Zakład pogrzebowy Łowicz

Zakłady pogrzebowe H. Skrzydlewska
Zakład Pogrzebowy Łowicz H.Skrzydlewska
ul. Mickiewicza 38A
99-400, Łowicz
539 145 615
42 672 33 33
800 672 333
biuro@skrzydlewska.pl
pogrzeby.skrzydlewska.pl
Facebook

Firma H.SKRZYDLEWSKA istnieje na rynku usług pogrzebowych od 1937 roku, początkowo specjalizując się w uprawie i sprzedaży kwiatów. Od roku 1990 firma poszerzyła zaś wachlarz swoich usług o przygotowanie i realizację uroczystości ostatniego pożegnania. W trakcie wszystkich lat działalności zdobyła wiedzę, doświadczenie i uznanie, a najlepszym dowodem jakości świadczonych usług jest certyfikat ISO 9001 : 2008.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA świadczy swoje usługi pogrzebowe na terenie województwa łódzkiego. Posiada kilkanaście biur zlokalizowanych w pobliżu największych cmentarzy na terenie Łodzi, Zgierza, Głowna, Brzezin i Łowicza. W Łowiczu biuro domu pogrzebowego H.SKRZYDLEWSKA znajduje się przy ulicy Mickiewicza 38A. Tam każdy z Klientów może liczyć na pomoc wykwalifikowanego personelu, który służy wsparciem we wszystkich kwestiach związanych z organizacją ceremonii.

Usługi pogrzebowe Łowicz

Wszystkie osoby zatrudnione w zakładzie pogrzebowym posiadają odpowiednie doświadczenie, wiedzę i są obdarzone empatią. Wszyscy pracownicy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach formalnych, jak i prawnych, a także wystąpić o zasiłek pogrzebowy do instytucji takich, jak ZUS, KRUS czy MSWiA. Dodatkowo personel pozostaje do dyspozycji Klientów 24 godziny na dobę – zawsze gotowy, aby odpowiedzieć na wszystkie pytania czy rozwiać wątpliwości.

zakłady pogrzebowe Łowicz

W Zakładzie Pogrzebowym w Łowiczu rodziny w żałobie mogą nabyć także różnorodne akcesoria pogrzebowe, jak trumny czy urny. Poza tym firma wspiera klientów w organizacji styp, dzięki posiadaniu własnych sal konsolacyjnych, których niezaprzeczalnym atutem jest bogate menu i położenie w bezpośrednim sąsiedztwie cmentarzy.

Firma jest w stanie zadbać również o oprawę florystyczną uroczystości, dysponuje bowiem siecią własnych kwiaciarni, w tym także w Łowiczu, nieopodal biura zakładu pogrzebowego, gdzie zawsze można zamówić piękne kwiaty na pogrzeb. Oferowane kompozycje tworzone są z najwyższej klasy świeżych kwiatów. Istnieje więc możliwość przygotowania indywidualnych kompozycji z kwiatów ciętych, w tym wiązanek i wieńców pogrzebowych.

Transport Zmarłych Łowicz

Kompleksowe usługi, oferowane przez Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA obejmują również krajowy, jak i międzynarodowy transport zwłok. Dzięki wielkiemu doświadczeniu i wiedzy firma oferuje najwyższej klasy usługi, dysponując specjalistycznymi karawanami, spełniającymi wszelkie niezbędne światowe normy i posiadającymi pozwolenia. Pracownicy biorą na siebie odpowiedzialność za dopełnienie wszystkich formalności, odprawy konsularne, opłaty lotniskowe. W przypadku transportu na terenie Polski firma pogrzebowa H.SKRZYDLEWSKA zapewnia nieodpłatny przewóz zwłok osoby zmarłej z miejsca zgonu, do jednej z własnych specjalistycznych chłodni, które znajdują się w domach pogrzebowych.

Dom Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA oferuje także usługi z zakresu tanatokosmetyki i tanatopraksji. Pracownicy wykonujący te zabiegi, posiadają stosowne kursy, dzięki czemu wszystkie czynności przy ciele zmarłego, odbywają się zgodnie z życzeniami najbliższej rodziny, przy najwyższym poszanowaniu godności zmarłego.

firma pogrzebowa Łowicz

Kremacje Łowicz

Kremacja to forma pochówku polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej i umieszczeniu jej prochów w specjalistycznej urnie kremacyjnej, którą następnie umieszcza się w grobie lub kolumbarium. Forma ta znacząco zyskała na popularności w związku z zaakceptowaniem jej przez Kościół Katolicki. Dodatkowo wpływ na wybór kremacji wpływ mają także czynniki ekonomiczne, ekologiczne i coraz bardziej ograniczona liczba miejsc grzebalnych.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA posiada dwa własne krematoria, co pozwala na znaczącą redukcję całościowych kosztów uroczystości pogrzebowych, przy maksymalnej optymalizacji terminów. Pracownicy firmy są w stanie pomóc we wszystkich kwestiach, związanych z kremacją.

zakłady pogrzebowe w łowiczu

Cmentarze w Łowiczu

H.SKRZYDLEWSKA zapewnia kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom całego województwa łódzkiego. W Łowiczu i okolicach ten zakład pogrzebowy organizuje ceremonie żałobne głównie na takich cmentarzach, jak:

  • Cmentarz katedralny – ul. Blich 3, 99-400 Łowicz
  • Cmentarz – ul. Tuszewska, 99-402 Łowicz

Ekshumacje w Łowiczu

Ekshumacja to skomplikowany proces polegający na wydobyciu zwłok lub szczątków z dotychczasowego miejsca spoczynku. Jej wykonanie możliwe jest jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia i niezbędna jest do tego zgoda miejscowego inspektora sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy H.SKRZYDLEWSKA podejmuje się przeprowadzania ekshumacji, zawsze z szacunkiem względem zmarłego oraz zgodnie z przepisami. Wszystko odbywa się zgodnie z literą prawa i przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Łowicz H.Skrzydlewska jest dostępny pod adresem ul. Mickiewicza 38A pod numerami telefonu 539 145 615, 42 672 33 33 i 800 672 333.

Rekomendacje

Galeria

łowicz zakłady pogrzebowe dom pogrzebowy pogrzeby przewóz zwłok międzynarodowy przewóz zwłok usługi pogrzebowe łowicz usługi pogrzebowe usługi pogrzebowe wieńce i wiązanki pogrzebowe wieńce pogrzebowe kwiaty na pogrzeb wieniec pogrzebowy

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Mickiewicza 38 A, 99-400 Łowicz

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Firma pogrzebowa Skrzydlewska jest najlepsza na rynku pod względem profesjonalnej obsługi ceremonii pogrzebowych. Obsługi Rodzin w biurze jest na największym poziomie, wszystko dokładnie wytłumaczone i pokazane. Polecam

    (5/5)
  2. W imieniu swoim jak i wszystkich bliskich chcę podziękować wszystkim pracownikom firmy Skrzydlewska z Łowicza za organizacje pięknej ceremonii pogrzebowej dla naszej rodziny. będziemy was polecać

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *