Zakład pogrzebowy Konin

zakład pogrzebowy Dyderscy Konin
Zakład pogrzebowy Dyderscy Konin
ul. Portowa 4
62-510 , Konin
663 527 223
adyderski@vp.pl
www.dyderscy.konin.pl

Zakład Pogrzebowy DYDERSCY to rodzinna firma, która działa na rynku usług pogrzebowych nieprzerwanie od 1993 roku, oferując kompleksową pomoc w kwestii organizacji i przeprowadzania ceremonii pogrzebowych. Dzięki doświadczeniu i wiedzy pracowników firma ta jest w stanie zapewnić wszechstronną pomoc w przygotowaniu uroczystości odznaczających się profesjonalizmem oraz najwyższą jakością.

Firma pogrzebowa DYDERSCY posiada w województwie wielkopolskim dwa biura, z czego jedno mieści się w Koninie przy ulicy Portowej 4, a drugie w Starym Mieście nieopodal Konina. W każdym z tych miejsc czeka na Klientów wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem pogrzebu. Zdając sobie sprawę z tego, iż formalności przedpogrzebowe bywają niejednokrotnie skomplikowane, a przez to stają się źródłem dodatkowego stresu w tym trudnym czasie żałoby, pracownicy mogą przejąć je w całości na siebie. Będą oni reprezentować rodziny w żałobie we wszystkich urzędach czy instytucjach, kancelariach kościelnych i cmentarnych, pozwalając bliskim zmarłego na spokojne przeżywanie żałoby.

Usługi Pogrzebowe Konin

Zakład usług pogrzebowych specjalizuje się w organizacji uroczystości zarówno tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją, zgodne z zasadami katolickimi bądź świeckimi, a także tradycjami wywodzącymi się z innych wyznań. Zakład pogrzebowy z Konina dysponuje szerokim wachlarzem usług pomagającym spersonalizować pogrzeb, zgodnie z potrzebami rodziny i z poszanowaniem woli zmarłego. Jest on też w stanie zapewnić także obsługę profesjonalnego Mistrza Ceremonii, który zadba o przebieg pogrzebu tak świeckiego, jak i wyznaniowego.

zakład pogrzebowy dyderscy konin

Zakład Pogrzebowy DYDERSCY dysponuje też rozbudowaną infrastrukturą, w tym zapleczem w postaci chłodni oraz salą pożegnań. Firma świadczy też profesjonalne usługi z zakresu kosmetyki pośmiertnej. Pracownicy mogą odpowiednio przygotować ciało osoby zmarłej do pochówku tak, aby uzyskać efekt pogodnego, ale przede wszystkim godnego wizerunku Państwa bliskiej osoby. Wszystko przeprowadzone zostaje przez wykwalifikowany personel posiadający odpowiednie certyfikaty, dzięki czemu rodziny otrzymują gwarancję, że wszystkie zabiegi przy ciele zmarłego wykonane zostaną z najwyższym szacunkiem względem ciała ludzkiego.

usługi pogrzebowe w koninie

Kompleksowa organizacja uroczystości pogrzebowych

Dom pogrzebowy DYDERSCY Konin zajmują się także sprzedażą akcesoriów funeralnych oraz odzieży pogrzebowej. Na miejscu istnieje możliwość zakupu trumny oraz urny, tabliczki i klepsydry, modlitewniki oraz różańce. Dodatkowo w swoim asortymencie firma posiada szeroki wybór odzieży żałobnej dla kobiet, jak i dla mężczyzn, dostępnej w różnych rozmiarach, wzorach i kolorach. Ponadto pracownicy są w stanie pomóc w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej – wybrania fragmentów muzycznych czy też skorzystania z usług doświadczonego instrumentalisty.

Firma DYDERSCY świadczy także usługi transportowe świadczone zarówno na obszarze Polski, jak i poza jej granicami. Usługi przewozowe obejmują zarówno eksportacje zmarłych z miejsc zgonów, jak i transport ciała lub prochów na dłuższe dystanse. Pracownicy są w stanie kompleksowo zająć się wszelkimi formalnościami i dokumentacją umożliwiające przewóz zwłok we wskazane miejsce. Wszystkie przewozy funeralne odbywają się najwyższej klasy pojazdami przystosowanymi do przewozu zwłok, które posiadają niezbędne zgody i pozwolenia.

przewóz zwłok konin

Kremacje Konin

Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w specjalistycznej urnie, która później zostaje złożona w grobie lub umieszczona w kolumbarium. Ta metoda pochówku została zaakceptowana oficjalnie przez Kościół Katolicki w 1963 roku, przez co – zwłaszcza w ostatnich latach – znacząco zyskała na popularności. Jest to forma bardziej higieniczna, ekologiczna i ekonomiczna od tradycyjnej formy pogrzebu.

Zakład Pogrzebowy oferuje pomoc przy organizacji uroczystości połączonych z kremacją. Firma współpracuje z bardzo nowoczesnym krematorium w Kaliszu, które posiada na wyposażeniu nowoczesne piece. Dodatkowo pracownicy firmy DYDERSCY służą wsparciem we wszystkich kwestiach formalnych, składających się na tego typu uroczystość.

usługi pogrzebowe konin

Cmentarze w Koninie

Zakład Pogrzebowy DYDERSCY oferuje swoją pomoc w kompleksowej organizacji uroczystości pogrzebowych w województwie wielkopolskim. Pogrzeby mieszkańców Konina i okolic, które przygotowuje firma DYDERSCY, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Komunalny – ul. Staromorzysławska, 62-500 Konin
  • Cmentarz Parafialny św. Wojciecha – ul. Staromorzysławska 5, 62-500 Konin
  • Cmentarz Parafialny św. Bartłomieja – ul. Kolska, 62-500 Konin
  • Cmentarz – ul. Nowiny, 62-561 Konin
  • Cmentarz parafialny pw. Św. Andrzeja – ul. ks. Damiana Jędrzejewskiego, 62-500 Konin

pogrzeby w koninie

Ekshumacje w Koninie

Ekshumacja jest to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Została ona uregulowana prawnie, a do jej wykonania niezbędna jest zgoda miejscowego inspektora sanitarnego. Ograniczenie czasu jej przeprowadzenia oznacza, że wykonanie ekshumacji możliwe jest między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy DYDERSCY w Koninie jest w stanie podjąć się kompleksowego przygotowania i przeprowadzenia procesu ekshumacji. Personel posiada stosowne doświadczenie, wiedzę i umiejętności oraz sprzęt, pozwalające na jej sprawne przeprowadzenie.

Zakład pogrzebowy Dyderscy Konin jest dostępny pod adresem ul. Portowa 4 pod numerem telefonu 663 527 223.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe konin usługi pogrzebowe w koninie pogrzeby w koninie przewóz zwłok konin pogrzeby dyderscy konin zakład pogrzebowy dyderscy konin dyderscy konin zakład pogrzebowy dyderscy firma pogrzebowa konin usługi pogrzebowe dyderscy

Kontakt z zakładem

Zakład Pogrzebowy Dyderscy
ul. Portowa 4,
62-510 Konin
kom. 663 527 223

ul. Wierzbowa 13,
62-571 Stare Miasto
kom. 603 256 728
tel. 63 241 66 69

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *