Zakład pogrzebowy Elbląg

zakład pogrzebowy Dębica Elbląg
Zakład Pogrzebowy Dębica Elbląg
ul. Łęczycka 39A
82-300, Elbląg
601 655 181
55 233 45 66
55 235 01 22
pogrzeb@debica.elblag.pl
www.cmentarz.elblag.pl

Dom Pogrzebowy DĘBICA to firma, której pracownicy posiadają ogromne doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Dzięki tym kompetencjom każde zlecenie rozpatrywane jest w sposób indywidualny, przystosowane do możliwości, potrzeb i oczekiwań klientów.

Zakład pogrzebowy DĘBICA jest firmą, która może pochwalić się nowoczesnym kompleksem usługowym o powierzchni blisko 1000m², znajdującym się w Elblągu w bezpośredniej bliskości nowej części cmentarza Dębica przy ulicy Łęczyckiej 39A. Budynek wyposażony jest w najnowocześniejsze urządzenia i sale, które spełniają surowe wymogi Unii Europejskiej. Tam też czeka na każdego z klientów wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże i doradzi oraz odpowie na wszystkie pytania.

Usługi pogrzebowe Elbląg

Firma pogrzebowa z Elbląga w swoich szeregach zatrudnia najwyższej klasy specjalistów, którzy pomogą i zaopiekują się każdą rodziną w żałobie w tym trudnym czasie. Pracownicy są w stanie przejąć od bliskich zmarłego całość kwestii formalnych, by reprezentować ich w niezbędnych urzędach czy instytucjach. Ponadto dom pogrzebowy może pochwalić się infrastrukturą, która umożliwia właściwe przygotowanie zmarłych do pochówku. Dysponuje nowoczesnymi  i specjalistycznymi pomieszczeniami chłodniczymi, które mogą pomieścić ciała 16 osób w godnych warunkach oczekujących na pochówek. Pracownicy Zakładu Pogrzebowego DĘBICA w Elblągu, ukończyli specjalistyczne przeszkolenia przeprowadzone przez HYGECO POLSKA Sp. z o.o. pod patronatem FRANCUSKIEGO INSTYTUTU TANATOPRAKSJI w zakresie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej i tanatologii ogólnej.

usługi pogrzebowe Elbląg

Zakład Pogrzebowy DĘBICA z Elbląga zajmuje się także całodobowymi eksportacjami zwłok, dysponując flotą pojazdów umożliwiającą sprawne i bezpieczne wykonanie powierzonego zlecenia. Firma ta posiada nowoczesny i profesjonalnie wyposażony karawan marki Mercedes, który został dostosowany do obsługi pogrzebów. To nim godnie i z klasą zmarli odprowadzani są w ostatnią drogę.

W ofercie Zakładu Pogrzebowego DĘBICA znajduje się także sprzedaż akcesoriów pogrzebowych, trumien i urn oraz odzieży. W jednym miejscu prowadzona jest sprzedaż galanterii funeralnej, zarówno męskiej, jak i damskiej.

Zakład usług pogrzebowych z Elbląga zajmuje się kompleksowym załatwieniem wszystkich kwestii związanych z organizacją uroczystości pogrzebowej. Wykwalifikowani floryści są w stanie wykonać na zamówienie wieńce bądź wiązanki pogrzebowe. W swoim asortymencie firma posiada również znicze, a także kwiaty żywe, kwiaty sztuczne czy środki do ochrony pomników.

kwiaciarnia pogrzebowa elbląg

Kremacje Elbląg

Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalistycznych piecach kremacyjnych. W ostatnich latach znacząco zyskuje na popularności, na co ma wpływ w pewnej mierze akceptacja jej przez Kościół katolicki, jak i stale malejąca liczba miejsc grzebalnych. Po kremacji prochy zmarłego zostają umieszczone w urnie i złożone do grobu lub specjalistycznego kolumbarium. Zakład dba o godne wykonanie pogrzebów urnowych i elegancką oprawę tego rodzaju pogrzebu.

Krematorium w Elblągu

Zakład Pogrzebowy DĘBICA w Elblągu, jako jedyna firma pogrzebowa w tym mieście, posiada nowoczesne Krematorium uruchomione w 2022 roku. Dzięki posiadaniu takiej infrastruktury firma nie musi korzystać z usług podwykonawców, co pozwala na znaczące obniżenie całościowych kosztów pogrzebu. Ponadto pracownicy pomogą zorganizować wszystkie kwestie formalne i odpowiedzą na wszelkie pytania.

Kremacje Elbląg Krematorium Dębica

Cmentarze w Elblągu

Zakład Pogrzebowy DĘBICA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie warmińsko-mazurskim. Pogrzeby mieszkańców Elbląga, organizowane przez firmę DĘBICA, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny Dębica – ul. Łęczycka 46, 82-317 Elbląg
  • Cmentarz Komunalny Agrykola – ul. Agrykola 23, 82-300 Elbląg
  • Cmentarz przy kościele Św. Wojciecha – ul. Podgórna 12, 82-300 Elbląg

Ekshumacje w Elblągu

Ekshumacja polegają na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, najczęściej celem przeniesienia ich w inne miejsce. Wykonywana jest przeważnie na zlecenie rodziny, ale może także zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd. Wszystkie kwestie dotyczące ekshumacji zostały uregulowane prawnie. Na mocy przepisów, do jej wykonania niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego, a przeprowadzenie tego procesu możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy DĘBICA z Elbląga jest w stanie podjąć się wykonania ekshumacji. Pracownicy, dysponujący wiedzą i doświadczeniem, chętnie pomogą w uzyskaniu wszelkich zgód i w załatwieniu wszelkich innych kwestii formalnych, a także przeprowadzą samą ekshumację.

Zakład Pogrzebowy Dębica Elbląg jest dostępny pod adresem ul. Łęczycka 39A pod numerami telefonu 601 655 181, 55 233 45 66 i 55 235 01 22.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy w Elblągu organizacja pogrzebów Elbląg sala pożegnań cmentarz Dębica Elbląg całodobowy zakład pogrzebowy elbląg firma pogrzebowa w Elblągu organizacja ceremonii pogrzebowych Elbląg pogrzeby w Elblągu sala pożegnań cmentarz Elbląg zakład usług pogrzebowych pogrzeby z trumną odzież żałobna kwiaciarnia pogrzebowa Elbląg kwiaty na pogrzeb elbląg wiązanki i wieńce pogrzebowe Elbląg

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Łęczycka 39a, 82-300 Elbląg

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *