, jak tylko to możliwe.

Usługi transportu Zmarłych – przewóz krajowy i międzynarodowy

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę GLORIA, obejmują także transport Zmarłych. Firma świadczy je zarówno w Chojnowie i okolicach, jak również na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Zakład pogrzebowy posiada doświadczenie, które umożliwia załatwienie wszystkich niezbędnych formalności tak, by jak najszybciej zrealizować zlecenie. Już przy pierwszym kontakcie personel jest w stanie ustalić przybliżony przedział czasowy przewozu ciała. GLORIA posiada tabor specjalistycznych pojazdów, które zostały odpowiednio przygotowane do przewozu zwłok i posiadają wszystkie niezbędne certyfikaty i pozwolenia. W celu zlecenia usługi transportu zwłok zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub do wizyty w biurze.

Zakład Pogrzebowy GLORIA to kompleksowa pomoc i wsparcie we wszystkich aspektach składających się na przygotowanie wyjątkowej uroczystości pogrzebowej. Poza wyżej wymienionymi usługami, firma z Chojnowa jest w stanie wykonać wszystkie prace cmentarne na wszystkich obsługiwanych cmentarzach. GLORIA zadba o zagospodarowanie nekropolii, utrzymanie na niej porządku oraz o budowę nagrobków.

usługi pogrzebowe w chojnowie

Kremacja Chojnów

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby Zmarłej, a następnie umieszczeniu jej prochów w urnie, którą składa się do grobu lub umieszcza w kolumbarium. W ostatnich latach kremacja znacząco zyskuje na popularności, stając się coraz częściej wybieraną formą pochówku, na co wpływ mają zarówno czynniki ekonomiczne, ekologiczne i społeczne.

GLORIA Chojnów podejmuje się przygotowania pogrzebów połączonych z kremacją. Pracownicy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach, związanych z kompleksową organizacją pochówku z uprzednią kremacją.

Cmentarze w Mieście

Zakład Pogrzebowy GLORIA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców całego województwa dolnośląskiego. Z racji lokalizacji najczęściej organizuje pogrzeby na cmentarzu w Chojnowie oraz innych okolicznych miejscowościach – głównie takich, jak:

 • Cmentarz komunalny – ul. Parkowa 1, 59-224 Chojnów
 • Cmentarz Rzeszotary – 59-222 Rzeszotary
 • Cmentarz Miłkowice – 59-222 Miłkowice
 • Cmentarz Chocianów – 59-140 Chocianów
 • Cmentarz Rokitki – 59-226 Rokitki
 • Cmentarz Parafialny Gromadka – ul. Osiedlowa, 59-706 Gromadka
 • Cmentarz Komunalny – 59-706 Gromadka
 • Cmentarz Komunalny Bolesławiec – ul. Śluzowa 10, 59-700 Bolesławiec
 • Cmentarz Tomaszów Bolesławiecki – 59-720 Tomaszów
 • Cmentarz – 59-720 Warta Bolesławiecka
 • Cmentarz Iwiny – 59-720 Lubków
 • Cmentarz Złotoryja – ul. Cmentarna, 59-500 Złotoryja
 • Cmentarz Zagrodno – 59-516 Zagrodno
 • Cmentarz Lubiatów – 59-500 Lubiatów

pogrzeby w chojnowie

Ekshumacje w Chojnowie

Ekshumacja to złożony, a zarazem delikatny, proces wydobycia szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku w celu przeniesienia ich na inne miejsce. Wykonywana jest zazwyczaj na zlecenie rodziny Zmarłego, a jej wykonanie możliwe jest jedynie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych i poprzedzone zgodą właściwego Inspektora Sanitarnego oraz administracji cmentarza.

Zakład Pogrzebowy GLORIA Chojnów posiada odpowiedni sprzęt, który umożliwia wykonanie ekshumacji w sposób sprawny i zgodny z literą prawa. Ponadto firma dysponuje wiedzą i doświadczeniem i jest w stanie pomóc we wszystkich kwestiach formalnych. Co najważniejsze, ekshumacja odbywa się z poszanowaniem Zmarłego i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa istotnych dla pracowników i środowiska.

Zakład Usług Pogrzebowych Gloria Chojnów jest dostępny pod adresem ul. Rynek 13 pod numerami telefonu 720 822 771 i 720 822 772.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe w chojnowie zakład pogrzebowy w chojnowie pogrzeby w chojnowie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Rynek 13, 59-224 Chojnów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *