Zakład pogrzebowy Krokowa

zakład pogrzebowy hedez
Zakład Pogrzebowy Hedez Krokowa
biuro mobilne
84-110, Krokowa
602 274 205
607 266 108
58 673 22 44
hedez@wp.pl
hedez.pl

Zakład Pogrzebowy HEDEZ jest rodzinną firmą, która prowadzi swoją działalność nieprzerwanie od 1918 roku. Jej założycielem był pradziadek obecnego właściciela. Prowadził on początkowo zakład produkujący trumny przez ponad 70 lat – do 1992, gdy firma HEDEZ rozpoczęła świadczenie kompleksowych usług pogrzebowych. Organizujemy pogrzeby każdego rodzaju na cmentarzach w Krokowej i w okolicznych miejscowościach.

Firma pogrzebowa działa na terenie województwa pomorskiego: głównie w Pucku, Helu, Władysławowie i Krokowej. Osoby z tych miejscowości – w tym z Krokowej – mogą skorzystać z usług biura stacjonarnego, zlokalizowanego w Pucku przy ulicy 1 Maja 8 lub też skorzystać z biura mobilnego. Usługa ta polega na tym, że w razie potrzeby pracownicy dojadą we wskazane wcześniej miejsce na Półwyspie Helskim oraz w całym województwie, by tam dopełnić wszelkich formalności.

Usługi pogrzebowe Krokowa

W każdym z tych przypadków każdy z klientów może mieć pewność wiedzy i kompetentnego wsparcia w zakresie przygotowania wyjątkowej ceremonii pogrzebowej. Naczelną zasadą, jaką kierują się pracownicy Zakładu Pogrzebowego HEDEZ, jest perfekcja w działaniu. Dzięki temu każdy z pogrzebów jest uroczystością ze wszech miar zindywidualizowaną, wyróżniającą się nietuzinkową oprawą i podkreślającą szacunek wobec Zmarłego.

usługi pogrzebowe krokowa

HEDEZ Krokowa specjalizuje się w przygotowaniu zarówno uroczystości tradycyjnych, jak i połączonych z kremacją; świeckich, jak i wyznaniowych. Firma dba o wszystkie szczegóły, składające się na wyjątkową ceremonię, która zostaje dopasowana do oczekiwań oraz możliwości klientów. Pracownicy tego zakładu pogrzebowego zrobią wszystko, aby każda z ceremonii cechowała się pięknem i godnością oraz aby była drobiazgowym wypełnieniem ostatniej woli Zmarłego i spełnieniem życzeń jego Rodziny.

Zakład pogrzebowy Hedez zatrudnia w swoich szeregach pracowników cechujących się empatią i potrafiących wsłuchać się w potrzeby rodziny. W ramach swoich usług są oni w stanie przejąć całość kwestii formalnych. Decydując się na skorzystanie z usług firmy HEDEZ każdy z klientów zyskuje wszechstronne wsparcie w załatwianiu wszelkich spraw niezbędnych w toku organizacji pogrzebów.

zakład pogrzebowy w Krokowej

Zakład Pogrzebowy HEDEZ oferuje swoim klientom także szeroki wybór akcesoriów funeralnych. Wszystkie oferowane artykuły funeralne – od trumien i urn, przez ubrania dla zmarłych, modlitewniki, różańce, tabliczki czy krzyże – wyróżniają się wysoką jakością i dbałością o szczegóły. Firma HEDEZ troszczy się także o wyjątkową oprawę muzyczną ceremonii. Utwory wybrane przez rodzinę zmarłego mogą być wykonywane zarówno na trąbce, skrzypcach, jak też wcześniej nagrane i odtworzone za pośrednictwem profesjonalnego nagłośnienia bezprzewodowego.

Oprócz wyżej wymienionych usług Zakład Pogrzebowy HEDEZ świadczy także usługi z zakresu transportu zwłok w Polsce oraz poza granicami kraju. Personel firmy pomaga w  skompletowaniu wszelkich pozwoleń i dokumentów. Każdy z pracowników dysponuje niezbędną wiedzą, doświadczeniem, personelem oraz flotą pojazdów. Firma posiada nowoczesne karawany, które wraz z wykwalifikowanymi kierowcami, są w stanie dotrzeć do niemal wszystkich zakątków Europy, a nawet świata.

Decydując się na usługi Zakładu Pogrzebowego HEDEZ w Krokowej każda rodzina w żałobie zyskuje pewność, że ceremonia żałobna zostanie przygotowana w odpowiedni sposób.

dom pogrzebowy krokowa

Kremacje Krokowa

Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w specjalnej urnie, która następnie zostaje złożona do grobu lub umieszczona w specjalnym kolumbarium. W ostatnich latach kremacja znacząco zyskuje na popularności także wśród mieszkańców Krokowej przez wzgląd na kwestie społeczne, ekologiczne jak i ekonomiczne. Dzięki wyborowi tej formy pochówku możliwe jest złożenie prochów do pojedynczego grobu jeszcze przed upływem 20 lat od poprzedniego pochówku.

W ofercie Zakładu Pogrzebowego HEDEZ dla klientów z miejscowości Krokowa także znajdują się także ceremonie pogrzebowe poprzedzone kremacją. Firma organizuje tego typu uroczystości w Pucku, Władysławowie, Krokowej, a także na Helu. Personel firmy HEDEZ profesjonalnie doradzi w wyborze urny, jak też wyjaśni ewentualne wątpliwości dotyczące procesu kremacji.

Cmentarze w Krokowej

Zakład Pogrzebowy HEDEZ świadczy kompleksowe usługi w zakresie organizacji pogrzebów w województwie pomorskim. Mieszkańcy miejscowości Krokowa, przygotowywane przez tę firmę, mają miejsce głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz – ul. Kolejowa 7, 84-110 Krokowa
  • Cmentarz – ul. Pucka (przy DW213)
  • Cmentarz – ul. Łąkowa, 84-103 Strzelno

przewóz zmarłych krokowa

Ekshumacje w Krokowej

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca jej spoczynku. Wykonywana jest najczęściej na zlecenie najbliższej rodziny. Do jej wykonania niezbędna jest zgoda miejscowego Inspektora Sanitarnego. Jej przeprowadzenie możliwe jest jedynie w terminie między 16 października a 15 kwietnia.

Zakład Pogrzebowy HEDEZ Krokowa jest w stanie sprawnie przeprowadzić procedurę ekshumacji, zawsze zgodnie z prawem. Wszystko odbywa się sprawnie, a zarazem z najwyższym szacunkiem względem osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Hedez Krokowa jest dostępny pod adresem biuro mobilne pod numerami telefonu 602 274 205, 607 266 108 i 58 673 22 44.

Rekomendacje

Galeria

biuro zakładu pogrzebowego w pucku kremacja zwłok puck przewóz zmarłych puck transport zmarłych puck transport zwłok puck zakład pogrzebowy hedez puck organizacja pogrzebów puck ceremonie pogrzebowe puck usługi pogrzebowe krokowa organizacja ceremonii pogrzebowej krokowa hedez ostatnie pożegnanie krokowa oprawa ceremonii pogrzebowej władysławowo przewóz zwłok puck przewóz zmarłych krokowa hedez organizacja pogrzebów puck pogrzeby krokowa hedez usługi pogrzebowe puck akcesoria pogrzebowe hedez puck

Kontakt z zakładem

Adres: biuro mobilne 84-110 Krokowa

Dojazd  do rodziny w 20 minut z biura w Pucku

Całodobowo – 602 274 205 oraz 607 266 108

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Hedez .Nie ma lepszej firmy pogrzebowej .Doradztwo, załatwianie formalności w zus ,szacunek i przepiękna oprawa .Jestem zadowolony i szczęśliwy że mój tata jak i mama zostali godnie pochowan8 i pożegnani dzięki firmie hedez.Warto nadmienić że pani Benia w biurze w Pucku to złota kobieta .Wysłucha doradzi pomoże uspokoi Brawo.Polecam ta firmę

    (5/5)
  2. Wysoce profesjonalna firma pogrzebowa. Hedez bardzo wsparł nas w trakcie organizacji ceremonii. Załatwili wszystkie formalności i świetnie doradzili w kwestii oprawy pogrzebu. Polecam

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *