Zakład pogrzebowy Jawor

Zakład pogrzebowy Ostatnia Posługa Karpińscy
Zakład Pogrzebowy Jawor Ostatnia Posługa
ul. Grunwaldzka 18
59-400 , Jawor
76 870 28 86
bokjawor@ostatniaposluga.pl
ostatniaposluga.pl

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA została założona w 1991 roku przez Macieja i Bożenę Karpińskich. Od tego momentu nieprzerwanie świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i pomaga wszystkim potrzebującym w przygotowaniu wyjątkowych uroczystości ostatniego pożegnania. Od pierwszych chwil istnienia założyciele i personel tego zakładu pogrzebowego robią wszystko, aby świadczone usługi były profesjonalne i wyróżniały się najwyższym poziomem na tle innych firm w regionie.

Firma posiada biuro zlokalizowane w Jaworze przy ulicy Grunwaldzkiej 18, dwa oddziały w Świdnicy i jeden w Strzegomiu. We wszystkich tych miejscach oczekuje na rodziny w żałobie doświadczony personel służący pomocą i wsparciem w tych trudnych chwilach po zgonie Bliskiej Osoby. Pracownicy zatrudnieni w firmie to profesjonaliści, którzy przeprowadzą przez wszelkie kwestie związane z organizacją ceremonii pogrzebowej. Mowa tutaj zarówno o reprezentowaniu Klientów w urzędach czy instytucjach, przygotowaniu ciała zmarłego do pochówku oraz przygotowaniu miejsca spoczynku, jak i szeroko rozumianych usług transportowych. Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA Jawor specjalizuje się w organizacji zarówno ceremonii religijnych; jak i świeckich tradycyjnych, jak i połączone z kremacją.

Usługi Pogrzebowe Jawor

Biuro Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA w Jaworze działa od 2004 roku. Tam, podobnie jak w innych oddziałach tej firmy, Klienci mogą wybierać wśród szerokiej gamy akcesoriów pogrzebowych dostępnych na miejscu. W swojej ofercie firma posiada bogaty wybór trumien od czołowych producentów krajowych, jak i zagranicznych. Jako jedyna firma w powiecie jaworskim posiada w sprzedaży trumny włoskiego potentata branżowego, firmy Ferrari S.p.A. Oprócz tego w asortymencie znajduje się  bogaty wybór urn.

zakłady pogrzebowe Jawor

Innymi kwestiami, jakimi może zająć się OSTATNIA POSŁUGA, jest także zapewnienie profesjonalnego nagłośnienia, zarówno podczas konduktu i nad grobem. Poza tym w biurze firmy w Jaworze można zamówić oprawę muzyczną ceremonii pogrzebowej, wykonywaną przez organistę, trębacza lub orkiestrę. Zakład pogrzebowy posiada również własną pracownię florystyczną, która oferuje wykonanie profesjonalnych kompozycji kwiatowych – głównie takich, jak wieńce, wiązanki czy bukiety. Floryści zadbają o przygotowanie wyjątkowych, dopasowanych do oczekiwań kwiatów, które będą odzwierciedleniem uczuć i emocji, jakie towarzyszą uczestnikom pogrzebu.

Kompleksowe wsparcie w organizacji ceremonii pogrzebowych

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA świadczy także usługi cmentarne czyli prace na cmentarzach, które należy wykonać w trakcie organizacji pogrzebu. Chodzi o przygotowanie mogił ziemnych, murowanych, nisz na urny, czy demontaż i montaż nagrobków. Pracownicy firmy zadbają również o profesjonalny wystrój wokół grobu podczas ceremonii pogrzebowej.

Dla osób, które nie są w stanie odwiedzać grobów swoich najbliższych regularnie, zakład pogrzebowy oferuje usługę opieki nad grobami. Pracownicy zapalą znicze, posprzątają i utrzymają w porządku miejsca wiecznego spoczynku. Wszelkie informacje można uzyskać w biurze Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA w Jaworze.

przewóz zwłok jawor

Firma świadczy krajowe i międzynarodowe usługi transportu zmarłych, swoją ofertę kierując zarówno do osób prywatnych, jak i instytucji. W tym celu działa całodobowe pogotowie pogrzebowe, którego pracownicy są do dyspozycji swoich Klientów przez 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu. Dodatkowo warto wspomnieć, że w ramach specjalnie do tego celu powołanej firmy Koroner Sp. z o.o. w zakresie transportu zwłok firma obsługuje Prokuraturę  Rejonową w Świdnicy na terenie miasta i gminy Świdnica, miasta i gminy Świebodzice, miasta i gminy Strzegom, miasta i gminy Jaworzyna Śląska, gminy Żarów, Marcinowice oraz Dobromierz.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego OSTATNIA POSŁUGA z Jawora jest w stanie również w odpowiedni sposób przygotować ciało do pochówku poprzez profesjonalne zabiegi sanitarno-kosmetyczne, tuszując niedoskonałości występujące po śmierci człowieka. OSTATNIA POSŁUGA to pomoc i wsparcie we wszystkich aspektach związanych z przygotowaniem pogrzebu. Firma pomaga w trudnych chwilach zdając sobie sprawę jak ciężko poradzić sobie samodzielnie w sytuacji śmierci najbliższych osób.

Kremacje Jawor

Zakład pogrzebowy rodziny Karpińskich prowadzi własne krematorium dzięki czemu decyzja o kremacji nie wydłuża terminu oczekiwania na pogrzeb. Kremacja jest formą pochówku zaakceptowaną przez Kościół Rzymsko-katolicki. Za jej wykonaniem przemawiają także kwestie ekonomiczne i ograniczona liczba miejsc grzebalnych.

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA Jawor zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem pogrzebów urnowych poprzedzonych kremacją. Decydując się na usługi tej firmy otrzymują Państwo wszechstronne wsparcie.

dom pogrzebowy jawor

Cmentarze w Jaworze

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA, świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie dolnośląskim, podejmuje się też organizacji ceremonii pogrzebowych w Jaworze i okolicach. Odbywają się one zazwyczaj na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Słowackiego, 59-400 Jawor

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA zarządza również cmentarzami parafialnymi i komunalnymi:

  • Cmentarz Parafialny przy Aleja Brzozowej – al Brzozowa 2, 58-100 Świdnica
  • Cmentarz parafialny w Bystrzycy Górnej – Bystrzyca Górna 17, 58-114 Bystrzyca Górna
  • Cmentarz Parafialny przykościelny w Bystrzycy Dolnej – Bystrzyca Dolna, 58-100 Bystrzyca Dolna
  • Cmentarz Parafii Rzymsko-katolickiej pw. św. Mikołaja w Pszennie – 58-125 Pszenno
  • Cmentarz Katolicki – Makowice 30, 48-320 Makowice
  • Cmentarz – Bojanice 57, 58-113 Bojanice
  • Cmentarz Komunalny – ul. Waleriana Łukasińskiego 49, 58-100 Świdnica
  • Cmentarz Komunalny – ul. Słowiańska, 58-100 Świdnica

tanie pogrzeby jawor

Ekshumacje w Jaworze

Ekshumację wykonuje się w celu wydobycia ciała lub szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku, głównie w celu przeniesienia w inne miejsce lub w celu wykonania badań procesowych. Przeprowadzenie ekshumacji możliwe jest w okresie między 16 października a 15 kwietnia najczęściej w godzinach porannych. Wszelkie kwestie w tym zakresie zawarte są w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. z 2001 r. Nr 153, poz. 1783).

Zakład Pogrzebowy OSTATNIA POSŁUGA służy wszelką pomocą w przeprowadzeniu ekshumacji na cmentarzach w Jaworze i okolicach oraz w przygotowaniu tej procedury pod względem formalnym i logistycznym.

Zakład Pogrzebowy Jawor Ostatnia Posługa jest dostępny pod adresem ul. Grunwaldzka 18 pod numerem telefonu 76 870 28 86.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w świdnicy firma pogrzebowa strzegom zakłady pogrzebowe w świdnicy usługi pogrzebowe w jaworze usługi pogrzebowe w świdnicy pogrzeby w strzegomiu dom pogrzebowy w świdnicy zakłady pogrzebowe w strzegomiu usługi pogrzebowe w strzegomiu dom pogrzebowy w świdnicy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Grunwaldzka 18, 59-400 Jawor

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *