Zakład pogrzebowy Lublin

Zakład pogrzebowy Eden Lublin
Zakład Pogrzebowy Lublin Eden
ul. Biernackiego 10
20-089 , Lublin
81 747 11 21
501 765 844
edenlublin@onet.pl
www.edenpogrzeby.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy EDEN to rodzinna firma, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju. Swoje działania prowadzi z troską o najwyższą jakość świadczonych usług, które są zadaniem zarówno właścicieli – Magdaleny i Dariusza Dębal – jak i pracowników. Do realizacji zadań wszyscy podchodzą kompleksowo, skupiając się na potrzebach i wymaganiach rodziny osoby zmarłej.

Firma pogrzebowa EDEN działa głównie na terenie Lublina i  województwa lubelskiego. Prowadzi swoje biuro przy ulicy Biernackiego 10 w Lublinie. To tam czeka na Klientów wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże i odciąży ich we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości ostatniego pożegnania. Pracownicy zakładu pogrzebowego z upoważnienia rodziny są w stanie podjąć się reprezentowania interesów we wszystkich urzędach i kancelariach.

Usługi pogrzebowe Lublin

Zakład Pogrzebowy EDEN pozostaje do dyspozycji swoich Klientów 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Pracownicy są zawsze w gotowości, by niezależnie od pory roku czy dnia móc pomóc w najtrudniejszych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Firma podejmuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych, kremacyjnych, świeckich, wyznaniowych jak i tych ze specjalnym ceremoniałem jak np. pogrzeby wojskowe.

Kadra zakładu pogrzebowego przy ul. Biernackiego dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność rozwiązywania ewentualnych problemów, jakie mogą się pojawić w różnych momentach przygotowania ceremonii żałobnej. Biorąc pod uwagę, że nie każdy jest w stanie osobiście stawić się w biurze firmy, Zakład Pogrzebowy EDEN uruchomił tzw. mobilne biuro. Pracownicy pozostają do dyspozycji rodzin w żałobie i mogą stawić się na spotkanie mające na celu omówienie niezbędnych szczegółów organizacyjnych w dogodnym dla Klienta miejscu.

zakłady pogrzebowe lublin

Usługi pogrzebowe Lublin cennik

Rodziny wiedzą, że niektóre zakłady pogrzebowe w Lublinie ukrywają przed nimi ceny do samego końca. W swojej ofercie zakład pogrzebowy Eden z ul. Biernackiego w Lublinie zawsze stosuje przejrzysty cennik. Podczas rozmowy w biurze doradzamy konkretne rozwiązanie informując o jego ostatecznej cenie.

Zakład posiada także szeroki wybór akcesoriów – takich, jak dewocjonalia, tabliczki, krzyże, urny i trumny. Wszystkie oferowane produkty cechuje wysoka jakość oraz drobiazgowość wykonania. Wybór każdego z akcesoriów jest zawsze dopasowywany do oczekiwań Klienta.

Pracownicy zakładu pogrzebowego przy ul. Biernackiego 10 pomogą w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Dzięki doświadczeniu pracowników wieńce, wiązanki czy bukiety wyróżniają się świeżością i trwałością. Kwiaty dowożone są przez firmę na pogrzeb do kaplicy i na cmentarz. Pracownicy zakładu pogrzebowego dbają też o ich odpowiednią ekspozycję.

Eden Zakład Pogrzebowy

Transport zwłok Lublin

W zakres usług pogrzebowych, świadczonych przez firmę EDEN, wchodzą także usługi transportu zmarłych. Wykonywane są one zarówno na obszarze Polski, jak i na trasach poza jej granicami.

W przypadku zlecenia na sprowadzenie zmarłych z zagranicy do Polski pracownicy zakładu usług pogrzebowych zadbają o dopełnienie w imieniu rodzin wszelkich formalności na granicach, w konsulatach, sanepidzie, starostwie i innych urzędach. Wszystkie transporty realizowane są z wykorzystaniem najwyższej klasy taboru samochodowego, przystosowanego do przewozu zwłok. Co niezwykle istotne – pracownicy oddelegowani do realizacji usługi przewozu Zmarłych, świadczą tę usługę zawsze z najwyższym szacunkiem należnym każdej osobie ludzkiej.

usługi pogrzebowe Lublin

Zakład Pogrzebowy EDEN przy ulicy Biernackiego w Lublinie gwarantuje swoim Klientom najwyższą jakość usług pogrzebowych, które świadczone są ze szczególnym uwzględnieniem tradycji oraz z poszanowaniem uczuć. Pracownicy obdarzeni empatią służą pomocą na każdym etapie przygotowań i pozostają do dyspozycji przez całą dobę, by zapewnić Państwu spokój, a jednocześnie umożliwić przeżywanie żałoby.

Kremacje Lublin

Kremacja to proces polegający na spopielaniu ciała osoby zmarłej w specjalnym urządzeniu – zwanym piecem kremacyjnym. Krematorium, z którego korzysta firma EDEN, spełnia standardy w zakresie ochrony środowiska. Każda kremacja opatrzona jest odpowiednim certyfikatem. Po procesie prochy zmarłego umieszcza się w urnie, które zostają zostają złożone do grobu lub specjalnego miejsca zwanego kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy EDEN służy wszechstronną pomocą w przygotowaniu ceremonii połączonej z kremacją. Pracownicy chętnie pospieszą z profesjonalnym wsparciem we wszystkich kwestiach, związanych z jej organizacją i zadbają zarówno o kwestie formalne, jak i logistyczne.

Cmentarze w Lublinie

Zakład Pogrzebowy EDEN świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom całego województwa lubelskiego. W Lublinie i okolicach pogrzeby, organizowane przez firmę pogrzebową EDEN, mają miejsce zazwyczaj na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz komunalny „Majdanek” – ul. Droga Męczenników Majdanka 71, 20-325 Lublin
 • Cmentarz komunalny – ul. Biała 3, 20-030 Lublin
 • Cmentarz Lipowa – ul. Lipowa 16, 20-024 Lublin
 • Cmentarz rzymskokatolicki – Kalinowszczyzna, przy parafii pw. św. Agnieszki – ul. Kleeberga, 20-400 Lublin
 • Cmentarz rzymskokatolicki przy ulicy Unickiej – ul. Walecznych 8, 20-400 Lublin
 • Cmentarz w Głusku – ul. Głuska, 20-388 Lublin

zakłady pogrzebowe Lublin

Ekshumacja w Lublinie

Ekshumacja to skomplikowany, a zarazem delikatny proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Zasady przeprowadzania ekshumacji określa rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz.U. z 2021 r. poz. 1910). Jej wykonanie możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego i tylko w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy EDEN posiada stosowne doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzenia kremacji. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w uzyskaniu stosownych pozwoleń. Ponadto firma posiada sprzęt umożliwiający sprawne i bezpieczne, zarówno dla otoczenia jak i ludzi, wykonanie procesu ekshumacji.

Zakład Pogrzebowy Lublin Eden jest dostępny pod adresem ul. Biernackiego 10 pod numerami telefonu 81 747 11 21 i 501 765 844.

Rekomendacje

Galeria

zakłady pogrzebowe lublin zakład pogrzebowy przy ul. Biernackiego Lublin przewóz zmarłych Lublin całodobowy zakład pogrzebowy Lublin całodobowe przewozy zmarłych Lublin pogrzeby w lublinie pogrzeb urnowy Lublin usługi pogrzebowe w Lublinie organizacja pogrzebów cennik zakładu pogrzebowego zakład pogrzebowy lublin opinie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Biernackiego 10, 20-089 Lublin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Mimo smutnej uroczystości z całego serca polecamy firmę Eden. Bardzo profesjonalnie i miłe podejście do człowieka. Sala pożegnań bardzo ładna i gustowna. Wieńce bardzo ładne i porządnie wykonane. Całość uroczystość pogrzebowej zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy.

 2. Zakład Pogrzebowy Eden spełnił wszelkie moje oczekiwania co do pogrzebu mojej kochanej mamy, za co dziękuje i będę na pewno polecać Państwa firmę.

  (5/5)
 3. Zakład pogrzebowy Eden był bardzo elastyczny i wyrozumiały wobec naszych potrzeb i życzeń. Dzięki ich usługom udało nam się zorganizować piękny i godny pożegnanie naszego bliskiego.

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *