Zakład pogrzebowy Lubartów

zakład pogrzebowy Malesa Lubartów
Zakład Pogrzebowy Malesa Lubartów
ul. Cicha 1
21-100, Lubartów
501 688 811
81 854 27 73
531 601 600
kontakt@malesa.com.pl
malesa.com.pl

Dom Pogrzebowy MALESA rozpoczął swoją działalność już w roku 1975 i od tego czasu nieprzerwanie świadczy najwyższej klasy usługi pogrzebowe w Lubartowie, Niemcach, Kocku, Firleju, Michowie, Kamionce, Ostrowie Lubelskim, Leszkowicach i innych okolicznych miejscowościach. Do każdego zlecenia firma pogrzebowa MALESA podchodzi w sposób indywidualny, każdorazowo starając się wypełnić wolę najbliższej rodziny, skupiając się na potrzebach, możliwościach finansowych i wymaganiach rodzin.

Pomysłodawcą powołania do życia Zakładu Pogrzebowego MALESA byli Państwo Alina i Leszek Malesa, którzy później przekazali jego prowadzenie swojemu synowi Michałowi Malesie. W związku z rosnącymi potrzebami i zmieniającymi się trendami Michał Malesa znacząco unowocześnił zakład pogrzebowy, poszerzając zarówno ofertę, jak i teren świadczenia usług.

Usługi pogrzebowe Lubartów

Siedziba biura zakładu pogrzebowego w Lubartowie znajduje się przy ulicy Cichej 1, natomiast przy ulicy Cichej 39 znajduje się dom pogrzebowy z zapleczem. Swoje usługi pogrzebowe i cmentarne firma kieruje głównie do mieszkańców miejscowości Lubartów, Niemce, Kock, Firlej, Kamionka, Ostrów Lubelski, Leszkowice, Michów. Dom pogrzebowy w razie potrzeby jest w stanie dotrzeć do każdej części Polski, aby tam świadczyć usługi i służyć pomocą.

Wszystkie osoby zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowy MALESA to profesjonaliści, którzy otoczą niezbędną opieką i troską wszystkich klientów. Personel domu pogrzebowego z Lubartowa służy wsparciem zarówno w kwestiach formalnych, jak i reprezentując rodziny we wszystkich instytucjach i urzędach. Pracownicy firmy MALESA doskonale rozumieją odczucia i emocje towarzyszące utracie bliskiej osoby, dlatego zrobią wszystko, aby jak najbardziej odciążyć pogrążone w żałobie rodziny.

Dom pogrzebowy Lubartów

Dom pogrzebowy Malesa

Dom Pogrzebowy MALESA dysponuje własnym pomieszczeniem chłodniczym z prosektorium i elegancką salą pożegnań. Wykwalifikowani pracownicy przygotowują ciała zmarłych do pochówku dzięki zabiegom toalety i kosmetyki pośmiertnej. Poza tym firma z Lubartowa posiada własny zakład produkcyjny, specjalizujący się produkcji trumien. Dzięki temu firma jest w stanie zaoferować szeroki wybór modeli trumien, z najlepszych rodzajów drewna. Zakład wykonuje też trumny o nietypowych rozmiarach – na zamówienie.

Pracownicy zakładu pogrzebowego zajmują się również kompleksową organizacją uroczystości i zadbają o każdy najdrobniejszy element ceremonii. Własna pracownia florystyczna gwarantuje najwyższą jakość wieńców, wiązanek i innych form kwiatowych. Wszystkie wykonywane są ze świeżych kwiatów, co gwarantuje trwałość kompozycji florystycznych.

transport zwłok Lubartów

Zakład Pogrzebowy MALESA świadczy także usługi z zakresu transportu zmarłych, wykonując je na obszarze Polski oraz poza jej granicami. Przedsiębiorstwo od wielu lat zajmuje się sprowadzaniem zwłok z zagranicy do Lubartowa i okolicznych miast takich jak m.in. Niemce, Kock, Firlej, Kamionka, Ostrów Lubelski, Leszkowice, Michów. Firma dba o wykonanie tłumaczeń i dopełnia pozyskania wszelkich pozwoleń na przewóz i pochówek.

Kremacje Lubartów

Kremacja to forma pochówku, polegająca na spopieleniu ciała osoby zmarłej w krematorium. Po kremacji prochy osoby zmarłej umieszczane są w wybranej przez rodzinę urnie, która zostaje złożona do grobu lub kolumbarium. W ostatnich latach kremacje znacząco zyskują na popularności również w Lubartowie, co ma związek z kwestiami ekonomicznymi, ekologicznymi i ograniczoną liczbą miejsc grzebalnych.

firma pogrzebowa Malesa Lubartów

Zakład Pogrzebowy MALESA podejmuje się przygotowania uroczystości pogrzebowej urnowej poprzedzonej certyfikowaną kremacją. Firma bierze na siebie odpowiedzialność zarówno za kwestie formalne, jak i logistyczne. Decydując się na usługi zakładu pogrzebowego MALESA otrzymują Państwo kompleksową pomoc i wsparcie w zakresie kremacji.

Cmentarze w Lubartowie

Zakład Pogrzebowy MALESA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe na terenie całego województwa lubelskiego. Ceremonie żałobne mieszkańców Lubartowa i okolic, organizowane przez firmę MALESA, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Parafialny św. Anny – ul. Klemensa Junoszy Szaniawskiego, 21-100 Lubartów
  • Cmentarz komunalny – ul. Gazowa 25, 21-100 Lubartów
  • Cmentarz Kock – ul. Cmentarna, 21-150 Kock
  • Cmentarz Niemce – 21-025 Niemce
  • Cmentarz Firlej – ul. Kościelna 7, 21 – 136 Firlej
  • Cmentarz Niedźwiada – 21-104 Niedźwiada
  • Cmentarz parafialny Jawidz – 21-077 Jawidz
  • Cmentarz rzymsko-katolicki – 21-140 Michów

organizacja pogrzebów Lubartów

Ekshumacje w Lubartowie

Ekshumacja to proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny w celu translokacji zmarłego w inne miejsce. Wykonanie ekshumacji możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego – w okresie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy MALESA jest w stanie pomóc w przygotowaniu i przeprowadzeniu procesu ekshumacji na wszystkich cmentarzach Lubartowa i okolic. Firma dysponuje niezbędnym doświadczeniem i wiedzą w tym zakresie. Dodatkowo posiada sprzęt umożliwiający bezpieczne jej przeprowadzenie z pełnym poszanowaniem godności osoby zmarłej.

Zakład Pogrzebowy Malesa Lubartów jest dostępny pod adresem ul. Cicha 1 pod numerami telefonu 501 688 811, 81 854 27 73 i 531 601 600.

Rekomendacje

Galeria

firma pogrzebowa lubartów dom pogrzebowy malesa lubartów kaplica pożegnań lubartów pogrzeb z trumną lubartów organizacja ceremonii pogrzebowej lubartów pogrzeby Lubartów prosektorium i pomieszczenie chlodnicze malesa lubartów producent trumien Lubartów ubrania do pogrzebu Lubartów organizacja pogrzebów lubartów malesa kremacje

Kontakt z zakładem

Zakład pogrzebowy MALESA
Biuro firmy:
ul. Cicha 1
21-100 Lubartów

Dom pogrzebowy MALESA
ul. Cicha 39
21-100 Lubartów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *