Zakład pogrzebowy Jerzmanowice

dom pogrzebowy Jochymek Jerzmanowice
Dom Pogrzebowy Jochymek Jerzmanowice
Ojcowska 1
32-048, Jerzmanowice
690 035 544
607 985 336
biuro@jochymek.pl
www.jochymek.pl
Facebook

Dom pogrzebowy JOCHYMEK to rodzinna firma, która swoją opieką otacza wszystkich potrzebujących wsparcia i pomocy przy organizacji uroczystości pogrzebowych. Ten zakład pogrzebowy posiada ogromne doświadczenie i wiedzę w zakresie przygotowania i realizacji ceremonii żałobnych. Dzięki wieloletniej działalności na rynku funeralnym firma jest niezwykle ceniona przez klientów z całego województwa małopolskiego.

Firma pogrzebowa  powstała w 1987 roku. Została założona przez Stanisława Jochymka, który zapoczątkował działalność w branży pogrzebowej poprzez wyrób trumien i przewozy osób zmarłych. W 1993 roku zarządzanie zakładem przejął jego syn Grzegorz, który obecnie prowadzi firmę wraz ze swoim synem Bartłomiejem.

Zakład pogrzebowy działa na terenie województwa małopolskiego, a z jego usług korzystają najczęściej mieszkańcy Jerzmanowic i takich okolicznych miejscowości, jak Bębło, Będkowice, Biały Kościół, Giebułtów, Kraków, Krzeszowice, Modlnica, Olkusz, Przeginia, Sąspów, Skała, Szklary oraz Zielonki.

W 2013 roku w Jerzmanowicach uruchomiony został nowoczesny dom pogrzebowy. Dom ten został wyposażony w salę pożegnań, pomieszczenie chłodnicze i kwiaciarnię. Do największych atutów tej firmy należy wykwalifikowany personel, który pomoże w organizacji ceremonii i odpowie na wszystkie pytania. Zakład pogrzebowy JOCHYMEK specjalizuje się w przygotowaniu uroczystości tradycyjnych, jak i kremacyjnych, świeckich jak i wyznaniowych.

Usługi pogrzebowe Jerzmanowice

Personel pracujący w zakładzie JOCHYMEK to osoby obdarzone empatią, wysoką kulturą osobistą i ukierunkowane na potrzeby klienta. Każdy z pracowników pozostaje do dyspozycji rodzin w żałobie 24 godziny na dobę. Wychodząc naprzeciw potrzebom klientów pracownicy są w stanie zająć się wszelkimi kwestiami formalnymi. Wśród formalności, o które troszczy się firma JOCHYMEK, znajdują się również cmentarne, administracyjne i kancelaryjne. Wiążą się one ze stwierdzeniem zgonu, wyrobieniem aktu zgonu czy pozwoleniami na zorganizowanie pogrzebu. Wszystko odbywa się sprawnie, terminowo i z pełną dyskrecją.

usługi pogrzebowe Jerzmanowice

Dzięki posiadanemu zapleczu sanitarnemu i pomieszczeniom chłodniczym, zakład pogrzebowy z Jerzmanowic zapewnia także usługi z zakresu przygotowania ciała do pochówku. Usługę tę wykonuje osobiście – zgodnie z kwalifikacjami – Bartłomiej Jochymek. Dzięki doświadczeniu i wiedzy, a także profesjonalnym produktom używanym w czasie tych zabiegów bliscy otrzymują gwarancję, że każda czynność wykonana jest zawsze z należytą godnością i szacunkiem. Istnieje także możliwość przeprowadzenia zabiegu balsamacji, która ma na celu zatrzymanie naturalnego procesu rozkładu.

Dom pogrzebowy JOCHYMEK

Dom pogrzebowy JOCHYMEK wyposażony został w elegancką, niezwykle gustowną salę pożegnań. To miejsce, w którym można przeprowadzić modlitwy, zorganizować chwile czuwania czy zadumy, a wystrój wnętrza pozwala na dostosowanie go do charakteru uroczystości. Zakład pogrzebowy z Jerzmanowic w czasie wszystkich uroczystości pogrzebowych stosuje takie elementy, jak znicze gazowe, katafalk, namiot osłaniający miejsce pochówku, sztuczna trawa rozścielona wokół grobu czy winda, która ułatwia opuszczenie do grobu trumny bądź urny, a dodatkowo dodaje tej czynności majestatu. Wszystko zostaje dopasowane do oczekiwań rodziny.

Firma JOCHYMEK świadczy także usługi transportu zmarłych realizowane na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Usługi związane z przewozem zmarłych obejmują całodobowe eksportacje z miejsc, w których nastąpił zgon czy przejazd do kościoła lub miejsca, gdzie odbywają się obrzędy pogrzebowe, ale także transport zmarłych na terenie całego kraju, a jeśli istnieje taka konieczność, to i poza jego granicami. Bliższe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 690 035 544 oraz 607 985 336.

dom pogrzebowy w jerzmanowicach

Kremacje Jerzmanowice

Kremacja jest formą pochówku, która znacząco zyskała na popularności w ciągu ostatnich lat. Stało się tak prawdopodobnie dzięki podkreśleniu akceptacji kremacji przez Kościół Katolicki oraz przez znacząco zmniejszającą się liczbę miejsc grzebalnych. Po wykonaniu kremacji możliwe jest dochowanie do istniejącego grobu jeszcze przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku. Kremacja polega na spopieleniu ciała i umieszczeniu prochów w urnie, która następnie zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium.

Zakład pogrzebowy JOCHYMEK zajmuje się profesjonalnym przygotowaniem kremacji oraz uroczystości z nią połączonych. Poza tym w biurze można zakupić niezbędne akcesoria pogrzebowe, jak trumna kremacyjna czy urna. Firma posiada bogaty wybór urn pogrzebowych metalowych, drewnianych, kompozytowych, ceramicznych czy kamiennych o bogatym wzornictwie.

Cmentarze w Jerzmanowicach

Zakład pogrzebowy JOCHYMEK świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie małopolskim. Pogrzeby mieszkańców Jerzmanowic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz – ul. Rajska, 32-048 Jerzmanowice
  • Cmentarz parafialny parafii Szklary – 32-048 Jerzmanowice
  • Cmentarz – 32-065 Paczółtowice
  • Cmentarz parafialny – 32-048 Sąspów
  • Cmentarz parafialny – 32-048 Racławice

przewóz zwłok jerzmanowice

Ekshumacje w Jerzmanowicach

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku celem przeniesienia w inne miejsce. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, ale może także zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Do jej wykonania konieczne jest uzyskanie zgody zarządcy cmentarzy oraz miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład pogrzebowy JOCHYMEK jest w stanie zająć się całym procesem kremacji na cmentarzach w Jerzmanowicach i okolicach. Firma posiada doświadczenie i wiedzę w tym zakresie oraz dysponuje sprzętem, umożliwiającym bezpieczne jej przeprowadzenie. W razie jakikolwiek pytań klienci proszeni są o kontakt telefoniczny lub osobisty.

Dom Pogrzebowy Jochymek Jerzmanowice jest dostępny pod adresem Ojcowska 1 pod numerami telefonu 690 035 544 i 607 985 336.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy w jerzmanowicach zakłady pogrzebowe w jerzmanowicach pogrzeby z trumną organizacja pogrzebów Jerzmanowice dom pogrzebowy jochymek usługi pogrzebowe w jerzmanowicach godne pogrzeby Jerzmanowice, Olkusz, Kraków całodobowy zakład pogrzebowy kwiaty na pogrzeb

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Ojcowska 1, 32-048 Jerzmanowice

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *