Zakład pogrzebowy Głowno

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska
Dom Pogrzebowy Głowno H.Skrzydlewska
ul. Łowicka 7/11
95-015, Głowno
42 710 71 90
800 672 333
biuro@skrzydlewska.pl
www.pogrzeby.skrzydlewska.pl
Facebook

H.SKRZYDLEWSKA to rodzinny zakład pogrzebowy, który specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych. Ta znana w całym województwie łódzkim oraz w innych regionach Polski firma posiada bogate tradycje. Jako potwierdzenie jakości może pochwalić się certyfikatem jakości ISO 9001 : 2008, który otrzymała jako jedna z pierwszych w branży funeralnej firm. H.SKRZYDLEWSKA swoją działalność prowadzi od 1937 roku, zaś na rynku usług pogrzebowych obecna jest nieprzerwanie od 1990 roku, dzięki czemu postrzegana jest jako profesjonalna i solidna firma.

H.SKRZYDLEWSKA posiada kilkanaście biur pogrzebowych, zlokalizowanych przy największych cmentarzach na terenie Głowna, Łodzi, Zgierza, Brzezin i Łowicza. Biuro w Głownie mieści się przy ulicy Łowickiej 7/11 i tam oczekuje na Klientów wykwalifikowany personel, mogący pomóc we wszystkich kwestiach, związanych z przygotowaniem uroczystości pogrzebowej. Pracownicy do każdego zlecenia podchodzą w sposób indywidualny, starając się odpowiedzieć na rozmaite potrzeby rodzin w żałobie.

usługi pogrzebowe Głowno

Usługi pogrzebowe Głowno

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA pomaga kompleksowo w załatwieniu wszelkich kwestii formalnych, jakie składają się na przygotowanie pochówku osoby najbliższej. Pracownicy są w stanie przejąć od Klientów wszelkie formalności, reprezentując ich we wszystkich urzędach czy instytucjach, łącznie z kwestią pomocy w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS lub innych uprawnionych do takich świadczeń instytucji.

H.SKRZYDLEWSKA dysponuje własnymi pomieszczeniami chłodniczymi, dzięki czemu możliwe jest nie tylko przechowywanie w godnych warunkach ciał zmarłych, ale i przeprowadzenie zabiegów z zakresu tanatokosmetyki oraz tanatopraksji. Wszystkie zabiegi wykonywane są przez certyfikowanych pracowników posiadających specjalne ku temu uprawnienia.

zakłady pogrzebowe w głownie

Krajowy i międzynarodowy transport zmarłych

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA podejmuje się także świadczenia usług szeroko rozumianego transportu zwłok. Usługi transportowe realizowane są zarówno na terenie kraju, jak i poza jego granicami. Pracownicy firmy są w stanie pomóc w sprowadzeniu zwłok z najbardziej oddalonego miejsca na świecie, dzięki wykorzystaniu zarówno transportu lotniczego, jak i drogowego. Pomoc ta obejmuje również uzyskanie, koniecznych do sprowadzenia ciała dokumentów, decyzji administracyjnych, karty zgonu, odpisu aktu zgonu oraz ich tłumaczenia.

W przypadku zgonu na terenie Polski, Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA zapewni nieodpłatny przewóz zwłok osoby zmarłej z miejsca zgonu, do jednej ze swoich specjalistycznych chłodni, które znajdują się w domach pogrzebowych. Dzięki posiadanemu nowoczesnemu taborowi pojazdów, który spełnia wszelkie wymagania i posiada niezbędne certyfikaty, możliwe jest świadczenie usług na najwyższym możliwym poziomie, w sposób bardzo bezpieczny.

Zakład pogrzebowy w Głownie oferuje swoim klientom także wsparcie w zakresie organizacji stypy, dzięki posiadaniu własnych sali konsolacyjnych. Wszystkie kwestie z związane z przygotowaniem konsolacji można ustalić, udając się do biura firmy. H.SKRZYDLEWSKA oferuje szeroki wybór akcesoriów funeralnych oraz kompozycji kwiatowych. Firma posiada własną sieć kwiaciarni, gdzie zawsze można uzyskać pomoc w doborze odpowiednich wieńców, wiązanek czy innych florystycznych elementów.

kremacje Głowno

Kremacje Głowno

Kremacja w ostatnich latach znacząco zyskała na popularności ze względów ekonomicznych, ekologicznych, jak i wciąż zmniejszającej się liczbie miejsc grzebalnych. Ta forma pochówku umożliwia bowiem dochowanie do istniejącego już pojedynczego grobu przed upływem 20 lat od pochówku.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA od wielu lat świadczy usługi kremacji. Posiada on w Łodzi dwa własne krematoria, co jest w stanie znacznie obniżyć całościowe koszty pogrzebu. Poza tym posiada ogromne doświadczenie i wiedzę z tego zakresu, oferując swoim klientom pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach składających się na przygotowanie uroczystości żałobnej z uprzednią kremacją. Pracownicy pomogą w załatwieniu formalności, jak i całości uroczystości.

Cmentarze w Głownie

H.SKRZYDLEWSKA służy mieszkańcom województwa łódzkiego, świadcząc dla nich kompleksowe usługi pogrzebowe. Na terenie Głowna i okolic firma obsługuje pogrzeby najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Karasicka 54, 95-015 Głowno
  • Cmentarz katolicki – ul. Łowicka 11, 95-015 Głowno
  • Cmentarz parafialny – ul. Henryka Rynkowskiego 95, 95-015 Głowno

dom pogrzebowy w głownie

Ekshumacje w Głownie

Ekshumacja jest skomplikowanym procesem, który może odbyć się po uprzednim uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego. Polega ona na wydobyciu zwłok lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej ekshumacja wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, w celu przeniesienia do innego grobu, i może zostać przeprowadzona między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA podejmuje się organizacji i wykonania skomplikowanej procedury, jakim jest ekshumacja. Pracownicy są w stanie pomóc we wszystkich niezbędnych kwestiach formalnych i logistycznych przedsięwzięcia. Ponadto firma dysponuje właściwym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie jej w sposób bezpieczny dla ludzi oraz dla środowiska. Decydując się na skorzystanie z usług firmy H.SKRZYDLEWSKA rodziny zmarłych zyskują gwarancję, że wszystko odbędzie się zgodnie z procedurami i przepisami, a zarazem przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Dom Pogrzebowy Głowno H.Skrzydlewska jest dostępny pod adresem ul. Łowicka 7/11 pod numerami telefonu 42 710 71 90 i 800 672 333.

Rekomendacje

Galeria

nagrobki międzynarodowy przewóz zwłok przewóz zwłok firma pogrzebowa zakłady pogrzebowe usługi pogrzebowe i kremacje firmy pogrzebowe pogrzeby trumny trumna usługi pogrzebowe w głownie usługi pogrzebowe kwiaty na pogrzeb kwiaty na pogrzeb wieńce pogrzebowe kwiaty na pogrzeb łódź

Kontakt z zakładem

Adres: Łowicka 7/11, 95-015 Głowno

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *