Zakład pogrzebowy Gniew

zakład pogrzebowy Pomierscy Gniew
Zakład pogrzebowy Pomierscy Gniew
ul. Czyżewskiego 6
83-140, Gniew
58 535 23 78
697 278 809
pomierscy@wp.pl
pomierscy.com.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY z Gniewu to firma rodzinna specjalizująca się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych. Za rozwój firmy pogrzebowej obecnie odpowiedzialny jest syn założyciela Łukasz Pomierski, który uwierzytelnia każde działanie tego zakładu pogrzebowego własnym nazwiskiem. Jest to także potwierdzenie, że zachowana jest ciągłość tradycji, co pozwala zagwarantować wysokiej klasy usługi, dopasowane do oczekiwań, jak i możliwości finansowych rodzin.

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY spieszy z pomocą w kompleksowej organizacji pogrzebu mieszkańcom w parafiach: Gniew, Dzierżążno, Królów Las, Lignowy Szlacheckie, Opalenie, Piaseczno, Tymawa, Wielkie Walichnowy, Pelplin, Nowa Cerkiew k. Pelplina, Rajkowy, Wielki Garc, Tczew, Subkowy, Pieniążkowo, Smętowo Graniczne i wiele innych, wskazanych przez Rodzinę.

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY prowadzi biuro w Gniewie przy ulicy Czyżewskiego 6. Tam każda rodzina w żałobie otrzymuje wsparcie i pomoc we wszystkich, nawet najdrobniejszych, kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości ostatniego pożegnania. Pracownicy domu pogrzebowego POMIERSCY odznaczają się empatią oraz wysokimi kompetencjami, dzięki którym firma zyskuje od lat zaufanie coraz liczniejszych Klientów. Są oni w stanie przejąć całość kwestii formalnych i reprezentować Państwa w urzędach i instytucjach. Istnieje także możliwość skorzystania z kredytowania kosztów pogrzebu do kwoty zasiłku ZUS lub KRUS. Personel jest wizytówką zakładu pogrzebowego z Gniewu.

Usługi Pogrzebowe Gniew

Zakład pogrzebowy dysponuje bardzo bogatym asortymentem trumien, charakteryzujących się najwyższą jakością wykonania. Jest to możliwe, ponieważ Zakład Pogrzebowy POMIERSCY posiada własną pracownię stolarską, dzięki czemu jest w stanie zaoferować unikalne trumny według własnego projektu. Fakt ten wpływa także na redukcję całościowych kosztów organizacji uroczystości, gdyż firma, sprzedając własne produkty, nie narzuca dodatkowej marży.

Usługi pogrzebowe w Gniewie, świadczone przez firmę POMIERSCY, obejmują również usługi transportu Zmarłych. Realizacja tego typu usług możliwa jest zarówno w Polsce, jak i poza granicami naszego kraju. Zakład usług pogrzebowych Państwa Pomierskich posiada karawan przystosowany do przewozu zwłok i spełniający wszystkie wymagane normy.

usługi pogrzebowe gniew

Kompleksowa organizacja ceremonii żałobnych

Dom Pogrzebowy POMIERSCY dysponuje również własną chłodnią, co też przekłada się na całościowy koszt ceremonii. Rodziny w żałobie mogą bez obaw powierzyć firmie POMIERSCY ciało osoby Zmarłej wiedząc, że pracownicy po odpowiednich szkoleniach zajmą się także kompleksowym przygotowaniem Zmarłych do pochówku. Wśród usług znajdują się także usługi florystyczne oraz oprawa muzyczna we współpracy z profesjonalnymi muzykami. Dodatkowo firma jest w stanie zaoferować pomoc w organizacji konsolacji (styp).

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY to firma godna zaufania. Do realizacji każdego zamówienia personel firmy podchodzi w sposób rzetelny, skupiając się na potrzebach i możliwościach finansowych każdej z rodzin w żałobie. Decydując się na skorzystanie z oferty firmy, każdy z Klientów otrzymuje profesjonalną pomoc, która umożliwia przygotowanie wyjątkowej i niezapomnianej ceremonii ostatniego pożegnania.

zakłady pogrzebowe gniew

Kremacje Gniew

Kremacja to forma pochówku, w której ciało osoby zmarłej ulega spopieleniu w specjalnym piecu, a jej prochy są umieszczane umieszczenia jego prochów w urnie. Ta forma pochówku zyskuje w ostatnich latach na popularności, zwłaszcza ze względów ekonomicznych. Wybór kremacji umożliwia obniżenie kosztów całej uroczystości, jak i pochowanie w pojedynczym grobie przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Zakład usług pogrzebowych w Gniewie ma doświadczenie w przygotowywaniu uroczystości pogrzebowych z uprzednią kremacją. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji wszystkich Klientów pod numerem: 58 535 23 78, aby odpowiedzieć na wszystkie ewentualne pytania.

Cmentarze Gniew i okolice

Dom Pogrzebowy POMIERSCY spieszy z pomocą w kompleksowej organizacji pogrzebu mieszkańcom całego województwa pomorskiego. W Gniewie i okolicach firma organizuje pogrzeby najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz – ul. Gdańska 6, 83-140 Gniew
 • Cmentarz w Dzierżążnie – 83-111 Dzierżążno
 • Cmentarz – 83-132 Królów Las
 • Cmentarz w Lignowach Szlacheckich – Lignowy Szlacheckie 92, 83-121 Lignowy Szlacheckie
 • Cmentarz parafialny –  83-136 Opalenie
 • Cmentarz parafialny – Piaseczno 16, 83-140 Piaseczno
 • Cmentarz katolicki – 83-140 Tymawa
 • Cmentarz w Wielkich Walichnowach – 83-140 Wielkie Walichnowy
 • Cmentarz przy kościele Bożego Ciała – ul. Mestwina 2, 83-130 Pelplin
 • Cmentarz parafialny – Nowa Cerkiew k. Morzeszczyna 47/2, 83-132 Nowa Cerkiew k. Morzeszczyna
 • Cmentarz parafialny – 83-130 Wielki Garc
 • Cmentarz Komunalny – ul. Rokicka 5, 83-110 Tczew
 • Cmentarz katolicki „Stary” – ul. Szkoły Morskiej, 83-110 Tczew
 • Cmentarz katolicki „Nowy” – ul. 30 Stycznia 56, 83-110 Tczew
 • Cmentarz w Pieniążkowie – 83-135 Pieniążkowo
 • Cmentarz w Subkowach – 83-120 Subkowy
 • Cmentarz – ul. Brzozowa 1, 83-230 Smętowo Graniczne

Ekshumacje w Gniewie

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu zwłok lub szczątków z dotychczasowego miejsca spoczynku w celu przeniesienia ich na inne miejsce. W takim przypadku wykonuje się ją na zlecenie najbliższej rodziny. Ekshumacja jednak może także zostać przeprowadzona na wniosek prokuratury lub sądu. Niezbędna jest także zgoda miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy POMIERSCY z Gniewu służy pomocą we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem oraz przeprowadzeniem ekshumacji. Pracownicy doradzą, pomogą i przeprowadzą Państwa przez zawiłości urzędowe. Firma dysponuje również odpowiednim sprzętem, co daje gwarancję, że wszystko przebiegnie zgodnie z przepisami, ale także z najwyższym poszanowaniem godności Zmarłego.

Zakład pogrzebowy Pomierscy Gniew jest dostępny pod adresem ul. Czyżewskiego 6 pod numerami telefonu 58 535 23 78 i 697 278 809.

Rekomendacje

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Czyżewskiego 6, 83-140 Gniew

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *