Zakład pogrzebowy Kęty

Funeral Zakład Pogrzebowy Kęty
Zakład Pogrzebowy Funeral Kęty
ul. Rynek 3
32-650 , Kęty
570 903 202
biuro@pogrzeby-kety.pl
pogrzeby-kety.pl
funer.com.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy FUNERAL to firma, która specjalizuje się w przygotowaniu i przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych. Pracownicy pozostają do dyspozycji Klientów przez całą dobę siedem dni w tygodniu. Dzięki doświadczeniu pracy w branży pogrzebowej są oni w stanie sprostać wszystkim oczekiwaniom i potrzebom rodzin osób zmarłych.

Firma FUNERAL działa głównie na obszarze województwa małopolskiego, a jego biuro zlokalizowane jest przy ulicy Rynek 3 w Kętach. Tam czeka na Państwa wykwalifikowana kadra, która pomoże w przygotowaniu wyjątkowej uroczystości pogrzebowej. Pracownicy firmy, zdając sobie sprawę, że kwestie formalne, które składają się na przygotowanie pogrzebu mogą potęgować niepotrzebny stres u rodziny, są w stanie pomóc w ich dopełnieniu. Personel zakładu pogrzebowego FUNERAL chętnie przejmie na siebie wszelkie kwestie cmentarno-urzędowe, a także może reprezentować rodziny w żałobie we wszystkich urzędach czy instytucjach. Dodatkowo w firmie w Kętach można także otrzymać pomoc w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego w wysokości 4 tysięcy złotych.

zakład pogrzebowy w kętach

Usługi Pogrzebowe Kęty, Porąbka, Bujaków

Usługi pogrzebowe świadczone są przez firmę FUNERAL w miejscowościach głównie takich, jak: Nowa Wieś, Bielany, Malec, Bulowice, Witkowice, Porąbka, Czaniec, Bujaków, Kobiernice, Pisarzowice, Hecznarowice, Osiek oraz w okolicach. Firma specjalizuje się w przygotowaniu wszelkiego rodzaju ceremonii żałobnych – zarówno świeckich jak i wyznaniowych, tradycyjnych, jak i kremacyjnych. Firma posiada  doświadczenie w organizacji pogrzebów wszystkich wyznań i jest w stanie przygotować je niezależnie od wyznania czy światopoglądu, zgodnie z obrzędami.

Zakład pogrzebowy w Kętach świadczy także usługi transportowe w Polsce, Europie oraz na całym świecie. Dzięki nowoczesnej flocie pojazdów, które zostały odpowiednio przygotowane do przewozu zwłok i spełniają wszelkie wymagane normy, firma jest w stanie świadczyć bezpieczne usługi przewozu zwłok. Firma dba też o załatwienie formalności urzędowych. FUNERAL też dokonuje całodobowo eksportacji ciał Zmarłych do chłodni.

firma pogrzebowa w kętach

Zakład FUNERAL Kęty dysponuje szeroką gamą akcesoriów pogrzebowych niezbędnych przy przygotowaniu pochówku osób najbliższych. Firma posiada również ogromny wybór trumien, wykonanych głównie z drewna olchowego, sosnowego lub dębowego. Oprócz tego firma oferuje także tabliczki, krzyże, medaliki czy inne dewocjonalia oraz utensylia.

Zakład pogrzebowy z Kęt to kompleksowa pomoc i wsparcie w najtrudniejszym momencie, jakim jest śmierć osoby najbliższej. Pracownicy firmy są w stanie służyć wsparciem na każdym etapie przygotowań i zadbają o każdy nawet najdrobniejszy element. Pomogą oni również w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej. Wybrane utwory mogą być wykonane przez profesjonalnych instrumentalistów (skrzypaczkę lub trębacza) lub odtworzone ze sprzętu nagłaśniającego.

transport zwłok Kęty

Kremacja Kęty

Kremacja jest to forma pochówku, na którą w ostatnich latach, także w Małopolsce, decyduje się coraz większa liczba osób. Często na taki wybór mają wpływ kwestie ekologiczne, ekonomiczne i światopoglądowe. Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w specjalnej urnie, która później zostaje umieszczona w grobie lub kolumbarium. Kremacja pozwala na dochowanie urny z prochami Zmarłego do pojedynczego grobu tradycyjnego przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

Zakład Pogrzebowy FUNERAL Kęty podejmuje się organizacji uroczystości pogrzebowych połączonych z kremacją. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Pomogą także w przetransportowaniu ciała do krematorium oraz odbiorą urnę z prochami, jak również organizują kondukt żałobny i zapewnią wszystko, co niezbędne, by uroczystość przebiegła we właściwy i odpowiedni sposób.

usługi pogrzebowe kęty

Cmentarze w Kętach

FUNERAL służy swoją pomocą w organizacji pogrzebów w całym województwie małopolskim. Pogrzeby mieszkańców Kęt odbywają się najczęściej na następujących nekropoliach:

  • Cmentarz komunalny w Kętach – ul. Cmentarna, 32-650 Kęty
  • Cmentarz komunalny w Bulowicach – ul. Bielska 100, 32-652 Bulowice
  • Cmentarz parafialny w Witkowicach – ul. Beskidzka 53, 32-650 Witkowice
  • Cmentarz komunalny – ul. Cmentarna, 43-356 Bujaków
  • Cmentarz komunalny – ul. Akacjowa 3, 43-330 Hecznarowice

domy pogrzebowe kęty

Ekshumacje w Kętach

Ekshumacja to skomplikowany proces polegający na wydobyciu zwłok lub szczątków z doczesnego miejsca spoczynku. Jest ona najczęściej wykonywana na zlecenie najbliższej rodziny lub prokuratury i sądu. Do jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego, a przeprowadzenie samej procedury możliwe jest w terminie między 16 październik a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy FUNERAL Kęty posiada odpowiednie doświadczenie, wiedzę oraz sprzęt, co pozwala na bezpieczne wykonanie ekshumacji.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy w kętach firma pogrzebowa w kętach domy pogrzebowe kęty usługi pogrzebowe kęty zakłady pogrzebowe kęty

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Rynek 3, 32-650 Kęty

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.