Zakład pogrzebowy Kalisz

Zakład pogrzebowy Heban Piontczak
Zakład Pogrzebowy Heban Piontczak Kalisz
ul. Poznańska 2
62-800, Kalisz
667-841-367
hebankalisz.pl
pogrzebycmentarzkomunalny.pl

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK jest rodzinną firmą, prowadzoną od 1978 roku przez kolejne pokolenia rodziny Piontczak. Firma pogrzebowa do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny i każdorazowo angażuje się całkowicie w swoją pracę oraz pomoc przy organizacji wyjątkowej ceremonii pogrzebowej. Wieloletnie doświadczenie i wiedza z zakresu przygotowania pogrzebów gwarantuje, że powierzone zadanie zostanie wykonane w sposób odpowiedni z dbałością o każdy detal.

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK posiada biuro w Kaliszu przy ul. Poznańskiej 2, gdzie oczekują na rodziny w żałobie profesjonalni pracownicy, którzy zadbają, aby atmosfera i całość ustaleń przebiegły w sposób właściwy. Firma pozostaje do dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i zachęca do kontaktu telefonicznego, a w razie braku możliwości dojazdu do biura pracownicy stawią się we wskazanym przez Klienta miejscu, żeby tam dopełnić wszelkich niezbędnych formalności. Mogą też oni przejąć całość kwestii formalnych i reprezentować rodziny w urzędach i instytucjach oraz pomóc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

zakład pogrzebowy kalisz

Usługi pogrzebowe Kalisz

Usługi pogrzebowe w Kaliszu, świadczone przez firmę HEBAN PIONTCZAK, obejmują również transport Zmarłych. W ramach świadczenia tej usługi realizowana jest całodobowa eksportacja zwłok z miejsca zgonu do chłodni, a także w razie potrzeby przewóz Zmarłych między miastami. Firma dysponuje odpowiednio przygotowaną flotą pojazdów, która posiada wszelkie pozwolenia i spełnia europejskie normy, co umożliwia świadczenie usług transportowych nie tylko na terenie kraju, ale także poza jego granicami. Pracownicy w razie potrzeby pomogą w uzyskaniu niezbędnych dokumentów i chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania z tym związane, by rozwiać wszelkie wątpliwości.

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK z Kalisza to także producent najwyższej jakości trumien. W ofercie posiada szeroki wybór modeli w konkurencyjnych cenach. Dzięki temu dostarcza swoje wyroby zarówno na rynek krajowy, jak i zagraniczny. To, co wyróżnia produkty firmy HEBAN PIONTCZAK, to staranność i estetyczność wykonania oraz suszenie wpływające na trwałość. Do nabycia w siedzibie firmy są trumny tradycyjne, jak i te przeznaczone do kremacji. Szczegóły można uzyskać w biurze firmy, gdzie także znajduje się ekspozycja trumien oraz urn.

usługi pogrzebowe kalisz

Kompleksowa organizacja ceremonii pogrzebowych

Firma HEBAN PIONTCZAK Kalisz zajmuje się kompleksową pomocą w przygotowaniu uroczystości, zarówno tradycyjnych jak i kremacyjnych, świeckich oraz wyznaniowych. Pracownicy firmy dysponują odpowiednią wiedzą i doświadczeniem, które umożliwia przygotowanie każdego pogrzebu w taki sposób, żeby spełniał oczekiwania zleceniodawców. Pracownicy wsłuchują się w głos rodzin Zmarłych i z całych sił angażują się by całość ceremonii przebiegła według wcześniejszych założeń.

Dodatkowo personel firmy HEBAN PIONTCZAK służy pomocą w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej, jak i w przygotowaniu odpowiednich kompozycji kwiatowych. Dzięki prowadzeniu własnej pracowni florystycznej zakład pogrzebowy w Kaliszu zapewnia przygotowanie odpowiednich wieńców i wiązanek kwiatów. Prace wykonane przez florystów to małe dzieła sztuki, które są w stanie oddać uczucia uczestników pogrzebu. Wieńce pogrzebowe mogą być udekorowane satynowymi szarfami z okolicznościowym napisem.

Zakład pogrzebowy w Kaliszu dysponuje własną chłodnią, wyposażoną w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Daje to gwarancję, że ciało Osoby Zmarłej będzie oczekiwać na pochówek w odpowiednich warunkach. Pracownicy są w stanie odpowiednio przygotować ciało Zmarłego do ceremonii oraz pomóc w doborze dostępnych akcesoriów pogrzebowych, jak odzież żałobna czy inne artykuły funeralne.

dom pogrzebowy Kalisz

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK to kompleksowa pomoc w organizacji uroczystości pogrzebowej, ale także usługi w zakresie wykopania grobu i przygotowania miejsca spoczynku. Na cmentarzu w Kaliszu możliwe są pochówki w grobach ziemnych, murowanych, tradycyjnych, pojedynczych lub podwójnych oraz urnowych. Firma HEBAN PIONTCZAK zadba o ich odpowiednie przygotowanie. HEBAN PIONTCZAK to pomoc i wsparcie w najtrudniejszym momencie życia.

Kremacja Kalisz

Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała Zmarłego w krematorium i złożenia do grobu jego prochów umieszczonych w specjalnej urnie. W ciągu ostatnich lat ta forma pochówku bardzo zyskuje na popularności w związku z coraz bardziej ograniczoną liczbą miejsc grzebalnych oraz wyrażona jasno akceptacją tej formy pochówku przez Kościół Katolicki.

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK ma doświadczenie w przygotowaniu pogrzebów połączonych z kremacją na wszystkich cmentarzach Kalisza i może udzielić kompleksowej pomocy przy jej realizacji. Proces kremacyjny odbywa się w krematorium na cmentarzu komunalnym w Kaliszu i nie ma konieczności transportu ciała, a następnie prochów Zmarłego. To z kolei przekłada się na niższe koszty całości pogrzebu. Firma posiada także w swojej ofercie trumny kremacyjne i urny, a pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytanie związane zarówno z samym procesem kremacji, jak i pochówkiem urnowym.

transport zwłok Kalisz

Cmentarze w Kaliszu

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK podejmuje się kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych w całym województwie wielkopolskim. W Kaliszu oraz okolicach firma HEBAN PIONTCZAK przygotowuje ceremonie żałobne głównie na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Poznańska 183-187, 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Tyniecki – ul. Łódzka 106, 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Miejski – ul. Górnośląska, 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Wojskowy – ul. Żołnierska 24, 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Zagorzynek – ul. Częstochowska 132, 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Parafialny Tyniec – ul. Łódzka 106, 62-800 Kalisz
  • Cmentarz Miejski – ul. Poznańska 2A, 62-800 Kalisz

Ekshumacje w Kaliszu

Ekshumacja to skomplikowany proces, który polega na wydobyciu zwłok lub szczątków Zmarłego z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na indywidualną prośbę rodziny, której zależy, aby ciało Zmarłego było złożone na cmentarzu usytuowanym bliżej ich miejsca zamieszkania. Niekiedy też ekshumacja wykonywana jest z powodu likwidacji dotychczasowej nekropolii, jak również w sprawach dochodzeniowych przeprowadzanych przez sąd lub prokuraturę. Jej wykonanie możliwe jest po uzyskaniu odpowiedniej zgody od miejscowego inspektora sanitarnego – tylko między 16 października a 15 kwietnia rano.

Zakład Pogrzebowy HEBAN PIONTCZAK z Kalisza posiada niezbędną wiedzę i doświadczenie, a także dysponuje właściwym sprzętem umożliwiającym przeprowadzenie ekshumacji na każdym cmentarzu w Kaliszu oraz w innych miejscowościach województwa wielkopolskiego. To delikatna operacja, która wymaga odpowiedniego podejścia zarówno w kwestiach związanych z szacunkiem względem szczątków osoby zmarłej, jak też bezpieczeństwa dla środowiska oraz otoczenia.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy kalisz firma pogrzebowa kalisz usługi pogrzebowe kalisz pogrzeby kalisz pogrzeby kalisz

Kontakt z zakładem

Adres: Poznańska 2 (róg Wojska Polskiego), 62-800 Kalisz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.