Zakład pogrzebowy Dębno

Zakład Pogrzebowy Sacrum Dębno
ul. Grunwaldzka 3
74-400, Dębno
609 01 02 00
95 333 56 16
zp.sacrum@op.pl
zakladpogrzebowy-sacrum.pl

Zakład Pogrzebowy SACRUM jest firmą, która dokłada wszelkich starań, aby organizacja uroczystości pogrzebowej nie przysparzała dodatkowego bólu i stresu rodzinom po stracie Bliskiej Osoby. Każdy z pracowników SACRUM do realizacji każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach klientów.

Firma SACRUM działa głównie na terenie dwóch województw: zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Posiada trzy siedziby, zlokalizowane w miejscowościach: Dębno, Kostrzyn nad Odrą i Myślibórz. W Dębnie, w biurze przy ulicy Grunwaldzkiej 3, na rodziny w żałobie oczekuje wykwalifikowany personel, którzy służy pomocą, radą i wsparciem we każdej kwestii, związanej z przygotowaniem pogrzebu. Wszyscy pracownicy zatrudnieni w firmie to osoby posiadające odpowiednie kwalifikacje oraz obdarzone empatią. Dzięki temu firma SACRUM jest w stanie zawsze oferować usługi pogrzebowe najwyższej jakości.

Usługi pogrzebowe Dębno

Decydując się na powierzenie Zakładowi Pogrzebowemu SACRUM misji przygotowania ceremonii żałobnej, każdy z klientów otrzymuje wsparcie we wszystkich kwestiach formalnych, składających się na organizację ceremonii żałobnej. Pracownicy pomogą w skompletowaniu wszystkich niezbędnych dokumentów, związanych z takimi instytucjami, jak ZUS (a także KRUS, MSWiA), USC, szpitale, parafie, administracje cmentarzy itp. Uzyskają także w imieniu rodzin w żałobie akt zgonu i wykupią miejsce na cmentarzu. Poza tym wychodząc naprzeciw potrzebom klientów są w stanie zaoferować bezgotówkowe rozliczenie kosztów pochówku – w ramach zasiłków pogrzebowych.

zakłady pogrzebowe w dębnie

Firma SACRUM specjalizuje się w przygotowaniu pogrzebów wszystkich rodzajów: wyznaniowych, świeckich, kremacyjnych oraz tradycyjnych. Niezależnie od rodzaju pochówku, SACRUM wypełnia swoją misję organizacji godnych i pięknych ceremonii żałobnych w sposób wzorcowy. Personel firmy pozostaje do dyspozycji klientów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu; o każdej porze dnia i nocy będąc w stanie podjąć się realizacji zlecenia.

Wsparcie w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnej

Wśród usług pogrzebowych, oferowanych przez SACRUM Dębno, znajduje się także pomoc w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych – takich, jak wieńce, wiązanki i stroiki. Firma troszczy się także o przygotowanie dekoracji kościołów, kaplic oraz miejsc pochówku. SACRUM współpracuje z najlepszymi kwiaciarniami w miejscowościach, które obejmuje zasięgiem swojego działania, dzięki czemu jest w stanie zadbać o  każdy szczegół kompozycji kwiatowych i przy wsparciu florystów dopasować wszystko do oczekiwań klientów. Firma służy także pomocą w organizacji konsolacji. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi lokalami gastronomicznymi – w Dębnie, w Myśliborzu oraz w Kostrzynie nad Odrą – istnieje możliwość zorganizowania stypy, z menu dopasowanym do potrzeb zleceniodawców.

usługi pogrzebowe w dębnie

Zakład Pogrzebowy SACRUM oferuje także usługi z zakresu transportu zmarłych, który jest realizowany zarówno na obszarze całego kraju, jak i poza jego granicami. Dzięki posiadaniu w swoim taborze samochodowym najwyższej klasy pojazdów, które podlegają okresowym kontrolom i posiadają certyfikaty wymagane prawem polskim oraz międzynarodowym, wszystkie zlecenia na przewóz zwłok i prochów realizowane są w sposób bezpieczny i terminowy. Poza tym każdy z pojazdów obsługiwany jest jest przez doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców, co pozwala zagwarantować, że wszystko przebiegnie sprawnie i przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy SACRUM stara się pomóc wszystkim osobom w potrzebie. Celem firmy jest pomoc w organizacji godnego pogrzebu dla każdej rodziny, niezależnie od jej kondycji finansowej.

Kremacja Dębno

Kremacja jest formą pochówku, która w ciągu ostatnich lat znacząco zyskała na popularności. Obecnie dużego znaczenia w przypadku wyboru kremacji nabiera problem z malejącą ilością miejsc do pochówku. Kremacja umożliwia dochowanie urny z prochami Zmarłego do istniejącego już pojedynczego grobu przed upływem 20 lat od ostatniego pochówku. Dodatkowo w przypadku kremacji niejednokrotnie bardzo istotne okazują się kwestie ekologiczne i ekonomiczne, gdyż kremacja pozwala znacząco obniżyć całościowe koszty uroczystości.

pogrzeby w dębnie

Zakład Pogrzebowy SACRUM posiada w swojej ofercie także organizację pogrzebów kremacyjnych i jest w stanie  przeprowadzić rodziny przez wszystkie etapy przygotowania do tego typu pochówku. Pracownicy firmy pomogą zarówno z dokumentacją, dobraniem odpowiedniej trumny kremacyjnej oraz urny, jak również zadbają o wszelkie kwestie związane z transportem zmarłego do krematorium, a następnie urny z jego prochami na miejsce ceremonii.

Cmentarze w Dębnie

Zakład Pogrzebowy SACRUM służy kompleksową pomocą w organizacji ceremonii żałobnych mieszkańcom województwa zachodniopomorskiego oraz lubuskiego. Pogrzeby mieszkańców Dębna, organizowane przez firmę SACRUM, mają miejsce głównie na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz – ul. Kościuszki, 74-400 Dębno
  • Cmentarz – ul. Włościańska, 74-400 Dębno
  • Cmentarz – 74-404 Krześnica

firma pogrzebowe dębno

Ekshumacje w Dębnie

Ekshumacja jest skomplikowanym procesem, polegający na wydobyciu z dotychczasowego grobu ciała lub szczątków osoby zmarłej. Najczęściej ekshumacja dokonywana jest na zlecenie rodziny w celu przeniesienia zmarłego w inne miejsce spoczynku. Może zostać wykonana także w przypadku wygaśnięcia 20-letniej koncesji na dany grób, z jednoczesną decyzją o jej nieprzedłużeniu. Przeprowadzenie ekshumacji możliwe jest po dopełnieniu wszelkich kwestii formalnych i po uzyskaniu zgody lokalnego inspektora sanitarnego, a samo jej wykonanie możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy SACRUM dysponuje wiedzą i doświadczeniem w kwestii przeprowadzenia procesu ekshumacji na wszystkich cmentarzach Dębna i okolic. Posiada również odpowiedni sprzęt, co jest gwarancją, że wszystko przebiegnie zgodnie z ustaleniami, a nade wszystko z poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Sacrum Dębno jest dostępny pod adresem ul. Grunwaldzka 3 pod numerami telefonu 609 01 02 00 i 95 333 56 16.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe w dębnie firma pogrzebowe dębno pogrzeby w dębnie zakłady pogrzebowe w dębnie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Grunwaldzka 3, 74-400 Dębno

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Personel zakładu pogrzebowego Sacrum okazał się niezwykle kompetentny i empatyczny. Pomogli nam zorganizować całą ceremonię pogrzebową, od formalności po wybór trumny i dekoracji. Byli z nami na każdym etapie, aby upewnić się, że wszystko przebiega zgodnie z naszymi oczekiwaniami. Są prawdziwymi profesjonalistami, serdecznie polecam

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *