Zakład pogrzebowy Grodzisk Mazowiecki

Dom Pogrzebowy Koperski Grodzisk Mazowiecki
ul. Montwiłła 40
05-825, Grodzisk Mazowiecki
22 724 44 44
22 755 50 05
grodzisk@koperski.eu
koperski.eu
koperski.eu

KOPERSKI to rodzinne przedsiębiorstwo pogrzebowe, które działa w branży funeralnej nieprzerwanie od 1937 roku. Tak długa historia owocuje ogromnym doświadczeniem oraz stale poszerzaną wiedzą, którą posiada cały personel domu pogrzebowego w zakresie przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Wszystkie uroczystości dopracowane są w każdym, nawet najdrobniejszym, szczególe, który jest częścią składową pogrzebu. Pracownicy firmy KOPERSKI to najlepsi specjaliści w swojej dziedzinie. Są oni przygotowani na każdą sytuację zgodnie z misją firmy, wyrażoną w słowach „Życzenie rodziny zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

Usługi pogrzebowe, świadczone przez firmę KOPERSKI dla mieszkańców Grodziska Mazowieckiego, są dopasowane do oczekiwań nawet najbardziej wymagających Klientów. Przez całą dobę możliwa jest realizacja przewozu Zmarłych zarówno związana z eksportacją ciała Zmarłego z miejsca zgonu, jak i z transportem na terenie całej Polski oraz poza jej granicami. Zapewnia to najnowocześniejsza flota pojazdów, obsługiwana przez wykwalifikowanych i sprawdzonych kierowców. Firma posiada także luksusowe karawany ceremonialne, między innymi takich marek, jak Jaguar i Mercedes, które towarzyszą uroczystościom żałobnym.

Nowoczesny Dom Pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim

Dom pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim posiada nowoczesny dom pogrzebowy, który spełnia światowe standardy branży pogrzebowej. Mieści się on przy ulicy Montwiłła 40 i charakteryzuje się współczesnym wzornictwem. W Domu Pogrzebowym znajduje się przestronna i jasna kaplica, biuro obsługi klientów, ekspozycje trumien i urn. Zakład pogrzebowy w Grodzisku Mazowieckim posiada także najnowocześniejsze chłodnie – zaprojektowane tak, aby pozostawały spójne z całością budowli. Dom pogrzebowy KOPERSKI w Grodzisku Mazowieckim został oddany do użytku w 2012 roku i od tego czasu Klienci mają pewność, że spotkają tam wykwalifikowany personel, który jest w stanie spełnić wszystkie wymagania dotyczące organizacji i realizacji usług pogrzebowych.

karawan zakład pogrzebowy koperski

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, pracownicy Przedsiębiorstwa Pogrzebowego KOPERSKI są w stanie służyć wszechstronną pomocą również we wszystkich kwestiach formalnych rodzinom osób zmarłych w trakcie załatwiania spraw w urzędach i rozmaitych instytucjach, związanych z procesem organizacji pogrzebu. Dodatkowo pracownicy pomogą w zamieszczeniu nekrologów i kondolencji w prasie, przygotowaniu klepsydr oraz w ich dystrybucji. Firma zapewnia także oprawę muzyczną, dzięki zaangażowaniu profesjonalnych muzyków lub w formie utworów odtwarzanych z nośników. Możliwe jest także skorzystanie z usług profesjonalnego kamerzysty oraz fotografa, a także wykwalifikowanych florystów.

Usługi pogrzebowe Grodzisk Mazowiecki

Firma KOPERSKI w Grodzisku Mazowieckim nie tylko podejmuje się przechowania ciała Zmarłego do czasu pogrzebu w godnych warunkach własnej chłodni, ale także zapewnia profesjonalne przygotowanie go do ceremonii poprzez zabiegi z zakresu tanatokosmetyki czy balsamacji zwłok. Wszystko odbywa się na zlecenie rodziny i ściśle według ich wytycznych.

dom pogrzebowy grodzisk mazowiecki

Dom Pogrzebowy KOPERSKI znany jest od 1937 roku także jako producent pięknych trumien o autorskich wzorach tradycyjnych, jak i nowoczesnych, tworzonych według tradycyjnych metod rzemieślniczych, a jednocześnie dzięki wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Dzięki temu istnieje możliwość realizacji także specjalnych zleceń na trumny w ciągu doby.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI przez wszystkie lata swojej działalności udowadniało i udowadnia nadal, że nie istnieją dla niego rzeczy niemożliwe. To sprawia, że osoby, które decydują się na skorzystanie z usług firmy otrzymają nie tylko fachową pomoc i doradztwo we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem wyjątkowej i niezapomnianej uroczystości pogrzebowej, ale także pełne empatii życzliwe wsparcie w wymiarze ludzkim. W sklepie internetowym można zamówić kwiaty na pogrzeb. Każda z rodzin otrzymuje bezpłatnie e-nekrolog zamieszczony na naszej stronie. 

Kremacje Grodzisk Mazowiecki

Pogrzeby kremacyjne są coraz częściej wybieraną formą pochówku, także przez mieszkańców Grodziska Mazowieckiego. Ma to związek nie tylko z przemianami kulturowymi i społecznymi, ale także z uwarunkowaniami finansowymi oraz z wyraźnie zauważalnym deficytem miejsc na cmentarzach, przeznaczonych na pochówki tradycyjne.

Dom Pogrzebowy KOPERSKI, wychodzi naprzeciw wszystkim osobom, które w Grodzisku Mazowieckim decydują się na pochówek z uprzednią kremacją, podejmuje się przygotowania i przeprowadzeniu tego typu uroczystości żałobnych. Pracownicy firmy pomogą w załatwieniu wszelkich formalności z nią związanych oraz będą czuwać nad całością samej kremacji i późniejszej uroczystości. Firma KOPERSKI dysponuje wszelkimi akcesoriami, niezbędnymi w przypadku takich pochówków, jak trumny kremacyjne i urny oraz posiada doświadczenie we wszystkich kwestiach związanych z jej przygotowaniem i realizacją.

kremacje w grodzisku mazowieckim

Cmentarze w Grodzisku Mazowieckim

Firma KOPERSKI pozostaje przez całą dobę do dyspozycji mieszkańców województwa mazowieckiego, w tym Grodziska Mazowieckiego. Osoby, które zamieszkiwały to miasto i okoliczne miejscowości, najczęściej wybierają na miejsce wiecznego spoczynku następujące cmentarze:

 • Cmentarz Parafialny – ul. Montwiłła 69A, 05-825 Grodzisk Mazowiecki
 • Cmentarz Komunalny we wsi Szczęsne – Orla, 05-825 Szczęsne
 • Cmentarz rzymsko-katolicki –  05-822 Milanówek
 • Cmentarz – ul. Ogrodowa, 05-807 Podkowa Leśna
 • Cmentarz parafialny – ul. Powstańców Warszawy 17, 05-840 Brwinów
 • Cmentarz Parafialny – 05-825 Żuków

Ekshumacje w Grodzisku Mazowieckim

Ekshumacja jako skomplikowany proces, polegający na wydobyciu zwłok lub szczątków zmarłego z grobu, może być wykonana decyzją prokuratury lub sądu oraz na umotywowaną prośbę osób uprawnionych. Należy pamiętać, że osoby zmarłe na choroby zakaźne nie mogą być ekshumowane przed upływem dwóch lat od zgonu. Ekshumacja może odbyć się w okresie między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI podejmuje się przeprowadzania procesów ekshumacji na cmentarzach w Grodzisku Mazowieckim i okolicach. Firma dysponuje właściwym sprzętem, a także wiedzą i doświadczeniem pracowników, niezbędnym do jej przeprowadzenia. Dzięki temu cała procedura odbywa się w sposób sprawny i zgodny z wytycznymi oraz przepisami sanitarnymi oraz – co najważniejsze – przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Dom Pogrzebowy Koperski Grodzisk Mazowiecki jest dostępny pod adresem ul. Montwiłła 40 pod numerami telefonu 22 724 44 44 i 22 755 50 05.

Rekomendacje

Galeria

karawan zakłady pogrzebowe Koperski przewóz zwłok Koperski dom pogrzebowy grodzisk mazowiecki pogrzeby w grodzisku mazowieckim

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Montwiłła 40, 05-825 Grodzisk Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Już drugi raz korzystam z usług firmy pogrzebowej Koperski, pełen profesjonalizm i widać ogromne doświadczenie. Pracownicy pomagali nam z pełnym zaangażowaniem oraz cierpliwie odpowiadali na wszystkie pytania, których było sporo… Pracownicy z wysoką kulturą osobistą i z wysokimi kwalifikacjami.

  (5/5)
 2. Zakład i jego pracownicy są bardzo profesjonalni. Zadbali o każdy szczegół w organizacji pogrzebu naszego bliskiego. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Bardzo polecam firmę Koperski

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *