Zakład pogrzebowy Częstochowa

zakład pogrzebowy Łakomski
Zakład Pogrzebowy Częstochowa Łakomski
ul. Wolności 54/60
42-200 , Częstochowa
34 324 12 12
502 60 60 41
biuro@lakomski-pogrzeby.pl
lakomski-pogrzeby.pl

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI to firma, która na rynku funeralnym działa niemal od 30 lat, dzięki czemu posiada ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Zdając sobie sprawę, że o jakości usług świadczy najlepiej ich perfekcyjne wykonanie, personel firmy dokłada wszelkich starań, aby Klienci otrzymali usługę na najwyższym możliwym poziomie.

Firma pogrzebowa ŁAKOMSKI posiada biuro zlokalizowane w Częstochowie przy ulicy Wolności 54/60. Usługi pogrzebowe są adresowane głównie do mieszkańców województwa śląskiego, ale w razie potrzeby mogą z nich skorzystać osoby z całej Polski. W częstochowskim biurze na rodziny w żałobie oczekują wykwalifikowani pracownicy, którzy służą radą, pomocą i wiedzą we wszystkich niezbędnych aspektach, w tym w kwestiach formalnych związanych z przygotowaniem pogrzebu. Personel firmy chętnie będzie reprezentować interes każdego Klienta przed wszystkimi urzędami czy instytucjami, jak również pomoże w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego, pozostając do dyspozycji na każdym etapie przygotowania ceremonii.

zakład pogrzebowy w częstochowie

Usługi pogrzebowe Częstochowa

Zakład pogrzebowy z Częstochowy zajmuje się przygotowaniem ceremonii pogrzebowych zarówno tradycyjnych, jak i kremacji. Posiadane doświadczenie pozwala na bezproblemową organizację pochówków wyznaniowych oraz świeckich. Dodatkowo certyfikowany pracownik zadba o przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku według wszystkich wytycznych uzyskanych przez rodzinę, dzięki zastosowaniu zabiegów z zakresu tanatokosmetologii. Firma wychodzi naprzeciw także osobom, które chcą, aby Zmarły przebywał w domu do czasu pogrzebu, udostępniając katafalki chłodnicze, które pozwalają na utrzymanie ciała w odpowiednio niskiej temperaturze.

Zakład świadczy usługi pogrzebowe na wysokim poziomie i do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, wsłuchując się w potrzeby i oczekiwania Klientów. Firma posiada szeroki asortyment akcesoriów pogrzebowych, między innymi trumien i urn pogrzebowych od najlepszych producentów, oraz innych niezbędnych przedmiotów.

transport zwłok Częstochowa

Kompleksowa organizacja pogrzebów w Częstochowie

Usługi pogrzebowe, oferowane przez firmę ŁAKOMSKI mieszkańcom Częstochowy i okolic, to także transport Zmarłych krajowy i międzynarodowy. Dzięki posiadanej nowoczesnej flocie pojazdów firma jest w stanie świadczyć usługi przewozu Zmarłych na najwyższym poziomie. Wszystkie karawany zostały przystosowane do transportu zwłok, a także posiadają certyfikaty poświadczające, że spełniają wszelkie niezbędne normy wymagane przepisami w kraju i za granicą. Doświadczony personel stanowi swoistą gwarancję, że wszystko odbędzie się bezpiecznie i zgodnie z ustaleniami, a co najważniejsze, przy najwyższym poszanowaniu godności Zmarłego.

Firma pogrzebowa ŁAKOMSKI dba o przygotowanie wyjątkowej oprawy ceremonii pogrzebowej. Pracownicy pomogą w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej, a także są w stanie doradzić w kwestiach kompozycji kwiatowych. Dzięki wsparciu profesjonalnych florystów Klienci firmy mogą zamówić wyjątkowe i świeże wieńce, wiązanki oraz inne formy florystyczne.

dom pogrzebowy Częstochowa

Kremacja Częstochowa

Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała Zmarłego i umieszczeniu jego prochów w ozdobnej urnie, którą następnie składa się w grobie lub specjalnie przygotowanym kolumbarium. W ostatnim czasie kremacja znacząco zyskała na popularności, zwłaszcza w wyniku coraz bardziej odczuwalnego deficytu miejsc grzebalnych także na cmentarzach na Śląsku. Często za jej wykonaniem przemawiają także inne kwestie społeczne oraz ekologiczne.

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI w Częstochowie posiada doświadczenie i wiedzę w zakresie organizacji pogrzebów połączonych z kremacją, jak i samej kremacji. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania oraz pozostają do Państwa dyspozycji i pomogą we wszystkich kwestiach, także formalnych, organizacji tego typu pogrzebów.

kremacje Częstochowa

Cmentarze w Częstochowie

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców całego województwa śląskiego. Pogrzeby mieszkańców Częstochowy i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz św. Rocha – ul. Świętego Rocha 79, 42-200 Częstochowa
 • Cmentarz Kule – ul. Cmentarna 47, 42-200 Częstochowa
 • Cmentarz Św. Józefa – ul. Palmowa 22, 42-208 Częstochowa
 • Cmentarz Stradom – ul. Piastowska 231, 42-294 Częstochowa
 • Cmentarz Komunalny – ul. Radomska 117, 42-210 Częstochowa
 • Cmentarz Lisiniec Piotra i Pawła –  42-200 Częstochowa

zakłady pogrzebowe Częstochowa

Ekshumacje w Częstochowie

Ekshumacja to skomplikowany pod wieloma względami proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku. Może odbyć się wyłącznie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych, za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego. Najczęściej o jej wykonanie wnioskuje najbliższa rodzina osoby zmarłej w celu przeniesienia jej w inne miejsce spoczynku. Ekshumacja może także być przeprowadzona na polecenie prokuratury lub sądu.

Zakład Pogrzebowy ŁAKOMSKI dysponuje odpowiednią wiedzą, a także doświadczeniem w procesie ekshumacji. Firma dysponuje sprzętem umożliwiającym sprawne wykonanie ekshumacji na cmentarzach Częstochowy i okolic. Służy także pomocą w załatwieniu wszystkich spraw formalnych, jak również dba o logistykę całej operacji.

Zakład Pogrzebowy Częstochowa Łakomski jest dostępny pod adresem ul. Wolności 54/60 pod numerami telefonu 34 324 12 12 i 502 60 60 41.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy w częstochowie usługi pogrzebowe w częstochowie zakład pogrzebowy w częstochowie pogrzeby w częstochowie dom pogrzebowy częstochowa

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Wolności 54/60, 42-200 Częstochowa

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Firma Pogrzebowa Łakomski to naprawdę profesjonalna firma, zajęli się wszystkim bez najmniejszego problemu. Każdemu życzę takiej obsługi przy pogrzebie. Pan Krzysztof wraz z pracownikami stanęli na wysokości zadania, a mieliśmy trochę bardziej skomplikowany pogrzeb, bo teść zmarł w Niemczech i musieliśmy przewozić jego zwłoki z zagranicy. Firma zajęła się wszystkimi formalnościami, podpowiadała, doradzała, czuliśmy się naprawdę zaopiekowani i dzięki temu mieliśmy mniej stresu i mogliśmy skupić się całą rodziną na pożegnaniu i pogrzebie naszego teścia. Dziękujemy jeszcze raz Panu właścicielowi i jego pracownikom.

  (5/5)
 2. Śmierć mojej cioci przyszła nagle i zupełnie nic na to nie wskazywało. Bardzo się zestresowaliśmy, co mamy zrobić i jakie dokumenty do pogrzebu wypełnić. Na szczęście Państwo z Zakładu Łakomski bardzo nam pomogli i nawet w naszym imieniu wypełnili dokumenty. Z całego serca polecamy.

  (5/5)
 3. W zakładzie pogrzebowym Łakomski człowiek otrzymuje prawdziwe wsparcie i pomoc w załatwieniu wszystkich dokumentów związanych z pogrzebem. Pracownicy byli bardzo mili i uprzejmi. Mogę śmiało polecić tę firmę

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *