Zakład pogrzebowy Gorzów Wielkopolski

dom pogrzebowy Memento Gorzów Wielkopolski
Zakład pogrzebowy Gorzów Wielkopolski Memento
ul. Mieszka I 18
66-400, Gorzów Wielkopolski
95 73 50 146
795 269 245
95 73 50 146
www.memento-zop.pl

Zakład Pogrzebowy MEMENTO z Gorzowa Wielkopolskiego to rodzinna firma, której kapitałem są nie tylko wiedza oraz tradycje poszczególnych członków rodziny, ale także kolejnych pokoleń, przejmujących odpowiedzialność za działanie tej firmy pogrzebowej. MEMENTO może pochwalić się przeszło 20 letnim doświadczeniem w branży funeralnej. Obecnie na czele firmy stoją Państwo Edyta i Krzysztof Radziszewscy. Podczas swojej wieloletniej działalności MEMENTO wielokrotnie udowadniało, że jest firmą godną zaufania, której najwyższym celem jest pomoc w organizacji wyjątkowej uroczystości pogrzebowej.

Firma pogrzebowa MEMENTO służy swoją pracą mieszkańcom województwa lubuskiego, organizując uroczystości pogrzebowe na wszystkich cmentarzach w Gorzowie Wielkopolskim i okolicy. Posiada dwa biura zlokalizowane w Gorzowie Wielkopolskim: jedno przy ulicy Mieszka I 18, drugie zaś przy ulicy Żwirowej 58 . Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę, 365 dni w roku pod całodobowym numerem telefonu 795 269 245.

Usługi Pogrzebowe Gorzów Wielkopolski

Zakład Pogrzebowy MEMENTO z Gorzowa Wielkopolskiego kompleksowo zajmuje się przygotowaniem i organizacją pogrzebów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu stara się pomóc w każdej nawet najdrobniejszej kwestii wchodzącej w skład przygotowań uroczystości, podejmując się także przejęcia odpowiedzialności za wszystkie sprawy formalne. Dodatkowo biorąc pod uwagę koszty na jakie narażona zostaje rodzina Zmarłego – firma jest w stanie kredytować koszty związane z organizacją pogrzebu.

Usługi pogrzebowe w Gorzowie Wielkopolskim, świadczone przez firmę MEMENTO, to także profesjonalne i pełne szacunku przygotowanie ciała zmarłego do uroczystości poprzez zabiegi tanatokosmetyki. Wszystko zaś odbywa się w najwyższym poszanowaniu jego godności.

Zakład Pogrzebowy MEMENTO organizuje pogrzeby wyznaniowe, jak i świeckie, których przewodniczenie powierza się Mistrzowi Ceremonii, współpracującemu z firmą. Odpowiada on za przygotowanie całości uroczystości, w tym także za ułożenie mowy pogrzebowej napisanej po konsultacji z rodziną osoby zmarłej.

W zakresie usług pogrzebowych firmy MEMENTO znajdują się wszelkie kwestie logistyczne, jak ustalenie daty, godziny i miejsca pochówku, ale także odpowiednie przygotowanie miejsca spoczynku. Firma przygotowuje miejsca zarówno pod groby ziemne, murowane, grobowce, krypty jak również dba o wykupienie miejsca w kolumbarium.

zakłady pogrzebowe Gorzów wielkopolski

Zakład Pogrzebowy MEMENTO to firma, która zajmuje się organizacją uroczystości w sposób całościowy, zapewniając także usługi florystyczne. Dzięki współpracy ze sprawdzonymi kwiaciarniami w Gorzowie Wielkopolskim jest w stanie zaoferować najwyższej jakości wieńce i wiązanki oraz wszelkiego rodzaju inne kompozycje kwiatowe. Niezależnie od ich formy, wszystkie odznaczają się zawsze świeżością i pięknym wyglądem. Dodatkowo w zakres usług pogrzebowych wchodzi także oprawa muzyczna ceremonii. MEMENTO oferuje profesjonalne przygotowanie oprawy muzycznej ceremonii żałobnej z indywidualnie dobranym repertuarem, dostosowanym do życzeń rodziny osoby zmarłej.

Dom pogrzebowy MEMENTO dysponuje rozbudowanym zapleczem technicznym. Dzięki temu przy organizacji uroczystości pogrzebowych korzysta z najnowocześniejszych technologii i rozwiązań funeralnych. Nie bez znaczenia jest także najwyższa dbałość o kulturę pogrzebu i wizerunek pracowników, którzy zawsze prezentują się w nienagannie, z odpowiednim manierami i aparycją.

Transport zmarłych Gorzów Wielkopolski

Firma świadczy także usługi transportu zwłok na terenie kraju i eksportację zmarłych z domów, szpitali i innych miejsc zgonu. MEMENTO w swoim taborze posiada najwyższej klasy pojazdy przeznaczone do transportu zmarłych – Mercedesy VITO – które spełniają wszelkie niezbędne normy sanitarne i prawne.

W trosce o komfort Klientów zakład pogrzebowy z Gorzowa służy także swoją pomocą w organizacji styp – dzięki współpracy z różnymi lokalami gastronomicznymi w Gorzowie Wielkopolskim. Istnieje możliwość przygotowania konsolacji tak dla małej, jak i większej liczby uczestników pogrzebu – a wszystko to w bardzo korzystnej cenie.

Kremacja Gorzów Wielkopolski

Kremacja jako forma pochówku będąca alternatywą dla tradycyjnych pogrzebów, zyskuje w Polsce na popularności w ciągu kilku ostatnich lat. Ma to związek z coraz bardziej doskwierającym deficytem miejsc na cmentarzach, a przede wszystkim z relatywnie niższą ceną ceremonii żałobnych. Ważna też okazało się jasne stanowisko Kościoła Katolickiego, która zezwala na kremację. Kremacja polega na spopieleniu ciała zmarłego w specjalnym piecu kremacyjnym i umieszczeniu prochów zmarłego w specjalnej urnie. W czasie ceremonii żałobnej urna chowana jest w grobie lub też w kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy MEMENTO posiada doświadczenie i wiedzę w zakresie organizacji uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Dysponuje teoretyczną i praktyczną znajomością wszelkich procedur niezbędnych do przygotowania tego typu formy pochówku. Pracownicy firmy chętnie pomogą w przygotowaniu tego typu pochówku i odpowiedzą na wszystkie pytania.

Cmentarze w Gorzowie Wielkopolskim

Zakład Pogrzebowy MEMENTO z racji swojej lokalizacji najczęściej proszony jest o pomoc w organizacji pogrzebu przez mieszkańców województwa lubuskiego. Najwięcej pogrzebów, przygotowywanych przez firmę MEMENTO, odbywa się na następujących cmentarzach w Gorzowie Wielkopolskim i okolicach:

 • Cmentarz Komunalny – ul. Żwirowa 5, 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • Cmentarz Świętokrzyski – ul. Warszawska, 66-400 Gorzów Wielkopolski
 • Cmentarz – ul. Strażacka, 66-400 Gorzów Wielkopolski

Ekshumacje Gorzów Wielkopolski

Ekshumacja polega na wydobyciu zwłok, szczątków lub prochów osoby zmarłej, zazwyczaj w celu przeniesienia w inne miejsce spoczynku lub też w celu dokonania oględzin sądowych czy lekarskich, które są przeprowadzane na wniosek prokuratury lub sądu. W polskim prawie okoliczności przeprowadzenie ekshumacji zostały bardzo dokładnie sprecyzowane. Na podstawie przepisów wiadomym jest, że można ekshumację wykonać tylko i wyłącznie między 16 października a 15 kwietnia po uprzedniej zgodzie właściwego inspektora sanitarnego.

Firma MEMENTO świadczy usługi w zakresie ekshumacji i dysponuje odpowiednim sprzętem, wiedzą i doświadczeniem. Decydując się na skorzystanie z pomocy tej firmy każda rodzina w żałobie zyskuje gwarancję jakości i pewność, że wszystko odbędzie się zgodnie ze standardami, jak i przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Zakład pogrzebowy Gorzów Wielkopolski Memento jest dostępny pod adresem ul. Mieszka I 18 pod numerami telefonu 95 73 50 146, 795 269 245 i 95 73 50 146.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Memento usługi pogrzebowe Memento gorzów wielkopolski

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Mieszka I 18, 64-400 Gorzów Wielkopolski

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Z usług tej firmy korzystałem dwukrotnie. Jeszcze nigdy się nie rozczarowałem. Bardzo polecam wszystkim osobom, które doceniają solidne i uczciwe firmy.

 2. Firma Memento jest bardzo rzetelnym zakładem pogrzebowym, któremu z całym zaufaniem można powierzyć organizację ceremonii żałobnej najbliższej osoby. Kompetentni pracownicy, pełni życzliwości, a i sama uroczystość piękna.

  (5/5)
 3. Serdecznie polecam Zakład Pogrzebowy MEMENTO. Bardzo pomogli mojej rodzinie w trakcie pogrzebu. Wszelkie formalnści administracyjne zostały za nas załatwione, co było dużą ulgą.

  (5/5)
 4. Dziękuje firmie za wspierające słowa w tak ciężkim momencie oraz za kompleksową pomoc. Świadczone usługi są na najwyższym poziomie, posiadając przy tym dość przystępne ceny.

  (5/5)
 5. Serdecznie polecam zakład pogrzebowy Memento. Są bardzo profesjonalni i empatyczni. Mogliśmy liczyć na pomoc pracowników zakładu i ich wsparcie w załatwieniu wszystkich formalności.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *