Zakład pogrzebowy Grodków

Zakład pogrzebowy Pater Grodków
Zakład Pogrzebowy Pater Grodków
ul. Warszawska 15
49-200, Grodków
694 646 523
604 131 054
Zpater1@wp.pl
pater-grodkow.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy Pater to firma, której działanie opiera się na wieloletnich rodzinnych tradycjach, sięgających 1987 roku. Założycielem firmy jest Pan Zbigniew Pater, który odpowiedzialność za wysoki poziom świadczonych usług dzieli z synem Grzegorzem. Zakład pogrzebowy Pater, istniejący od niemal czterech dekad, zajmuje się organizacją ceremonii żałobnych na Opolszczyźnie oraz na Dolnym Śląsku.

Zakład Pogrzebowy Pater organizuje pochówki każdego rodzaju na cmentarzach w Grodkowie i okolicach. Firma w Grodkowie posiada biuro przy ulicy Warszawskiej 15 oraz kameralną kaplicę, zlokalizowaną w Grodkowie przy ul. Szpitalnej 13. Biuro firmy Pater znajduje się także w województwie dolnośląskim – we Wiązowie przy Placu Wolności 35. W każdym z tych miejsc wykwalifikowani pracownicy, odznaczający się wiedzą, doświadczeniem, empatią oraz zaangażowaniem, służą pomocą i radą.

Usługi Pogrzebowe Grodków

Zakład Pogrzebowy Pater Grodków oferuje kompleksową organizację uroczystości ostatniego pożegnania, zarówno o charakterze wyznaniowym, jak i świeckim, tradycyjnym czy związanym z kremacją. Personel firmy zajmuje się wszelkimi kwestiami – w tym także urzędowymi oraz logistycznymi, aby rodziny zmarłych mogły skoncentrować się na najważniejszych decyzjach, które są związane z tym trudnym czasem. W razie potrzeby oddelegowany pracownik reprezentuje rodziny w żałobie w urzędach i instytucjach, pomagając także w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego od ZUS czy KRUS.

firma pogrzebowa w Grodkowie

Firma pogrzebowa Pater może poszczycić się również własnym pomieszczeniem chłodniczym, które zapewnia odpowiednie warunki przechowywania ciał zmarłych. Firma zapewnia kompleksową usługę obejmującą odbiór zmarłego z miejsca zgonu, jego transport, przechowanie oraz profesjonalne przygotowanie do pochówku – a to wszystko zawsze z najwyższym szacunkiem względem godności osoby zmarłej.

Poza usługami związanymi z przygotowaniem ceremonii pogrzebowej, Zakład Pogrzebowy Pater Grodków oferuje także pełną oprawę florystyczną. Firma służy pomocą w doborze odpowiednich wieńców, wiązanek i innych kompozycji kwiatowych, które mogą być dostosowane do charakteru ceremonii oraz preferencji rodziny. Troska o odpowiednią oprawę obejmuje też muzykę na pogrzebie, która może towarzyszyć całej ceremonii lub poszczególnym jej etapom, podkreślając jej wyjątkowy charakter.

usługi pogrzebowe Grodków

Dom Pogrzebowy Pater Grodków posiada w swoim asortymencie również szeroki wybór trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych, dostosowanych do różnych gustów, oczekiwań i potrzeb. Pracownicy firmy służą pomocą w wyborze produktów funeralnych, gwarantując ich wysoką jakość. Wybór natomiast zakładu pogrzebowego z Grodkowa to pewność kompleksowej pomocy i wsparcia we wszystkich kwestiach związanych z organizacją ceremonii pożegnania. Firma ta, pozostająca do dyspozycji klientów przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, gwarantuje kompleksowe wsparcie i profesjonalizm, niezależnie od pory dnia czy nocy troszcząc się, aby każda ceremonia była spersonalizowana, dostosowana do oczekiwań i możliwości finansowych klientów.

Kremacje Grodków

Kremacja to coraz bardziej popularna forma pochówku. Coraz więcej osób decyduje się na nią – między innymi ze względu na kwestie ekonomiczne, ekologiczne oraz większą dostępność miejsc grzebalnych przeznaczonych pod pochówki urnowe oraz ze względu na możliwość dochowania urny do grobu tradycyjnego, niezależnie od czasu, który upłynął od ostatniego pochówku w trumnie. Ze względu na złożoność procedur, odpowiedzialność za przygotowanie tego typu pogrzebu warto powierzyć doświadczonej firmie.

dom pogrzebowy Grodków

Zakład Pogrzebowy Pater z Grodkowa pomaga w przygotowaniu ceremonii pogrzebu, połączonego z kremacją, zajmując się także wszystkimi kwestiami formalnymi. Pracownicy firmy są też gotowi do odpowiedzi na wszelkie pytania, jakie mogą się pojawić w trakcie organizacji pochówku kremacyjnego.

Cmentarze w Grodkowie

Zakład Pogrzebowy Pater oferuje usługi pogrzebowe na wszystkich cmentarzach w całym województwie dolnośląskim oraz opolskim, dostosowując się do oczekiwań i życzeń klientów. Mieszkańcy Grodkowa znajdują swoje miejsce pochówku najczęściej na cmentarzu przy ulicy Klubowej 1.

firma pogrzebowa w Grodkowie

Ekshumacje w Grodkowie

Ekshumacja to otwarcie grobu w celu przeniesienia ciała bądź szczątków zmarłego z dotychczasowego miejsca pochówku na inne, albo też w celu przeprowadzenia ekspertyz medycznych i sądowych. Wykonanie ekshumacji możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia i musi zostać poprzedzone uzyskaniem zgody od inspektora sanitarnego właściwego dla cmentarza, na którym ma odbyć się procedura.

Firma Pater Grodków, jest w stanie pomóc w przeprowadzeniu tej procedury oraz związanych z nią formalności, dzięki posiadaniu doświadczenia, wykwalifikowanej kadry pracowników oraz odpowiedniego sprzętu.

Zakład Pogrzebowy Pater Grodków jest dostępny pod adresem ul. Warszawska 15 pod numerami telefonu 694 646 523 i 604 131 054.

Rekomendacje

Galeria

rodzinny zakład pogrzebowy Pater dom pogrzebowy w grodkowie firma pogrzebowa w grodkowie kremacje grodków transport zwłok grodków organziacja pogrzebów pater grodków godne pogrzeby całodobowy zakłąd pogrzebowy pater grodków przewóz zwłok grodków zakłady pogrzebowe w Grodkowie pogrzeby z trumna i urna grodków usługi pogrzebowe w grodkowie

Kontakt z zakładem

Adres:
Biuro: ul. Warszawska 15, 49-200 Grodków
oraz
Kaplica: ul. Szpitalna 13, 49-200 Grodków

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *