Zakład pogrzebowy Kraków

Zakłady pogrzebowe Gabriel
Zakład pogrzebowy Gabriel Kraków
ul. Wrocławska 8
30-006, Kraków
570 222 888
firma.gabriel24@gmail.com
www.gabriel24.pl

Zakład Pogrzebowy GABRIEL Kraków jest firmą specjalizującą się w organizacji pogrzebów i w świadczeniu usług pogrzebowych w taki sposób, aby każda uroczystość – niezależnie od wyznania czy innych uwarunkowań – była przepełniona szacunkiem i godnością. Każde zlecenie na przygotowanie ceremonii żałobnej rozpatrywane jest w sposób indywidualny, aby wszelkie usługi pogrzebowe charakteryzowały się zawsze najwyższą jakością oraz pozostawały dopasowane do potrzeb i oczekiwań zleceniodawców. Personel domu pogrzebowego zdaje sobie sprawę z tego, że każda ceremonia pożegnalna jest niepowtarzalna jako suma wielu detali i elementów, które trzeba ze sobą wzajemnie zsynchronizować – co firma każdorazowo czyni. Gwarantujemy rodzinom transparentne koszty pogrzebu i tani cennik, który powstał jako odpowiedź na inflację w 2022 roku.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL z Krakowa służy wsparciem pogrążonym w żałobie rodzinom, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców miejscowości: Kraków, Zielonki, Bibice, Raciborowice, Michałowice, Korzkiew, Przybysławice, Zabierzów, Węgrzce, Bolechowice, Krzeszowice, Skała. Biuro firmy pogrzebowej mieści się w Krakowie przy ulicy Wrocławskiej 8 – dzielnica Krowodrza, gdzie czeka na Klientów wykwalifikowany personel, gotowy w każdej chwili do wszelkiej pomocy.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL pozostaje do całodobowej dyspozycji, udziela porad we wszelkich kwestiach związanych z procedurami urzędowymi. Pomoc ta obejmuje także skompletowanie niezbędnych dokumentów oraz przeprowadzenie koniecznych czynności administracyjnych. Pracownicy firmy gwarantują również wsparcie w dopełnianiu formalności urzędowych w USC, ZUS, KRUS, WBE czy w innych instytucjach, które są odpowiedzialne za wypłatę zasiłków pogrzebowych. Zakłady pogrzebowe oferują możliwość skorzystania z bezgotówkowego rozliczenia kosztów pogrzebu.

Usługi pogrzebowe Kraków

Zakład Pogrzebowy GABRIEL z Krakowa podejmuje się przygotowania pogrzebów świeckich z Mistrzem Ceremonii, jak i wyznaniowych. Są to ceremonie pożegnalne tradycyjne z trumną jak i urnowe połączone z wcześniejszą kremacją. Dom pogrzebowy ma wieloletnie doświadczenie w organizacji i realizacji pochówków o specjalnych ceremoniałachpaństwowych, wojskowych, pożarniczych, policyjnych oraz pogrzebów dzieci nienarodzonych.

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego GABRIEL, niezależnie od rodzaju uroczystości, zapewniają wszechstronne wsparcie. Jeżeli nie jest możliwe osobiste spotkanie przedstawicieli rodziny zmarłego z przedstawicielami firmy w biurze – Zakład Pogrzebowy GABRIEL poszerzył ofertę o usługę dopełnienia wszelkich formalności pogrzebowych w miejscu dogodnym dla Klienta czyli o tzw. usługę mobilnego biura.

zakład pogrzebowy Kraków

Zakłady pogrzebowe GABRIEL w swojej ofercie posiadają fachowe doradztwo w wyborze niezbędnych artykułów pogrzebowych, które znajdują się w asortymencie. Klienci mogą wybierać spośród różnego rodzaju trumien i urn, zniczy, krzyży, tabliczek na trumny, tabliczek na urny, odzieży dla Zmarłych, modlitewników, różańców czy pamiątkowych obrazków. Akcesoria pogrzebowe i cmentarne kształtują całościowy koszt pogrzebu i wpływają na jego jakość, dlatego tak ważny jest ich odpowiedni dobór.

Zakład usług pogrzebowych w Krakowie jest w stanie zadbać również o oprawę muzyczną ceremonii, oferując szeroki repertuar utworów klasycznych i pieśni żałobnych oraz innych utworów religijnych. Dzięki współpracy z muzykami, możliwe jest uświetnienie ceremonii grą na skrzypcach, trąbce, klarnecie oraz organach. Wśród usług znajduje się także wsparcie w kwestiach przygotowania kompozycji kwiatowych. Dzięki współpracy z najlepszymi kwiaciarniami w Krakowie i okolicach, jest też możliwość zamówienia różnorodnych kompozycji florystycznych – wieńców, wiązanek czy bukietów – z dowozem na cmentarz lub na inne miejsce celebracji uroczystości.

Transport zmarłych Kraków

Zakład Pogrzebowy GABRIEL dysponuje bogatą i zróżnicowaną flotą specjalistycznych karawanów. Pojazdy te pochodzą od jednego z liderów w produkcji aut pogrzebowych: od włoskiej firmy Pilato, dzięki czemu przyciągają wzrok, budząc zainteresowanie oraz podziw. Każdy z karawanów jest pojazdem certyfikowanym, co daje pewność, że spełnia on normy sanitarne, które są wymagane w kraju oraz za granicą w przypadku przewozów funeralnych.

Dzięki temu firma pogrzebowa GABRIEL jest w stanie świadczyć usługi transportu zmarłych zarówno na terenie Polski, jak i w całej Europie, a nawet na świecie. Usługa międzynarodowego przewozu Zmarłych obejmuje nie tylko samą relokację trumny lub urny, ale również staranie o zdobycie odpowiednich dokumentów oraz pozwoleń.

usługi pogrzebowe Kraków

Kremacje Kraków

Kremacja to forma pochówku, która w ostatnich latach stała się bardzo popularna. Na wybór pogrzebu z uprzednim spopieleniem ma wpływ wiele czynników. Wyróżnić można wśród nich zarówno racje natury osobistej, psychologicznej, ekologicznej, jak i etycznej. Dodatkowo za decyzją o kremacji przemawia wciąż zmniejszająca się liczba miejsc grzebalnych, co w przypadku pogrzebów urnowych nie jest aż takie istotne, możliwe jest bowiem dochowanie urny do istniejącego już grobu tak tradycyjnego, jak i urnowego.

Zakład Pogrzebowy GABRIEL jest w stanie pomóc Państwu w organizacji pogrzebu połączonego z kremacją. Personel firmy zawsze gotów jest udzielić Państwu informacji i niezbędnego wsparcia w każdej kwestii związanej z pochówkiem kremacyjnym. Zajmujemy się kwestiami formalnymi oraz dokładamy starań, aby ustalenia, dokonane w czasie rozmowy z naszymi Klientami, zostały drobiazgowo zrealizowane. Każda kremacja realizowana w naszej firmie opatrzona jest odpowiednim certyfikatem, który otrzymuje rodzina.

Cmentarze w Krakowie

Zakład Pogrzebowy GABRIEL, z racji lokalizacji, podejmuje się najczęściej organizacji pogrzebów w województwie małopolskim. Pochówki mieszkańców Krakowa i okolic, które przygotowuje GABRIEL, mają miejsce głównie na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz Prądnik Czerwony – ul. Powstańców 48, 31-422 Kraków
 • Cmentarz Podgórski – ul. Wapienna 13, 30-544 Kraków
 • Cmentarz Rakowicki – ul. Rakowicka 26, 31-510 Kraków
 • Cmentarz Komunalny Grębałów – ul. Karola Darwina 1g, 31-764 Kraków
 • Cmentarz Prokocim – 30-826 Kraków
 • Cmentarz Salwatorski – 30-209 Kraków
 • Cmentarz Wola Duchacka – ul. Wspólna 1, 30-654 Kraków
 • Cmentarz Mogilski – ul. Gustawa Daniłowskiego 30, 30-962 Kraków

pogrzeby w krakowie

Ekshumacje w Krakowie

Ekshumacja jest procedurą polegającą na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonuje się ją w celu przeniesienia zmarłego do innego grobu, jednak może także zostać zlecona przez prokuraturę lub sąd, gdy niezbędne jest wykonanie badań procesowych.

Ekshumacja może zostać przeprowadzona w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych. Warunki ekshumacji są dokładnie określone w przepisach prawnych (ustawa z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz. U. z 2000 r. Nr 23, poz. 295) oraz w rozporządzeniu Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. Z 2001 r., Nr 153 poz. 1778)).

Proces ekshumacji od strony logistycznej różni się w zależności od czasu, który upłynął od pochówku. Zakład Pogrzebowy GABRIEL – niezależnie od tych zmiennych – jest w stanie pomóc we wszystkich kwestiach związanych z jej przygotowaniem, pomóc w kompletacji dokumentów i uzyskaniu niezbędnych pozwoleń.

Pracownicy firmy GABRIEL posiadają doświadczenie i wiedzę z zakresu przeprowadzania ekshumacji oraz dysponują niezbędnym sprzętem, dzięki czemu możliwe jest sprawne przeprowadzenie całej procedury, z zachowaniem najwyższego szacunku do ludzkiego ciała.

Zakład pogrzebowy Gabriel Kraków jest dostępny pod adresem ul. Wrocławska 8 pod numerem telefonu 570 222 888.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa zakłady pogrzebowe Gabriel firma pogrzebowa w Krakowie usługi pogrzebowe w krakowie transport zwłok firma pogrzebowa kraków dom pogrzebowy kraków pogrzeby wojskowe pogrzeby w zawierciu i krakowie

Kontakt z zakładem

Zakład Pogrzebowy Gabriel
Adres: ul. Wrocławska 8
30-006 Kraków

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. W zakładzie pogrzebowym Gabriel spotkaliśmy się z prawdziwym wsparciem i empatią. Pogrzeb zorganizowali bardzo sprawnie i na wysokim poziomie, dokładnie tak jak chcieliśmy. Polecam

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *