Zakład pogrzebowy Grudziądz

Dom pogrzebowy Animus z Grudziądza
Zakład Pogrzebowy Animus Grudządz
ul. Józefa Wybickiego 44
86‑302, Grudziądz
56 46 841 53
biuro@animus-grudziadz.pl
animus-grudziadz.pl

Dom Pogrzebowy Animus z Grudziądza jest firmą specjalizującą się w kompleksowej organizacji i realizacji uroczystości pogrzebowych. Założycielką zakładu jest Pani Małgorzata van Enckevort, która osobiście sprawuje merytoryczny nadzór nad każdą uroczystością i jest w stanie odpowiednio doradzić klientom w doborze usług pogrzebowych. Siedziba firmy pogrzebowej znajduje się w Grudziądzu przy ul. Józefa Wybickiego 44. W trudnych chwilach pożegnania naszych bliskich, niezwykle cenne jest wsparcie i profesjonalna pomoc, dlatego firma Animus w  przychodzi rodzinom z pomocą zapewniając godne pożegnanie dla zmarłych niezależnie od okoliczności i możliwości finansowych.

Zakład Usług Pogrzebowych Animus to firma z długoletnim doświadczeniem w branży pogrzebowej. Dzięki swojej wiedzy i profesjonalizmowi, zapewnia ona najwyższą jakość świadczonych usług. Ten zakład pogrzebowy z Grudziądza daje swoim Klientom możliwość zorganizowania pogrzebu zarówno świeckiego, wyznaniowego, kremacyjnego lub tradycyjnego – w dowolny sposób. Każdorazowo to rodzina Zmarłego wybiera miejsce uroczystości, dekoracje, nekrologi i klepsydry, a także decyduje o formie pochówku.

Usługi pogrzebowe Grudziądz

Zespół pracowników Firmy Pogrzebowej Animus to ludzie pełni empatii i zrozumienia, gotowi sprostać nawet najbardziej wymagającym potrzebom klientów. Personel tego domu pogrzebowego stanowią doświadczeni i wykwalifikowani profesjonaliści, którzy podejmują się trudnej roli zapewnienia godnego i szacownego pożegnania dla zmarłych oraz wsparcia dla ich rodzin. Każda rodzina w żałobie traktowana jest w sposób indywidualny, poprzez skupienie na jej potrzebach, wymaganiach i oczekiwaniach.

Atutem zakładu pogrzebowego jest jego empatyczne podejście do klientów. W trudnych chwilach żałoby i smutku, pracownicy tej firmy służą fachowym wsparciem, zapewniając osobom, które straciły bliskiego, spokój i poczucie bezpieczeństwa.

usługi pogrzebowe Grudziądz

W szerokiej ofercie znajdują się akcesoria pogrzebowe, które są nieodłączną częścią ceremonii pogrzebowej. Służą one uczczeniu pamięci zmarłego w sposób niepowtarzalny oraz stworzeniu odpowiedniej atmosfery podczas pożegnania. W swojej ofercie firma posiada bogaty wybór trumien, urn pogrzebowych i dewocjonaliów. Dostępne są też krzyże, tabliczki, czy ubrania dla Zmarłych. Personel Domu Pogrzebowego Animus służy pomocą w doborze odpowiednich akcesoriów i dewocjonaliów. Dopasowuje je do rodzaju ceremonii i zaplanowanych przez rodzinę kosztów pogrzebu.

Stypy w Grudziądzu

Firma Animus w Grudziądzu podejmuje się też organizacji konsolacji czyli spotkania poświęconego uczczeniu pamięci zmarłego oraz wsparciu dla rodziny i bliskich. Animus dysponuje własną salą restauracyjną, w której może zorganizować stypę do 100 osób. Organizacja konsolacji w Domu Pogrzebowym Animus to gwarancja niezwykle eleganckiego pożegnania zmarłego oraz wsparcia dla rodziny i bliskich w trudnym czasie żałoby. Dzięki własnej sali restauracyjnej możliwe jest zorganizowanie stypy w profesjonalny sposób, dostosowany do potrzeb oraz oczekiwań uczestników.

Stypy Grudziądz

Zakład Pogrzebowy Animus posiada w Grudziądzu także piękną salę pożegnań. Została ona zaprojektowana z myślą o zapewnieniu eleganckiego i spokojnego miejsca, w którym rodzina i bliscy mogą pożegnać zmarłego oraz wspólnie przeżyć czas żałoby. Wnętrze sali jest starannie urządzone, aby stworzyć odpowiednią atmosferę dla uczestników ceremonii pogrzebowej, a także zapewnić im komfortowe warunki podczas ostatniego spotkania ze zmarłym.

Dom Pogrzebowy Animus zapewnia kompleksową pomoc, dbając o godne i szanujące pamięć zmarłego pożegnanie. Wszystkie realizowane ceremonie pogrzebowe charakteryzuje atrakcyjna w stosunku do wysokiej jakości cena.

zakład usług pogrzebowych

Piękne kwiaty na pogrzeb

Firma Animus oferuje szeroki wybór różnorodnych kompozycji kwiatowych, które każdorazowo są dostosowywane do indywidualnych preferencji osób zamawiających. Profesjonalni floryści są w stanie stworzyć wyjątkowe aranżacje kwiatowe, które będą odpowiednie dla różnych rodzajów ceremonii pogrzebowych: od tradycyjnych – po bardziej osobiste i nietypowe.

kwiaty na pogrzeb Grudziądz

Całodobowy transport zmarłych

Poza tym firma zapewnia także w swojej kompleksowej ofercie usługę transportu Zmarłych w Polsce i poza jej granicami. Realizacja przewozu zmarłych z zagranicy powiązana jest z dopełnieniem niezbędnych formalności, tłumaczeń i pozwoleń.

Cena przewozu ustalana jest za każdym razem indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i zapoznaniu się ze wszystkimi szczegółami.

transport zwłok Animus Grudziądz

Animus w Grudziądzu to zakład pogrzebowy, który oferuje szeroki zakres usług pogrzebowych, obejmujących wszystkie etapy organizacji pogrzebu. Od przygotowania ciała zmarłego, przez załatwianie formalności administracyjnych, po organizację ceremonii pogrzebowej – firma zajmuje się wszystkim, dbając o każdy szczegół, także o oprawę muzyczną.

Kremacje Grudziądz

Kremacja to proces, podczas którego ciało zmarłej osoby ulega spopieleniu w piecu kremacyjnym, a jej prochy następnie są przekazywane rodzinie lub bliskim. Pochówek urnowy odbywa się do grobu ziemnego, murowanego, grobowca lub kolumbarium. W ostatnich latach znacząco zyskuje on na popularności przez wzgląd na kwestie ekonomiczne, ekologiczne i w związku ze stale ograniczającą się liczbą miejsc grzebalnych. Formę tę akceptuje także Kościół Katolicki.

Dom Pogrzebowy Animus z Grudziądza w swojej ofercie posiada usługę certyfikowanej kremacji. Personel służy fachowym doradztwem oraz zapewnia wsparcie na każdym etapie organizacji tego procesu. Najczęściej kremacje mieszkańców tych okolic wykonywane są w krematorium w Grudziądzu.

biuro firmy pogrzebowej w Grudziądzu

Cmentarze w Grudziądzu

Zakład Pogrzebowy Animus świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego województwa kujawsko-pomorskiego. Pochówki mieszkańców Grudziądza i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Jaskółcza 18, 86-302 Grudziądz
  • Cmentarz Farny – ul. Cmentarna, 86-300 Grudziądz
  • Cmentarz – ul. Ludwika Waryńskiego, 86-302 Grudziądz
  • Cmentarz parafialny – ul. Grudziądzka, 86-302 Nowa Wieś

Ekshumacje Grudziądz i okolice

Ekshumacja jest procedurą polegającą na wydobyciu ciała lub szczątków ludzkich z grobu w celu przeprowadzenia badań mających na celu np. wyjaśnienie przyczyn lub okoliczności zgonu, jak również w celu przeniesienia ich na inne miejsce pochówku, powtórnej identyfikacji lub w innych celach związanych z wymogami prawa lub potrzebami rodziny. Proces ekshumacji w Polsce podlega rygorystycznym normom prawnym, które mają na celu zapewnienie godnego i legalnego przeprowadzenia tego działania. Jej wykonanie możliwe jest jedynie między 16 października a 15 kwietnia. W celu jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy Animus podejmuje się kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia procesu ekshumacji na cmentarzach Grudziądza i okolic. Usługa ekshumacji, świadczona przez ten zakład pogrzebowy, obejmuje kompleksową pomoc w procesie wydobycia szczątków z grobu oraz ich przeniesienie na inne miejsce pochówku. Wszystko odbywa się zgodnie z normami prawnymi, jak i przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Animus Grudządz jest dostępny pod adresem ul. Józefa Wybickiego 44 pod numerem telefonu 56 46 841 53.

Rekomendacje

Galeria

eleganckie karawany - Animus Grudziądz Dom pogrzebowy Grudziądz ul. Wybickiego 44 tanie i godne usługi pogrzebowe solidny zakład pogrzebowy w Grudziądzu pogrzeby wyznaniowe w Grudziądzu transport zwłok Animus Grudziądz usługi pogrzebowe w grudziądzu dom pogrzebowy w grudziądzu zakłady pogrzebowe Grudziądz sala pożegnań sala przedpogrzebowa stypy i konsolacje w Grudziądzu stypa grudziądz stypy w grudziądzu kremacja i pogrzeby urnowe w Grudziądzu kwiaty na pogrzeb Grudziądz wiązanki i wieńce pogrzebowe w Grudziądzu

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Józefa Wybickiego 44, 86‑302 Grudziądz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *