Zakład pogrzebowy Lublin

Zakład pogrzebowy Eden Lublin
Zakład Pogrzebowy Lublin Eden
ul. Biernackiego 10
20-089 , Lublin
81 747 11 21
501 765 844
edenlublin@onet.pl
www.edenpogrzeby.pl
Facebook

Zakład Pogrzebowy EDEN to rodzinna firma, która specjalizuje się w świadczeniu kompleksowych usług z zakresu przygotowania i przeprowadzenia uroczystości pogrzebowych każdego rodzaju. Swoje działania prowadzi z troską o najwyższą jakość świadczonych usług, które są zadaniem zarówno właścicieli – Magdaleny i Dariusza Dębal – jak i pracowników. Do realizacji zadań wszyscy podchodzą kompleksowo, skupiając się na potrzebach i wymaganiach rodziny osoby zmarłej.

Firma pogrzebowa EDEN działa głównie na terenie Lublina i  województwa lubelskiego. Prowadzi swoje biuro przy ulicy Biernackiego 10 w Lublinie. To tam czeka na Klientów wykwalifikowany personel, który chętnie pomoże i odciąży ich we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem uroczystości ostatniego pożegnania. Pracownicy zakładu pogrzebowego z upoważnienia rodziny są w stanie podjąć się reprezentowania interesów we wszystkich urzędach i kancelariach.

Usługi pogrzebowe Lublin

Zakład Pogrzebowy EDEN pozostaje do dyspozycji swoich Klientów 7 dni w tygodniu przez 24 godziny na dobę. Pracownicy są zawsze w gotowości, by niezależnie od pory roku czy dnia móc pomóc w najtrudniejszych chwilach po śmierci Bliskiej Osoby. Firma podejmuje się w organizacji pogrzebów tradycyjnych, kremacyjnych, świeckich, wyznaniowych jak i tych ze specjalnym ceremoniałem jak np. pogrzeby wojskowe.

Kadra zakładu pogrzebowego przy ul. Biernackiego dzięki wieloletniemu doświadczeniu posiada umiejętność rozwiązywania ewentualnych problemów, jakie mogą się pojawić w różnych momentach przygotowania ceremonii żałobnej. Biorąc pod uwagę, że nie każdy jest w stanie osobiście stawić się w biurze firmy, Zakład Pogrzebowy EDEN uruchomił tzw. mobilne biuro. Pracownicy pozostają do dyspozycji rodzin w żałobie i mogą stawić się na spotkanie mające na celu omówienie niezbędnych szczegółów organizacyjnych w dogodnym dla Klienta miejscu.

zakłady pogrzebowe lublin

Usługi pogrzebowe Lublin cennik

Rodziny wiedzą, że niektóre zakłady pogrzebowe w Lublinie ukrywają przed nimi ceny do samego końca. W swojej ofercie zakład pogrzebowy Eden z ul. Biernackiego w Lublinie zawsze stosuje przejrzysty cennik. Podczas rozmowy w biurze doradzamy konkretne rozwiązanie informując o jego ostatecznej cenie.

Zakład posiada także szeroki wybór akcesoriów – takich, jak dewocjonalia, tabliczki, krzyże, urny i trumny. Wszystkie oferowane produkty cechuje wysoka jakość oraz drobiazgowość wykonania. Wybór każdego z akcesoriów jest zawsze dopasowywany do oczekiwań Klienta.

Pracownicy zakładu pogrzebowego przy ul. Biernackiego 10 pomogą w doborze odpowiednich kompozycji kwiatowych. Dzięki doświadczeniu pracowników wieńce, wiązanki czy bukiety wyróżniają się świeżością i trwałością. Kwiaty dowożone są przez firmę na pogrzeb do kaplicy i na cmentarz. Pracownicy zakładu pogrzebowego dbają też o ich odpowiednią ekspozycję.

Eden Zakład Pogrzebowy

Transport zwłok Lublin

W zakres usług pogrzebowych, świadczonych przez firmę EDEN, wchodzą także usługi transportu zmarłych. Wykonywane są one zarówno na obszarze Polski, jak i na trasach poza jej granicami.

W przypadku zlecenia na sprowadzenie zmarłych z zagranicy do Polski pracownicy zakładu usług pogrzebowych zadbają o dopełnienie w imieniu rodzin wszelkich formalności na granicach, w konsulatach, sanepidzie, starostwie i innych urzędach. Wszystkie transporty realizowane są z wykorzystaniem najwyższej klasy taboru samochodowego, przystosowanego do przewozu zwłok. Co niezwykle istotne – pracownicy oddelegowani do realizacji usługi przewozu Zmarłych, świadczą tę usługę zawsze z najwyższym szacunkiem należnym każdej osobie ludzkiej.

usługi pogrzebowe Lublin

Zakład Pogrzebowy EDEN przy ulicy Biernackiego w Lublinie gwarantuje swoim Klientom najwyższą jakość usług pogrzebowych, które świadczone są ze szczególnym uwzględnieniem tradycji oraz z poszanowaniem uczuć. Pracownicy obdarzeni empatią służą pomocą na każdym etapie przygotowań i pozostają do dyspozycji przez całą dobę, by zapewnić Państwu spokój, a jednocześnie umożliwić przeżywanie żałoby.

Kremacje Lublin

Kremacja to proces polegający na spopielaniu ciała osoby zmarłej w specjalnym urządzeniu – zwanym piecem kremacyjnym. Krematorium, z którego korzysta firma EDEN, spełnia standardy w zakresie ochrony środowiska. Każda kremacja opatrzona jest odpowiednim certyfikatem. Po procesie prochy zmarłego umieszcza się w urnie, które zostają zostają złożone do grobu lub specjalnego miejsca zwanego kolumbarium.

Zakład Pogrzebowy EDEN służy wszechstronną pomocą w przygotowaniu ceremonii połączonej z kremacją. Pracownicy chętnie pospieszą z profesjonalnym wsparciem we wszystkich kwestiach, związanych z jej organizacją i zadbają zarówno o kwestie formalne, jak i logistyczne.

Cmentarze w Lublinie

Zakład Pogrzebowy EDEN świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe mieszkańcom całego województwa lubelskiego. W Lublinie i okolicach pogrzeby, organizowane przez firmę pogrzebową EDEN, mają miejsce zazwyczaj na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz komunalny „Majdanek” – ul. Droga Męczenników Majdanka 71, 20-325 Lublin
 • Cmentarz komunalny – ul. Biała 3, 20-030 Lublin
 • Cmentarz Lipowa – ul. Lipowa 16, 20-024 Lublin
 • Cmentarz rzymskokatolicki – Kalinowszczyzna, przy parafii pw. św. Agnieszki – ul. Kleeberga, 20-400 Lublin
 • Cmentarz rzymskokatolicki przy ulicy Unickiej – ul. Walecznych 8, 20-400 Lublin
 • Cmentarz w Głusku – ul. Głuska, 20-388 Lublin

zakłady pogrzebowe Lublin

Ekshumacja w Lublinie

Ekshumacja to skomplikowany, a zarazem delikatny proces polegający na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Zasady przeprowadzania ekshumacji określa rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz.U. z 2021 r. poz. 1910). Jej wykonanie możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego i tylko w terminie między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych.

Zakład Pogrzebowy EDEN posiada stosowne doświadczenie i wiedzę z zakresu przygotowania i przeprowadzenia kremacji. Pracownicy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania i pomogą w uzyskaniu stosownych pozwoleń. Ponadto firma posiada sprzęt umożliwiający sprawne i bezpieczne, zarówno dla otoczenia jak i ludzi, wykonanie procesu ekshumacji.

Zakład Pogrzebowy Lublin Eden jest dostępny pod adresem ul. Biernackiego 10 pod numerami telefonu 81 747 11 21 i 501 765 844.

Rekomendacje

Galeria

oprawa florystyczna Eden kwiaty na pogrzeb Lublin oprawa kwiatowa Eden oprawa florystyczna Lublin zakłady pogrzebowe lublin zakład pogrzebowy przy ul. Biernackiego Lublin przewóz zmarłych Lublin całodobowy zakład pogrzebowy Lublin całodobowe przewozy zmarłych Lublin pogrzeby w lublinie pogrzeb urnowy Lublin usługi pogrzebowe w Lublinie organizacja pogrzebów cennik zakładu pogrzebowego zakład pogrzebowy lublin opinie

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Biernackiego 10, 20-089 Lublin

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Mimo smutnej uroczystości z całego serca polecamy firmę Eden. Bardzo profesjonalnie i miłe podejście do człowieka. Sala pożegnań bardzo ładna i gustowna. Wieńce bardzo ładne i porządnie wykonane. Całość uroczystość pogrzebowej zorganizowana na najwyższym poziomie. Dziękujemy i polecamy.

 2. Zakład Pogrzebowy Eden spełnił wszelkie moje oczekiwania co do pogrzebu mojej kochanej mamy, za co dziękuje i będę na pewno polecać Państwa firmę.

  (5/5)
 3. Zakład pogrzebowy Eden był bardzo elastyczny i wyrozumiały wobec naszych potrzeb i życzeń. Dzięki ich usługom udało nam się zorganizować piękny i godny pożegnanie naszego bliskiego.

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *