Zakład pogrzebowy Konstancin-Jeziorna

zakład pogrzebowy Ruciński Konstancin-Jeziorna
Zakład Pogrzebowy Konstancin-Jeziorna RUCIŃSKI
ul. Warszawska 46
05-520 , Konstancin-Jeziorna
663 444 404
22 756 48 21
22 717 47 88
biuro@rucinski.waw.pl
rucinski.waw.pl

Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI Konstancin-Jeziorna to firma, która może pochwalić się przeszło 30 letnim doświadczeniem w branży funeralnej. Firma ta, prowadzona przez Andrzeja i Ryszarda Rucińskich, funkcjonuje od 1991 roku świadcząc usługi przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych. Dzięki posiadanemu doświadczeniu ten zakład pogrzebowy oferuje najwyższej jakości usługi, najczęściej wykonywane na terenie Konstancina, Warszawy i okolic, ale w razie potrzeby pracownicy są w stanie dojechać w każdy zakątek Polski. Biuro firmy pogrzebowej znajduje się w Konstancinie-Jeziornie przy ul. Warszawskiej 46.

Usługi Pogrzebowe Konstancin-Jeziorna

Usługi pogrzebowe, które są świadczone przez firmę RUCIŃSKI, to kompleksowa obsługa i pomoc w przygotowaniu wszystkich rodzajów uroczystości. Mowa zarówno o pogrzebach tradycyjnych, jak i kremacyjnych, w formie świeckiej oraz wyznaniowych. Wszystko zostaje dopasowane do potrzeb i wymagań Klientów. Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI dysponuje własną chłodnią i kaplicą przedpogrzebową, dzięki czemu oferowane usługi są na najwyższym możliwym poziomie. Dodatkowo wpływa to także na znaczne obniżenie kosztów pogrzebu, gdyż firma jest w tej kwestii samowystarczalna: nie musi korzystać z usług innych firm i ich pomieszczeń chłodniczych.

transport zwłok Konstancin-jeziorna

Zakład Pogrzebowy z miejscowości Konstancin-Jeziorna to rodzinna firma, która otacza troską rodziny w żałobie. Personel firmy stara się do każdego zlecenia podchodzić w sposób indywidualny, skupiając się na wymaganiach i wsłuchując w głos najbliższych Osoby Zmarłej. Przygotowując każdą uroczystość pracownicy firmy czynią wszystko, aby przygotowana ceremonia była wyjątkowa, pozwalająca wyrazić uczucia rodziny i przyjaciół Zmarłego. Firma RUCIŃSKI służy pomocą, radą i wsparciem o każdej porze dnia i nocy – pozostając do dyspozycji pod numerem telefonu 663 444 404.

Usługi oferowane przez Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI, to także kompleksowa pomoc w transporcie zwłok. Zakład usług pogrzebowych dysponuje nowoczesną flotą pojazdów przystosowaną do przewozu Zmarłych. Nowoczesne karawany marki Mercedes, wykonane na zamówienie przez włoską firmę Pilato, stanowią o najwyższej jakości i stylu, który stał się znakiem rozpoznawczym firmy pogrzebowej RUCIŃSKI. W razie potrzeby firma jest w stanie podjąć się transportu zwłok z każdego zakątka naszego kraju, gwarantując możliwie jak najszybszą realizację zlecenia.

usługi pogrzebowe konstancin-jeziorna

Kompleksowa pomoc

Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI dysponuje także bogatym asortymentem akcesoriów pogrzebowych, które są niezbędne do przygotowania uroczystości. W sprzedaży posiadają wiele modeli trumien, zarówno tradycyjnych polskich wzorów jak i trumien w stylu włoskim czy francuskim, wykonanych z różnych gatunków drewna i o zróżnicowanym wykończeniu. Dodatkowo pracownik firmy jest w stanie na miejscu, w obecności rodziny Zmarłego, wydrukować klepsydry czy przygotować obrazki pamiątkowe. Pracownicy służą także pomocą w przygotowaniu nekrologów przeznaczonych do publikacji w lokalnej prasie.

Klienci mogą skorzystać również z możliwości zamówienia kompozycji kwiatowych, które są przygotowywane przez zakład usług pogrzebowych, wykonane zarówno z kwiatów żywych, jak i sztucznych. W ofercie znajdują się gotowe wzory kwiatowe, ale istnieje możliwość wykonania wieńca czy wiązanki na indywidualne życzenie Klienta. Oprócz usług florystycznych, Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI z Konstancina-Jeziorny jest w stanie zadbać o oprawę muzyczną w wykonaniu instrumentalisty (wykonującego utwory na skrzypce, wiolonczelę, trąbkę), jak również zlecić wykonanie profesjonalnej dokumentacji fotograficznej.

Firma RUCIŃSKI oferuje swoim Klientom także inne, unikalne usługi, o które często pytają Klienci: są to e -Nekrologi oraz transmisje online z pogrzebu. Umożliwiają one nie tylko sprawne powiadomienie przyjaciół i znajomych zmarłego o jego śmierci i pogrzebie, ale także bezpośredni przekaz relacji z pogrzebu wszystkim tym, którzy z różnych powodów nie mogą być na pogrzebie.

Zakład pogrzebowy z Konstancina-Jeziornej  gwarantuje najwyższą jakość świadczonych usług. Codzienna praca całego personelu wsparta jest jego ogromnym doświadczeniem, wiedzą i zaangażowaniem.

kremacje konstancin-jeziorna

Kremacja Konstancin-Jeziorna

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu powstałych w wyniku kremacji prochów w urnie. Kremacja jako forma pochówku ma długą tradycję w historii ludzkości. Także w Polsce każdego roku kremacja zyskuje na popularności. Forma ta została zaakceptowana jako forma pogrzebu w 1983 roku przez Kościół Katolicki. Jak zapisano w Kodeksie Prawa Kanonicznego „Kościół usilnie zaleca zachowanie pobożnego zwyczaju grzebania ciał zmarłych. Nie zabrania jednak kremacji, jeśli nie została wybrana z pobudek przeciwnych nauce chrześcijańskiej.”

Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI Konstancin-Jeziorna od lat zajmuje się przygotowaniem uroczystości połączonych z kremacją, jak i służy pomocą w przeprowadzeniu samego procesu. Dzięki współpracy z krematorium w Warszawie na terenie Cmentarza Komunalnego Północnego (Wólka Węglowa), w Antoninowie na terenie Cmentarza Komunalnego Południowego oraz z prywatnym krematorium w Wyszkowie firma RUCIŃSKI jest w stanie pomóc w ustaleniu terminu i wszelkich innych formalnościach.

zakłady pogrzebowe Konstancin-jeziorna

Cmentarze w Konstancinie-Jeziornie i okolicach

Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI służy pomocą w kompleksowej organizacji ceremonii żałobnych w całym województwie mazowieckim. Pogrzeby mieszkańców Konstancina-Jeziorny odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz parafialny Konstancin-Jeziorna, Skolimów – ul. Chylicka 2-10, 05-510 Konstancin-Jeziorna
 • Cmentarz w Skolimowie – ul.  Chylicka 97, 05-510 Konstancin-Jeziorna
 • Cmentarz Komunalny w Piasecznie – ul. Julianowska 27, 05-500 Piaseczno
 • Cmentarz parafialny w Piasecznie – Tadeusza Kościuszki 44, 05-077 Piaseczno
 • Cmentarz parafialny w Powsinie – ul. Ptysiowa 3, 02-969 Warszawa
 • Cmentarz przy parafii Zesłania Ducha Świętego – ul. Słoneczna 5, 05-500 Stara Iwiczna

Ekshumacje w Konstancinie-Jeziornie

Ekshumacja to procedura, która polega na wydobyciu szczątków lub ciała osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, zazwyczaj w celu umieszczenia ich w nowym grobie lub wykonania ekspertyz sądowych. Jej wykonanie możliwe jest po dopełnieniu formalności i uzyskaniu zgody miejscowego Sanepidu oraz zgody zarządcy cmentarza docelowego, na który szczątki zostaną przeniesione.

Zakład Pogrzebowy RUCIŃSKI Konstancin-Jeziorna podejmuje się przeprowadzania procesu ekshumacji, na zlecenie Klientów indywidualnych oraz rozmaitych instytucji. Firma posiada wiedzę, doświadczenie i sprzęt, który umożliwia wykonanie ekshumacji, zawsze zgodnie z rygorystycznymi przepisami i, co najważniejsze, przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej. W razie pytań pracownicy firmy chętnie udzielą odpowiedzi.

Zakład Pogrzebowy Konstancin-Jeziorna RUCIŃSKI jest dostępny pod adresem ul. Warszawska 46 pod numerami telefonu 663 444 404, 22 756 48 21 i 22 717 47 88.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Ruciński Konstancin-jeziorna przewóz zwłok Konstancin jeziorna pogrzeby w konstancinie-jeziornej usługi pogrzebowe konstancin-jeziorna zakład pogrzebowy konstancin-jeziorna pogrzeby konstancin-jeziorna zakłady pogrzebowe w konstancinie-jeziornie dom pogrzebowy Rucińscy w Konstancinie karawan mercedes pilato pogrzeby urnowe - kremacje godne pogrzeby pogrzeby z trumną i konduktem trumny Konstancin-jeziorna kremacje zwłok całodobowy zakład pogrzebowy konstancin-jeziorna dobre opinie zakładu pogrzebowego rucińscy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Warszawska 46, 05-520 Konstancin-Jeziorna

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Pogrzeb na miarę XXI wieku. Piękna uroczystość, piękny karawan, wszystko z godnością i powagą. Jestem bardzo wdzięczna, że pomogli Państwo przygotować ostatnią drogę mojego męża.

  (5/5)
 2. Bardzo dobra firma o nas w Konstancinie wszyscy znają Rucińskich. Piękne auta, ceny zawsze dopasowuje do tego co dana rodzina chce i może zapłacić. Polecam z całego serca!

  (5/5)
 3. Polecam Państwa firmę z całego serca. Nigdy mnie Państwo nie zawiedli. Zawsze troskliwi, zawsze gotowi do pomocy, zawsze wszystko na wysokim poziomie. Dziękuję.

  (5/5)
 4. Dziękuję zakładowi pogrzebowemu Rucińscy za zaangażowanie i pięknie przygotowane pożegnanie. firma jest godna polecenia.

  (5/5)
 5. Polecam firmę Ruciński. W tych trudnych chwilach mogłam znaleźć nie tylko fachową pomoc, ale i wsparcie.

  (5/5)
 6. Zakład Pogrzebowy Ruciński ze wszech miar godny polecenia. Profesjonalna obsługa, fachowe doradztwo, Pracownicy pełni empatii, zaangażowania i zrozumienia, doskonała organizacja na każdą kieszeń. 5/5.

  (5/5)
 7. Fachowe doradztwo, bardzo dobrze przygotowana uroczystość. Zakład zajął się wszystkim i odciążył nas w dopełnianiu wszelkich formalności urzędowych

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *