Zakład pogrzebowy Józefów

Dom pogrzebowy Karawan Tomasz Kondej Józefów
ul. 3 Maja 90
05-420, Józefów
607 041 750
519 132 592
karawankondej@gmail.com
www.karawankondej.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej jest rodzinną firmą, która początek swojej działalności datuje na rok 1993. Wtedy to Krzysztof Kondej założył firmę – pierwszy zakład pogrzebowy w Józefowie – specjalizującą się w organizacji pięknych ceremonii żałobnych. Fundamenty firmy okazały się tak trwałe i mocne, że nie przerwała ich nawet śmierć założyciela w 2008 roku. Za rozwój i działanie Zakładu Pogrzebowego i Kamieniarskiego KARAWAN Tomasz Kondej obecnie odpowiada najmłodszy syn twórcy firmy – Tomasz. Stara się on kontynuować dzieło ojca, traktując swoją pracę przede wszystkim jako służbę. Działalność domu pogrzebowego charakteryzuje szacunek względem zmarłych oraz ich rodzin.

Firma KARAWAN Tomasz Kondej działa głównie na terenie województwa mazowieckiego, w szczególności w Józefowie, gdzie posiada swoje biuro zlokalizowane przy ulicy 3 Maja 90. To tam osoby po stracie Najbliższych otrzymają zawsze fachową pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach składających się na przygotowanie wyjątkowej i niezapomnianej uroczystości ostatniego pożegnania.

Usługi pogrzebowe Józefów

Pracownicy firmy są ludźmi zaangażowanymi w swoją pracę. Każdego dnia starają się pomóc oni rodzinom w żałobie, zwracającym się do nich o pomoc. Do każdego zlecenia personel firmy podchodzi w sposób indywidualny skupiając się na potrzebach i wymaganiach Klientów. Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej służy całodobową pomocą – 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę.

firma pogrzebowa w Józefowie

Firma KARAWAN Tomasz Kondej jest w stanie zadbać o wiele kwestii, składających się na przygotowanie wyjątkowej ceremonii ostatniego pożegnania. Pracownicy mogą przejąć od rodzin w żałobie obowiązki dopełnienia formalności przedpogrzebowych. Służą też oni fachowym doradztwem w doborze odpowiednich akcesoriów pogrzebowych, jak trumny, urny, krzyże i tabliczki nagrobne czy obudowy grobów. Wszystkie akcesoria cechuje zarówno doskonała jakość, jak i wysokie walory estetyczne.

Pracownicy firmy KARAWAN Tomasz Kondej zapewniają odpowiednie przygotowanie ciała Zmarłego do pochówku tradycyjnego, jak i kremacyjnego poprzez tanatokosmetykę, toaletę oraz ubranie. Na kompleksowe usługi pogrzebowe składa się także dbałość o oprawę muzyczną i florystyczną ceremonii.

pogrzeby w józefowie

Transport zmarłych realizowany całodobowo

KARAWAN Tomasz Kondej, wśród usług pogrzebowych, ma także usługi z zakresu transportu zwłok na terenie Polski. Zakład pogrzebowy z Józefowa dysponuje nowoczesną flotą pojazdów, które zostały specjalistycznie wyposażone i przygotowane do świadczenia tego typu usług. Poza funkcjonalnością odznaczają się one także elegancją, a przez to idealnie wpasowują się w wymagania estetyczne związane z ceremonią pochówku. Wnętrza karawanów ceremonialnych wykonane zostały przy użyciu wysokiej jakości materiałów ozdobnych. Z Zakładem Pogrzebowym KARAWAN Tomasz Kondej w Józefowie przewóz zmarłych odbywa się zarówno w sposób godny, jak i bezpieczny.

W celu skorzystania z usług Zakładu Pogrzebowego KARAWAN Tomasz Kondej z Józefowa przy organizacji pochówku bądź w razie dodatkowych pytań sugerowany jest kontakt telefoniczny, mailowy lub bezpośredni.

pogrzeby w józefowie

Kremacja

Kremacja jest formą pochówku, która polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej, a następnie na umieszczeniu jej prochów w urnie. Urna z prochami zmarłego zostaje złożona do grobu lub umieszczona w kolumbarium. Kremacja została zaakceptowana przez Kościół Katolicki, przez co wzrosła jej popularność. Duże znaczenie, przyczyniające się do wyboru kremacji przez wiele osób, mają także kwestie ekonomiczne, ekologiczne i kulturowe.

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej zajmuje się przygotowaniem uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania z nią związane i pomogą w każdej kwestii składającej się na jej przygotowanie. Ponadto zadbają o przygotowanie ciała osoby zmarłej do procesu kremacji i oferują szeroki wybór akcesoriów.

dom pogrzebowy i kamieniarstwo nagrobkowe

Cmentarze w Józefowie

Zakład Pogrzebowy KARAWAN Tomasz Kondej świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe, głównie adresowane do osób z województwa mazowieckiego. Pogrzeby mieszkańców Józefowa i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

Cmentarz w Józefowie – ul. Wawerska 46, 05-420 Józefów
Cmentarz parafialny – ul. Izbicka, 04-831 Warszawa
Cmentarz parafialny w Zerzniu – ul. Cylichowska, 04-769 Warszawa
Cmentarz rzymskokatolicki w Starej Miłośnie – ul. Gościniec 2, 05-077 Warszawa

kamieniarstwo i nagrobki

Kamieniarstwo i nagrobki

KARAWAN Tomasz Kondej to także usługi z zakresu kamieniarstwa. Firma zajmuje się zarówno tworzeniem stylowych nagrobków, jak jest w stanie podjąć się kompleksowej renowacji pomników nagrobnych już istniejących. Tym, co wyróżnia tę firmę jest tworzenie nagrobków w 3D, dzięki czemu Klienci mogą już w fazie projektu zobaczyć, jaki będzie efekt końcowy.  W tworzeniu pomników firma wykorzystuje materiały kamienne najwyższej jakości, sprawdzone i trwałe, które pochodzą od renomowanych dostawców. Poza tym Klienci mogą liczyć na pomoc, wsparcie pracowników i fachowe doradztwo oraz, co najważniejsze, na uczciwą wycenę.

usługi kamieniarskie w józefowie

Osoby zatrudnione w Zakładzie Kamieniarskim KARAWAN Tomasz Kondej posiadają bogatą wiedzę w zakresie technik, surowców oraz obowiązujących trendów kamieniarskich. Dzięki temu każdy Klient otrzymuje gwarancję uzyskania produktu najwyższej jakości.

Dom pogrzebowy Karawan Tomasz Kondej Józefów jest dostępny pod adresem ul. 3 Maja 90 pod numerami telefonu 607 041 750 i 519 132 592.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe w józefowie pogrzeby w józefowie kamieniarstwo józefów

Kontakt z zakładem

Adres: ul. 3 Maja 90, 05-420 Józefów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *