Zakład pogrzebowy Łódź

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska
Zakład Pogrzebowy Łódź H. Skrzydlewska
ul. Dziewiarska 14
92-311, Łódź
42 672 33 33
800 672 333
606 601 676
biuro@skrzydlewska.pl
www.pogrzeby.skrzydlewska.pl
Facebook

Zakłady Pogrzebowe H. SKRZYDLEWSKA z Łodzi to firma, która posiada doświadczenie, wiedzę i umiejętności przygotowania oraz przeprowadzenia godnych uroczystości pogrzebowych w przystępnej dla rodzin cenie. Początki działalności tej firmy sięgają 1937 roku, natomiast w świadczeniu usług pogrzebowych firma wyspecjalizowała się w 1990 roku. Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska jako jedne z pierwszych w regionie Łódzkim, uzyskały certyfikat jakości ISO 9001: 2008.

H. SKRZYDLEWSKA to nie tylko liczne zakłady pogrzebowe na terenie Łodzi i województwa łódzkiego, ale także sieć kwiaciarni oraz salonów kwiatowych.

Firma pogrzebowa posiada kilkanaście biur, zlokalizowanych głównie przy największych cmentarzach w Łodzi i okolicach i specjalizuje się w kompleksowym przygotowaniu uroczystości pogrzebowych każdego typu. Do każdej ceremonii podchodzi w sposób indywidualny i dopasowuje cenę pogrzebu do możliwości i oczekiwań rodziny. W każdej z siedzib firmy pogrzebowej z Łodzi na rodziny w żałobie oczekuje wykwalifikowany personel, który pomoże we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem godnego pogrzebu.

Usługi pogrzebowe Łódź

Wszystkie osoby, zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym H. SKRZYDLEWSKA, z Łodzi cechuje empatia i zrozumienie oraz umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby i oczekiwania Klientów. Pracownicy służą pomocą na każdym etapie przygotowania pogrzebu, są również w stanie przejąć wszystkie kwestie formalne i reprezentować rodziny zmarłych we wszystkich urzędach czy instytucjach.

Ponadto w każdym domu pogrzebowym zawsze pomogą rodzinom w uzyskaniu należnego zasiłku pogrzebowego oraz skredytują pogrzeb w jego ramach.

nagrobki i pomniki Łódź

Zakład Pogrzebowy H. SKRZYDLEWSKA Łódź dysponuje dwoma własnymi krematoriami oraz specjalistycznymi pomieszczeniami chłodniczymi i salami pożegnań. W godnych warunkach, ciała zmarłych oczekują na pochówek, a także przygotowywane są do pogrzebu. Usługi z zakresu tanatokosmetyki oraz tanatopraksji wykonywane są przez wykwalifikowany personel, posiadający odpowiednie kwalifikacje.

Zakłady pogrzebowe z Łodzi organizują ceremonie pogrzebowe każdego rodzaju na wszystkich cmentarzach w Łodzi i okolicach. Za każdym razem dbają o zachowanie pięknych lokalnych tradycji pogrzebowych i dbają o dekoracje grobów. Firma wykonuje wszystkie niezbędne prace cmentarne wraz z budową grobowców. Rodziny mają również możliwość zamówienia nagrobka i jego montażu.

usługi pogrzebowe łódź

Zakłady pogrzebowe H. SKRZYDLEWSKA z Łodzi prowadzą własną sieć nowoczesnych kwiaciarni, która zapewnia kompleksowy serwis kwiatowy, będący specjalnością tego zakładu pogrzebowego. Sprawny dowóz kwiatów na pogrzeb umożliwia nowoczesna kwiaciarnia on-line. Kwiaciarnie z Łodzi w swojej ofercie  posiadają wiele odmian kwiatów ciętych, dzięki czemu są w stanie przygotować różnorodne wiązanki i wieńce pogrzebowe.

Dom pogrzebowy z Łodzi świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe i cmentarne. Dzięki tej kompleksowości jest w stanie odciążyć rodziny w żałobie także od kwestii przygotowania konsolacji – posiadając własne sale konsolacyjne, a także oferując bogate menu. Wszystkie kwestie związane ze stypami można wyjaśnić w jednym z biur, w tracie organizacji pogrzebu.

międzynarodowy przewóz zwłok łódź

Transport zwłok Łódź

Międzynarodowe usługi transportu zmarłych świadczone są na trasach Europy i całego świata. W tym celu wykorzystywany jest głównie transport samochodowy, morski i lotniczy, a personel jest w stanie pomóc zarówno samych przewozach, jak i we wszystkich wymaganych kwestiach formalnych.

W zakres usług, świadczonych przez Zakład Pogrzebowy H. SKRZYDLEWSKA, wchodzi także transport zwłok. Firma dysponuje nowoczesnymi karawanami, które spełniają wszelkie wymogi sanitarne. Dzięki temu wykonywane są eksportacje do chłodni firmy H. SKRZYDLEWSKA, które znajdują się w przy największych cmentarzach w Łodzi.

Kremacje Łódź

Kremacja jest formą pochówku, która w ostatnich latach jest wybierana coraz częściej przez Klientów zakładów pogrzebowych. Duże znaczenie mają tu czynniki ekonomiczne, ekologiczne, jak i akceptacja kremacji przez Kościół Katolicki. Spopielone prochy zmarłego umieszczone zostają w urnie, która następnie jest składana do grobu. Wybór kremacji pozwala ona na dochowanie zmarłego, przed upływem 20 lat od wcześniejszego pochówku w grobie tradycyjnym pojedynczym.

Zakład Pogrzebowy H. SKRZYDLEWSKA od wielu lat świadczy usługi kremacyjne wraz z organizacją pogrzebów urnowych. Firma posiada dwa własne krematoria co daje możliwości sprawnego wykonania kremacji nawet w ciągu 24 godzin. Jedno z krematoriów zlokalizowane jest w Łodzi obok cmentarza pw. Wszystkich Świętych przy ul. Zakładowej, a drugie – również w Łodzi – przy ul. Żyznej 21 i znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarza przy ul. Szczecińskiej. Umożliwia to szybkie, bezproblemowe załatwienie wszelkich kwestii związanych z kremacją i sprawne wykonanie usługi na najwyższym poziomie. Każda kremacja opatrzona jest odpowiednim certyfikatem.

zakłady pogrzebowe łodź

Cmentarze w Łodzi

Zakład Pogrzebowy H. SKRZYDLEWSKA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w całym województwie łódzkim. Pogrzeby mieszkańców Łodzi i okolic, obsługiwane przez firmę H. SKRZYDLEWSKA, odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz Komunalny – ul. Strykowska 5, 91-402 Łódź
 • Cmentarz Komunalny „Doły”– al. Palki 9, 90-001 Łódź
 • Cmentarz Komunalny „Szczecińska”– ul. Hodowlana 28 /30, 90-001 Łódź
 • Cmentarz Komunalny „Zarzew”– ul. Przybyszewskiego 325, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki (Nowosolna) – ul. Kasprowicza 3, 92-781 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki przy parafii Najświętszego Serca Jezusowego – ul. Retkińska 127, 94-004 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki przy parafii św. Antoniego (Łagiewniki) – ul. Okólna 185, 91-520 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki przy parafii św. Józefa (Ruda Pabianicka) – ul. Farna 12, 93-448 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki św. Maksymiliana Kolbe (Gadka Stara) – ul. Czartoryskiego 62, 91-371 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki św. Wojciecha (Kurczaki) – ul. Kurczaki 81, 93-331 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki Wszystkich Świętych – ul. Zakładowa 4
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. Matki Boskiej Nieustającej Pomocy – ul. Szczecińska 96 /100, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. św. Anny – ul. Lodowa 78, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. św. Antoniego – ul. Solec 11, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. św. Franciszka Chojny – ul. Rzgowska 156, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. św. Józefa – ul. Ogrodowa 39, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. św. Rocha (Radogoszcz) – ul. Zgierska 141, 90-001 Łódź
 • Cmentarz rzymskokatolicki p. w. św. Wincentego (Doły) – ul. Smutna 9, 90-001 Łódź
 • Cmentarz Wojskowy św. Jerzego – ul. Wojska Polskiego 149, 91-720 Łódź
 • Stary Cmentarz – ul. Ogrodowa/ Srebrzyńska, 90-001 Łódź
 • Cmentarz Mariawicki – ul. Wojska Polskiego 151, 91-720 Łódź
 • Cmentarz Prawosławny – ul. Ogrodowa 41, 90-001 Łódź
 • Cmentarz Prawosławny – ul. Telefoniczna, 91-728 Łódź

Ekshumacje w Łodzi

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, ale może również zostać zarządzona przez prokuraturę lub sąd. Do jej wykonania niezbędne jest uzyskanie zgody miejscowego inspektora sanitarnego, a sama procedura może odbyć się jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy H. SKRZYDLEWSKA posiada doświadczenie, wiedzę oraz sprzęt umożlwiający przeprowadzanie ekshumacji. W celu uzyskania bliższych informacji czy zlecenia wykonania tej usługi najlepiej kontaktować się bezpośrednio z firmą pod numerem telefonu: 42 672 33 33

Zakład Pogrzebowy Łódź H. Skrzydlewska jest dostępny pod adresem ul. Dziewiarska 14 pod numerami telefonu 42 672 33 33, 800 672 333 i 606 601 676.

Rekomendacje

Galeria

domy pogrzebowe zakłady pogrzebowe w łodzi firma pogrzebowa łódź pogrzeby z trumną pogrzeby tradycyjne firmy pogrzebowe urny zakłady pogrzebowe łodź urny pogrzebowe łódź transport zwłok przewóz zwłok sprowadzenie zwłok z zagranicy kwiaty na pogrzeb łódź kwiaty na pogrzeb wieńce pogrzebowe wieniec pogrzebowy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Dziewiarska 14, 92-311 Łódź

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Jesteśmy bardzo zadowoleni z usług zakładu pogrzebowego. Ich profesjonalizm i troska o nasze potrzeby sprawiły, że proces pogrzebowy przebiegł bezstresowo.

  (5/5)
 2. Jestem wdzięczna za empatię i wyrozumiałość. To był bardzo trudny czas, ale pracownicy zakładu pogrzebowego H. Skrzydlewska pomagali na każdym kroku. Wszystko cierpliwie tłumaczyli i odpowiadali na wszystkie pytania. Bardzo profesjonalna firma, polecam

  (5/5)
 3. Zakład godny polecenia. Personel empatyczny, ceremonia przygotowana na bardzo wysokim poziomie. Duża dbałość o detale i szanowanie naszych próśb.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *