Zakład pogrzebowy Krasnystaw

Dom pogrzebowy Venus Krasnystaw
Zakład pogrzebowy Venus Krasnystaw
ul. Mickiewicza 1
22-300 , Krasnystaw
503 120 383
602 538 361
507 083 038
biuro@venus24h.pl
venus24h.pl

Zakład Pogrzebowy VENUS Majewscy jest firmą rodzinną, która działa nieprzerwanie od 1986 roku. Dzięki temu pracownicy posiadają ogromne doświadczenie, wiedzę i umiejętności. Do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny skupiając się na potrzebach i oczekiwaniach swoich klientów. Co ważne, dom pogrzebowy cechuje najwyższy szacunek wobec godności osób zmarłych i współczucie dla rodzin pogrążonych w żałobie. Zwracając się do zakładu pogrzebowego VENUS z Krasnegostawu otrzymają Państwo kompleksową pomoc i wsparcie we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości ostatniego pożegnania.

Firma pogrzebowa świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie miasta Krasnystaw, jak i w całym województwie lubelskim. W 2021 roku firma otworzyła nowoczesny i bardzo elegancki dom pogrzebowy. Biura zakładu pogrzebowego VENUS zlokalizowane są w Krasnymstawie przy ulicy Lwowskiej 16 i przy ulicy Mickiewicza 1. Tam oczekuje na Państwa wykwalifikowany personel, który chętnie odpowie na wszystkie pytania i pomoże we wszystkich kwestiach formalnych związanych z przygotowaniem pogrzebu. Pracownicy zakładu pogrzebowego z Krasnegostawu będą reprezentować Państwa we wszystkich urzędach czy instytucjach, a nawet pomogą w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego.

dom pogrzebowy krasnystaw

Usługi pogrzebowe Krasnystaw

Dzięki nowoczesnemu domowi pogrzebowemu VENUS z Krasnegostawu jest w stanie zapewnić najwyższą jakość usług i przygotować każdą ceremonię w sposób godny, z indywidualnym podejściem do każdego klienta. Pracownicy dołożą wszelkich starań, aby każda ceremonia pogrzebowa była przygotowana z najwyższą starannością i szacunkiem. Poza tym w domu pogrzebowym posiadają własną klimatyzowaną salę pożegnań, w której w intymnej atmosferze mogą Państwo w spokoju i bez pośpiechu spędzić ostatnie wspólne chwile. Poza tym dom pogrzebowy VENUS Krasnystaw dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym, dzięki czemu zyskują Państwo pewność, że ciało waszych najbliższych będzie oczekiwać w odpowiednich warunkach.

Dzięki tak bogatemu zapleczu firmy, ma ona możliwość przygotowania ciała zmarłego do pochówku z wykorzystaniem zabiegów z zakresu tanatokosmetologii. Zakład pogrzebowy zatrudnia przeszkolonych pracowników, którzy posiadają certyfikaty specjalistycznego szkolenia przeprowadzonego przez Hygeco Polska Sp. z o.o. pod patronatem Francuskiego Instytutu Tanatopraksji w zakresie tanatokosmetyki, toalety pośmiertnej i tanatologii ogólnej. Poza tym w siedzibie firmy istnieje możliwość wyboru z szerokiego asortymentu wszystkich utensyliów pogrzebowych – takich, jak trumny, urny, nekrologi, tabliczki czy krzyże.

transport zwłok Krasnystaw

Transport zwłok Krasnystaw

Poza tym firma VENUS Majewscy w swojej ofercie posiada usługi z zakresu transportu międzynarodowego, jak i krajowego. Ten zakład pogrzebowy podejmuje się eksportacji osób zmarłych z domów, hospicjów, szpitali i innych miejsc zgonu oraz transport zwłok na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju. Firma posiada nowoczesną flotę pojazdów – takich, jak karawany Ford Transit Custom, dwa Mercedesy Vito 447 oraz Volkswagen T5. Pojazdy spełniają wszystkie normy i posiadają stosowne pozwolenia na realizację usług krajowych i międzynarodowych.

Poza wyżej wymienionymi usługami firma VENUS stara się do każdego zlecenia podejść w sposób indywidualny i dopasować ofertę do potrzeb i oczekiwań klientów. Pracownicy zrobią wszystko by pomóc i ułatwić Państwu ten trudny czas tak, by zyskali Państwo chwile na spokojne przeżywania żałoby.

kremacje Krasnystaw

Kremacje Krasnystaw

Kremacja to proces polegający na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w specjalistycznej urnie. Następnie zostaje ona złożona do grobu. Kremacja jest coraz popularniejsza również w Krasnymstawie, bo umożliwia pochowanie w pojedynczym grobie jeszcze przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku. Ma to duży wpływ na popularność formy pochówku jak i kwestie ekonomiczne i ekologiczne oraz stale ograniczająca się liczba miejsc grzebalnych.

Zakład pogrzebowy VENUS jest w stanie pomóc w organizacji pogrzebu połączonego z kremacją. Firma zadba o wszystkie kwestie związane z jej przygotowaniem i pomoże oraz odpowie na wszelkie Państwa pytania. Firma w zakresie kremacji współpracuje z firmą Hades Krematorium z Czerniejowa oraz Memento ze Stalowej Woli. Pracownicy służą pomocą i odpowiedzą na wszystkie pytania w kwestii kremacji.

Cmentarze Krasnystaw

  • Cmentarz rzymskokatolicki – ul. Stanisława Augusta Poniatowskiego, 22-300 Krasnystaw
  • Cmentarz komunalny – ul. Kłosowskiego, 22-300 Krasnystaw
  • Cmentarz parafialny – ul. Okrzei 38, 22-300 Krasnystaw

Ekshumacja Krasnystaw

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Wykonywana jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego i najczęściej na zlecenie rodziny. Jednak może także zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Jej wykonanie możliwe jest jedynie między 15 października a 16 kwietnia w godzinach porannych.

zakład usług pogrzebowych Krasnystaw

Zakład pogrzebowy VENUS jest w stanie podjąć się realizacji zlecenia na wykonanie ekshumacji. Firma posiada bogate doświadczenie, wiedzę i sprzęt umożliwiający bezpieczne jej wykonanie. Wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa i jest bezpieczne zarówno dla ludzi, jak i otoczenia. Dodatkowo firma gwarantuje najwyższe poszanowanie godności osoby zmarłej.

Zakład pogrzebowy Venus Krasnystaw jest dostępny pod adresem ul. Mickiewicza 1 pod numerami telefonu 503 120 383, 602 538 361 i 507 083 038.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa Krasnystaw dom pogrzebowy Venus Majewscy usługi pogrzebowy Krasnystaw kaplica Venus Majewscy zakład pogrzebowy Venus Majewscy zakład usług pogrzebowych Venus Majewscy biuro Venus Majewscy akcesoria pogrzebowe Venus Majewscy biuro zakładu pogrzebowego w Krasnymstawie kremacje krasnystaw karawan Venus Majewscy całodobowe pogotowie pogrzebowe

Kontakt z zakładem

Adres: Mickiewicza 1, ul. Lwowska 16, 22-300 Krasnystaw

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *