Zakład pogrzebowy Koronowo

Zakłady pogrzebowe Mój Anioł Stróż
Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż Koronowo
ul. Szkolna 23
86-010 , Koronowo
609 809 105
606 180 108
biuro@mojaniolstroz.pl
mojaniolstroz.pl
mojaniolstroz.pl
Facebook

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż jest firmą, która specjalizuje się w przygotowaniu ceremonii pogrzebowych. Wszystkie osoby, doświadczone przez żal i obarczone ciężarem żałoby, zgłaszające się do firmy w tych trudnych chwilach mogą znaleźć w pracownikach firmy pogrzebowej Mój Anioł Stróż konkretne, fachowe wsparcie w organizacji uroczystości żałobnych. Dopasują oni ofertę do oczekiwań, jak i możliwości każdego klienta, robiąc wszystko, aby ceremonia pogrzebowa przebiegła w odpowiedni sposób z dbałością o najdrobniejsze detale.

Firma działa głównie na terenie województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie znajdują się biura firmy. Jedno mieści się w  Koronowie przy ul. Szkolnej 23, inne zaś w Bydgoszczy, w miejscowości Mierucin oraz w Nakle nad Notecią. Zakład pogrzebowy z Koronowa jest w stanie podjąć się realizacji zlecenia także w innych miejscowościach.

Usługi pogrzebowe Koronowo

Pracownicy pozostają do dyspozycji klientów niezależnie od pory dnia i nocy. Chętnie odpowiedzą oni na wszystkie pytania i rozwieją ewentualne wątpliwości. Personel firmy Mój Anioł Stróż służy poradą, wsparciem, a także jest gotów przejąć na siebie wszelkie kwestie formalne związane z przygotowaniem uroczystości. Formalności pogrzebowe obejmują wizyty w urzędzie stanu cywilnego, kancelarii parafialnej czy też zarządzie cmentarza. W przypadku konieczności zorganizowania transportu zmarłego z innego regionu Polski lub też z zagranicy – pracownicy firmy troszczą się także o dokumentację przewidzianą przepisami dedykowanymi przewozom zwłok lub prochów. Dla osób, które nie mają możliwości zadbania o porządek miejsca spoczynku bliskiej osoby, istnieje też możliwość zlecenia opieki nad grobami.

Dom pogrzebowy Koronowo

Zakład pogrzebowy w Koronowie zajmuje się kompleksową organizacją uroczystości ostatniego pożegnania, przygotowując pogrzeby każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Koronowie i w okolicznych miejscowościach. Mowa zarówno o pogrzebach tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją, świeckich jak i wyznaniowych. Pracownicy zadbają o wszystko – także o kwestie związane z przygotowaniem oprawy muzycznej, jak i florystycznej ceremonii. Oferują różnego rodzaju kompozycje kwiatowe w wielu wariantach kolorystycznych i do każdego zlecenia podchodzą indywidualnie.

Dużym atutem zakładu pogrzebowego Mój Anioł Stróż Koronowo jest posiadanie własnej chłodni. Dzięki temu firma ta pozostaje do całodobowej dyspozycji wszystkich osób, które stanęły w obliczu śmierci Bliskiej Osoby. Jest ona w stanie podjąć się eksportacji zwłok, niezależnie od pory dnia czy nocy i gwarantuje najwyższe poszanowanie godności osoby zmarłej. W chłodni ciało zmarłego zostanie z szacunkiem przechowane, a następnie przygotowane w odpowiedni sposób do ceremonii pogrzebowej. Mowa tu o zabiegach z zakresu tanatokosmetyki, gdyż firma dysponuje wyspecjalizowanym personelem, który wykonuje tego typu czynności umiejętnie, z szacunkiem i wyczuciem.

usługi pogrzebowe Koronowo

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż w Koronowie w swojej ofercie posiada także usługi transportu zwłok, świadczone zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Dzięki posiadaniu nowoczesnego taboru pojazdów, który został odpowiednio wyposażony, by móc świadczyć tego typu usługi, każdy z klientów zyskuje gwarancję, że zlecenie zostanie zrealizowane w sposób szybki, bezpieczny i, co najważniejsze, z najwyższym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Kremacje Koronowo

Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała osoby zmarłej w piecu kremacyjnym. Następnie prochy zostają umieszczone w urnie i złożone w grobie lub w niszy kolumbarium. Kremacja jest formą coraz częściej wybieraną przez rodziny zmarłych, gdy ktoś chce dokonać pochówku zmarłego w grobie rodzinnym, w którym miejsca grzebalne są ograniczone, a od ostatniego pogrzebu tradycyjnego minęło mniej niż 20 lat.

zakłady pogrzebowe w Koronowie

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż z Koronowa podejmuje się przygotowania ceremonii pogrzebowej połączonej z kremacją. Firma swoim zaangażowaniem pragnie odciążyć rodziny w tym trudnym czasie, by pozwolić bliskim w żałobie pożegnać się w najbliższym gronie z ukochaną osobą, która odeszła.

Cmentarze w Koronowie

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe dla mieszkańców województwa kujawsko-pomorskiego. Pogrzeby w Koronowie odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Przemysłowa 28, 86-010 Koronowo
  • Cmentarz parafialny – ul. Paderewskiego 86, 86-008 Koronowo

firma pogrzebowa w koronowie

Ekshumacje w Koronowie

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie rodziny w celu przeniesienia zmarłego na inne miejsce pochówku. Wykonanie ekshumacji w trybie zwyczajnym dopuszczalne jest przez prawo jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia, a sama procedura obwarowana spełnieniem określonych warunków formalnych.

Zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż z Koronowa zajmie się kompleksowym przygotowaniem i przeprowadzeniem procesu ekshumacji. Pracownicy zadbają o wszystkie kwestie, pomogą w dopełnieniu formalności i, co ważne, zagwarantują najwyższe poszanowanie godności osoby zmarłej. Zadbają oni nie tylko o godną ekshumację, transport, ale także powtórny pochówek.

Zakład Pogrzebowy Mój Anioł Stróż Koronowo jest dostępny pod adresem ul. Szkolna 23 pod numerami telefonu 609 809 105 i 606 180 108.

Rekomendacje

Galeria

dom pogrzebowy Mój Anioł Stróż zakład pogrzebowy Mój Anioł Stróż usługi pogrzebowe Mój Anioł Stróż transport zwłok Mój Anioł Stróż karawan pogrzebowy Mój Anioł Stróż transport zwłok Mój Anioł Stróż dom pogrzebowy koronowo biuro zakładu pogrzebowego w koronowie zakład pogrzebowy w koronowie całodobowy zakład pogrzebowy koronowo usługi pogrzebowe Mój anioł stróż elegancka oprawa pogrzebów w Koronowie transport zmarłych zakłąd usług pogrzebowych koronowo tani zakład pogrzebowy pogrzeby urnowe i kremacje firma pogrzebowa w koronowie zakłady pogrzebowe mój anioł stróż tanie pogrzeby koronowo pogrzeby w koronowie tani zakład pogrzebowy koronowo kwiaty na pogrzeb koronowo wieńce i wiązanki pogrzebowe całodobowy dom pogrzebowy w koronowie usługi pogrzebowe i transport zmarłych godne pogrzeby organizacja tanich pogrzebów pozytywne opinie o zakładzie pogrzebowym pogrzeby tradycyjne koronowo najlepszy zakład pogrzebowy Koronowo

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Szkolna 23, 86-010 Koronowo

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *