Zakład pogrzebowy Legnica

zakład pogrzebowy Kamińscy
Zakład pogrzebowy Kamińscy Legnica
ul. Chojnowska 7
59-220, Legnica
76 721 73 72
601 94 24 66
legnica@pogrzebykaminscy.pl
www.pogrzebykaminscy.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY to specjalistyczna firma z branży funeralnej, która może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem i wiedzą z zakresu przygotowania i przeprowadzenia ceremonii ostatniego pożegnania. Działający na rynku pogrzebowym od 1998 roku Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY jest niezmiennie darzony zaufaniem klientów. Wszystkie uroczystości żałobne, realizowane są z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb, a także kondycji finansowej rodzin.

Dom pogrzebowy KAMIŃSCY posiada biuro zlokalizowane w Legnicy przy ulicy Chojnowskiej 7, a także inne biura w Polkowicach, Szprotawie oraz Zielonej Górze. W każdym ze wskazanych miejsc pracuje wysoko wyspecjalizowany personel, który pomoże w każdej kwestii, odpowie na wszystkie pytania, a nawet przejmie na siebie całość kwestii formalnych, związanych z przygotowaniem pogrzebu.

Usługi pogrzebowe Legnica

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY może się podjąć – z upoważnienia rodziny zmarłego – wszelkich procedur, mających na celu otrzymanie dokumentów, jak również wystąpić o wypłatę należnego zasiłku pogrzebowego. Ponadto jeśli klient sobie tego życzy – pracownik firmy może udać się we wskazane miejsce, aby tam dokonać niezbędnych ustaleń. Zakład usług pogrzebowych oferuje swoim klientom możliwość skorzystania z kredytowania pogrzebu w ramach zwrotu zasiłku pogrzebowego z ZUS, KRUS czy też innej instytucji, która oferuje tego rodzaju wsparcie.

usługi pogrzebowe Legnica

Zakład pogrzebowy z Legnicy o każdej porze dnia i nocy jest w stanie podjąć się realizacji zlecenia, głównie w zakresie eksportacji zwłok, odbierając ciało zmarłego ze wskazanej lokalizacji i przewożąc je do własnej chłodni. Jej posiadanie daje mieszkańcom Legnicy i okolic gwarancję, iż ciało zmarłego będzie oczekiwało na pochówek w odpowiednich warunkach. Dodatkowo zakład pogrzebowy oferuje możliwość wykonania zabiegów balsamacji przez dyplomowanego specjalistę, posługującego się najnowocześniejszymi narzędziami oraz środkami. Każda balsamacja, która wykonywana jest na zlecenie Zakładu Pogrzebowego KAMIŃSCY, otrzymuje certyfikat ECTA (Europejskiego Stowarzyszenia Tanatoprakserów).

Transport zwłok Legnica

Firma świadczy także usługi z zakresu transportu zwłok, zarówno na trasach krajowych, jak i międzynarodowych. Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY posiada pojazdy spełniające wszelkie normy i posiadające stosowne pozwolenia: to specjalistyczne karawany renomowanych światowych marek. Każde zlecenie na usługi transportowe wyceniane i realizowane jest w sposób indywidualny, gdyż firma zdaje sobie sprawę z tego, że  każdy przypadek jest inny i niemożliwym jest zastosowanie jednolitego cennika oraz rozwiązań.

dom pogrzebowy w legnicy

Dom pogrzebowy z Legnicy posiada także własną kaplicę przedpogrzebową, która umożliwia spędzenie ostatnich wspólnych chwil w obecności ciała zmarłego w odpowiednich warunkach i atmosferze. Jej wystrój umożliwia przeprowadzenie zarówno uroczystości wyznaniowych, jak i świeckich. Poza tym pracownicy troszczą się o odpowiednią oprawę muzyczną, jak i multimedialną ceremonii. Warto wspomnieć, że Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY w swojej ofercie posiada także możliwość transmisji pogrzebów online. Opcja ta jest bardzo ceniona przez klientów, gdyż umożliwia uczestnictwo w pogrzebie, gdy nie jest możliwa osobista obecność.

Firma pogrzebowa KAMIŃSCY, dzięki współpracy z doświadczonymi florystami, jest w stanie zaoferować stworzenie pięknych kompozycji kwiatowych na pogrzeb. Dzięki temu rodziny zyskują gwarancję, że wiązanki, kwiaty czy wieńce zostaną dostarczone we właściwym czasie na miejsce uroczystości pogrzebowych. Wychodząc naprzeciw potrzebom rodzin, firma podjęła współpracę z najbardziej renomowanymi producentami trumien. Każdy produkt funeralny, a więc także trumny i urny, jest sprawdzony pod względem jakości, a zarazem atrakcyjny cenowo.

transport zwłok Legnica

Kremacje Legnica

Kremacja to spopielenie ciała osoby zmarłej w krematorium, a następnie umieszczenie prochów w specjalistycznej urnie. Urna może zostać złożona do grobu lub w kolumbarium. Dzięki kremacji możliwe jest także dochowanie urny do grobu tradycyjnego, niezależnie od czasu ostatniego pochówku. Kremacja jest akceptowana przez Kościół katolicki. W ostatnich latach pochówek ten znacząco zyskuje na popularności, także w związku tym, że liczba miejsc grzebalnych jest ciągle mniejsza, a także przez wzgląd na kwestie ekologiczne i ekonomiczne.

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY zajmuje się kompleksowo przygotowaniem pogrzebu po uprzedniej kremacji. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i rozwieją wątpliwości. Firma posiada własne nowoczesne krematorium co gwarantuje krótki czas oczekiwania na kremacje i jej niską cenę.

Cmentarze w Legnicy

Zakład pogrzebowy KAMIŃSCY świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie dolnośląskim. Pogrzeby mieszkańców Legnicy odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz komunalny – ul. Wrocławska 124, 59-220 Legnica
  • Cmentarz Komunalny dla miasta Legnicy w Jaszkowie – S3 , 59-223 Jaszków
  • Cmentarz w Bartoszowie – 59-220 Legnica
  • Cmentarz w Pątnowie – Pątnów, 59-216 Pątnów Legnicki

firma pogrzebowa z Legnicy

Ekshumacje w Legnicy

Ekshumacja to wydobycie ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku, celem przeniesienia go w inne miejsce. Może zostać zarządzona na wniosek rodziny zmarłego, jak też prokuratury lub sądu. Jej wykonanie możliwe jest po otrzymaniu zgody od miejscowego inspektora sanitarnego, w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy KAMIŃSCY z Legnicy zajmuje się przygotowaniem i przeprowadzeniem procesu ekshumacji. Posiada stosowną wiedzę i sprzęt, a także personel. To z kolei daje gwarancję, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z zasadami oraz przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

Zakład pogrzebowy Kamińscy Legnica jest dostępny pod adresem ul. Chojnowska 7 pod numerami telefonu 76 721 73 72 i 601 94 24 66.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy Kaminscy zakład pogrzebowy w legnicy pogrzeby w legnicy dom pogrzebowy w legnicy usługi pogrzebowe w legnicy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Chojnowska 7, 59-220 Legnica

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Zakład pogrzebowy Kamińscy wykazał się wielkim profesjonalizmem i klasą. Obsługa kompetentna, odpowiadała na każde pytanie i spełniła wszystkie nasze prośby. Sama ceremonia odbyła się bez zarzutów. Serdecznie polecam

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *