Zakład pogrzebowy Jawor

Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa Karpińscy
Zakład Pogrzebowy Jawor Ostatnia Posługa
ul. Grunwaldzka 18
59-400 , Jawor
76 870 28 86
bokjawor@ostatniaposluga.pl
ostatniaposluga.pl

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA została założona w 1991 roku przez Macieja i Bożenę Karpińskich. Od tego momentu nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i pomaga wszystkim potrzebującym w przygotowaniu wyjątkowych uroczystości ostatniego pożegnania. Od pierwszych chwil istnienia założyciele i personel tego zakładu pogrzebowego robią wszystko, aby świadczone usługi były profesjonalne i wyróżniały się najwyższym poziomem na tle innych firm w regionie.

Firma posiada biuro zlokalizowane w Jaworze przy ulicy Grunwaldzkiej 18, dwa oddziały w Świdnicy i jeden w Strzegomiu. We wszystkich tych miejscach oczekuje na rodziny w żałobie doświadczony personel służący pomocą i wsparciem w tych trudnych chwilach po zgonie Bliskiej Osoby. Pracownicy zatrudnieni w firmie to profesjonaliści, którzy przeprowadzą przez wszelkie kwestie związane z organizacją ceremonii pogrzebowej. Mowa tutaj zarówno o reprezentowaniu Klientów w urzędach czy instytucjach, przygotowaniu ciała zmarłego do pochówku oraz przygotowaniu miejsca spoczynku, jak i szeroko rozumianych usług transportowych. Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA Jawor specjalizuje się w organizacji zarówno ceremonii religijnych; jak i świeckich tradycyjnych, jak i połączone z kremacją.

Usługi Pogrzebowe Jawor

Biuro Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA w Jaworze działa od 2004 roku. Tam, podobnie jak w innych oddziałach tej firmy, Klienci mogą wybierać wśród szerokiej gamy akcesoriów pogrzebowych dostępnych na miejscu. W swojej ofercie firma posiada bogaty wybór trumien od czołowych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Jako jedyna firma w powiecie jaworskim posiada w sprzedaży trumny włoskiego potentata branżowego, firmy Ferrari S.p.A. Oprócz tego w asortymencie znajduje się  bogaty wybór urn.

zakłady pogrzebowe w jaworze

Innymi kwestiami, jakimi może zająć się OSTATNIA POSŁUGA, jest także zapewnienie profesjonalnego nagłośnienia, zarówno podczas konduktu i nad grobem. Poza tym w biurze firmy w Jaworze można zamówić oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej, wykonywaną przez organistę, trębacza lub orkiestrę. Zakład pogrzebowy posiada również własną pracownię florystyczną, która oferuje wykonanie profesjonalnych kompozycji kwiatowych – głównie takich, jak wieńce, wiązanki czy bukiety. Floryści zadbają o przygotowanie wyjątkowych, dopasowanych do oczekiwań kwiatów, które będą odzwierciedleniem uczuć i emocji, jakie towarzyszą uczestnikom pogrzebu.

Kompleksowe wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA świadczy także usługi cmentarne czyli prace na cmentarzach, które należy wykonać w trakcie organizacji pogrzebu. Chodzi o przygotowanie mogił ziemnych, murowanych, nisz na urny, czy demontaż i montaż nagrobków. Pracownicy firmy zadbają również o profesjonalny wystrój wokół grobu podczas ceremonii pogrzebowej.

Dla osób, które nie są w stanie odwiedzać grobów swoich najbliższych regularnie, zakład pogrzebowy oferuje usługę opieki nad grobami. Pracownicy zapalą znicze, posprzątają i utrzymają w porządku miejsca wiecznego spoczynku. Wszelkie informacje można uzyskać w biurze Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA w Jaworze.

przewóz zwłok jawor

Firma świadczy krajowe i międzynarodowe usługi transportu zmarłych, swoją ofertę kierując zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji. W tym celu działa całodobowe pogotowie pogrzebowe, którego pracownicy są do dyspozycji swoich Klientów przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dodatkowo warto wspomnieć, że w ramach specjalnie do tego celu powołanej firmy Koroner Sp. z o.o. w zakresie transportu zwłok firma obsługuje Prokuraturę  Rejonową w Świdnicy na terenie miasta i gminy Świdnica, miasta i gminy Świebodzice, miasta i gminy Strzegom, miasta i gminy Jaworzyna Śląska, gminy Żarów, Marcinowice oraz Dobromierz.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA z Jawora jest w stanie również w odpowiedni sposób przygotować ciało do pochówku poprzez profesjonalne zabiegi sanitarno-kosmetyczne, tuszując niedoskonałości występujące po śmierci człowieka. OSTATNIA POSŁUGA to pomoc i wsparcie we wszystkich aspektach związanych z przygotowaniem pogrzebu. Firma pomaga w trudnych chwilach zdając sobie sprawę jak ciężko poradzić sobie samodzielnie w sytuacji śmierci najbliższych osób.

Kremacja Jawor

Realizacją kremacji zajmują się profesjonalne krematoria, które obecnie w Polsce w większości świadczą usługi całodobowo. Z tego względu decyzja o wyborze kremacji nie wiąże się z wydłużeniem czasu oczekiwania na pogrzeb. Kremacja jest formą pochówku zaakceptowaną przez Kościół Rzymsko-katolicki. Za jej wykonaniem przemawiają także kwestie ekonomiczne i ograniczona liczba miejsc grzebalnych.

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem uroczystości połączonych z kremacją, również dla mieszkańców Jawora i okolic. Decydując się na usługi tej firmy otrzymują Państwo wszechstronne wsparcie.

dom pogrzebowy jawor

Cmentarze w Jaworze

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA, świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie dolnośląskim, podejmuje się też organizacji ceremonii pogrzebowych w Jaworze i okolicach. Odbywają się one zazwyczaj na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Słowackiego, 59-400 Jawor

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA zarządza również cmentarzami parafialnymi i komunalnymi:

  • Cmentarz Parafialny przy Aleja Brzozowej – al Brzozowa 2, 58-100 Świdnica
  • Cmentarz parafialny w Bystrzycy Górnej – Bystrzyca Górna 17, 58-114 Bystrzyca Górna
  • Cmentarz Parafialny przykościelny w Bystrzycy Dolnej – Bystrzyca Dolna, 58-100 Bystrzyca Dolna
  • Cmentarz Parafii Rzymsko-katolickiej pw. św. Mikołaja w Pszennie – 58-125 Pszenno
  • Cmentarz Katolicki – Makowice 30, 48-320 Makowice
  • Cmentarz – Bojanice 57, 58-113 Bojanice
  • Cmentarz Komunalny – ul. Waleriana Łukasińskiego 49, 58-100 Świdnica
  • Cmentarz Komunalny – ul. Słowiańska, 58-100 Świdnica

tanie pogrzeby jawor

Ekshumacje w Jaworze

Ekshumację wykonuje się w celu wydobycia ciała lub szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku, głównie w celu przeniesienia w inne miejsce lub w celu wykonania badań procesowych. Przeprowadzenie ekshumacji możliwe jest w okresie między 16 października a 15 kwietnia najczęściej w godzinach porannych. Wszelkie kwestie w tym zakresie zawarte są w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. z 2001 r. Nr 153, poz. 1783).

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA służy wszelką pomocą w przeprowadzeniu ekshumacji na cmentarzach w Jaworze i okolicach oraz w przygotowaniu tej procedury pod względem formalnym i logistycznym.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w świdnicy firma pogrzebowa strzegom zakłady pogrzebowe w świdnicy usługi pogrzebowe w jaworze usługi pogrzebowe w świdnicy pogrzeby w strzegomiu dom pogrzebowy w świdnicy zakłady pogrzebowe w strzegomiu usługi pogrzebowe w strzegomiu dom pogrzebowy w świdnicy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Grunwaldzka 18, 59-400 Jawor

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.