Zakład pogrzebowy Maków Mazowiecki

Dom Pogrzebowy Drejka
Drejka Dom Pogrzebowy Maków Mazowiecki
ul. Wrzosowa 2
06-200, Maków Mazowiecki
604 559 569
biuro@domypogrzebowedrejka.pl
domypogrzebowedrejka.pl
Facebook

Dom Pogrzebowy DREJKA jest rodzinną firmą, która posiada imponującą wiedzę i doświadczenie wynikające z trzech dekad działalności w branży pogrzebowej. Firma ta posiada siedziby w województwie mazowieckim świadcząc kompleksowe usługi pogrzebowe na wspomnianym terenie. W Makowie Mazowieckim przy ul. Wrzosowej 2 znajduje się zakład pogrzebowy firmy DREJKA, w którym otrzymają Państwo kompleksową pomoc i wsparcie.

Wszystkie osoby, które są zatrudnione w Zakładzie Pogrzebowym DREJKA w Makowie Mazowieckim to specjaliści, których cechuje empatia i doskonałe umiejętności komunikacyjne. Już na pierwszym spotkaniu pracownicy są w stanie ustalić wszystkie najważniejsze formalności pogrzebowe oraz szczegółowy przebieg samej ceremonii. Są oni w stanie przejąć całość kwestii formalnych i pomóc w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego z ZUS czy KRUS. Chętnie odpowiedzą także na wszystkie pytania i doradzą we wszystkim, co niezbędne, aby uroczystość przebiegła według oczekiwań.

usługi pogrzebowe maków mazowiecki

Usługi pogrzebowe Maków Mazowiecki

Zakład Pogrzebowy DREJKA Maków Mazowiecki, wychodzi naprzeciw potrzebom Klientów, i chce ułatwić rodzinom w żałobie ten wyjątkowo trudny czas. Przedsiębiorstwo oddaje do dyspozycji rodzin salę przyjęć okolicznościowych. Dzięki temu zyskują Państwo możliwość przygotowania konsolacji. Lokal, który znajduje się przy ulicy Liliowej 11, dostosowany jest do potrzeb osób starszych oraz niepełnosprawnych.

Usługi pogrzebowe w Makowie Mazowieckim, świadczone przez firmę DREJKA, to także profesjonalne przewozy Zmarłych, świadczone zarówno na terenie Polski, jak i poza jej granicami. Firma dysponuje nowoczesną flotą pojazdów – karawanów przystosowanych do przewozu zwłok. Wszystkie zlecenia transportu Zmarłych realizowane są z poszanowaniem godności Osoby Zmarłej, a wykwalifikowany personel stanowi gwarancję terminowości wykonania zadania.

Wsparcie w organizacji pogrzebów

Dom Pogrzebowy DREJKA to najwyższa jakość usług pogrzebowych, które każdorazowo dopasowywane są do potrzeb i możliwości finansowych Klientów. Do każdego zlecenia firma podchodzi w sposób indywidualny i stara się wsłuchać w potrzeby najbliższej rodziny Zmarłego. Posiada ona także ogromny wybór wszelkich niezbędnych akcesoriów pogrzebowych, a każdy z pracowników jest również w stanie pomóc w doborze i przygotowaniu odpowiedniej oprawy muzycznej oraz florystycznej.

zakłady pogrzebowe w makowie mazowieckim

Usługi pogrzebowe, które oferuje Zakład pogrzebowy z Makowa Mazowieckiego, są połączeniem tradycji z nowoczesnością. Firma oferuje kompleksową pomoc w organizacji wszystkich rodzajów pogrzebów, jednocześnie dbając o ciągły rozwój i poszerzanie swojej oferty.

Kremacja Maków Mazowiecki

Kremacja polega na spopieleniu ciała osoby zmarłej, po którym jej prochy zostają umieszczone w urnie. Ta właśnie forma pochówku zyskuje na popularności w ostatnich latach, głównie przez wzgląd na kwestie ekonomiczne i ekologiczne.

Zakład Pogrzebowy DREJKA, wychodząc naprzeciw potrzebom swoich Klientów, otworzył własne krematorium. Zostało ono wyposażane w nowoczesne piece, sterowane komputerowo. Posiadanie własnego krematorium przekłada się na znaczne obniżenie kosztów uroczystości, gdyż firma nie musi eskortować ciała do innych oddalonych miejscowości oraz nie korzysta z usług innych firm.

Cmentarze w Makowie Mazowieckim

Zakład Pogrzebowy DREJKA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie mazowieckim, w tym także w Makowie Mazowieckim i okolicach, gdzie uroczystości żałobne odbywają się przede wszystkim na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz w Makowie Mazowieckim – 06-200 Maków Mazowiecki
  • Cmentarz – 06-220 Stary Szelków
  • Cmentarz – ul. Wiejska 3, 06-425 Karniewo
  • Cmentarz w Szwelicach – Szwelice 8, 06-425 Szwelice

Ekshumacje w Makowie Mazowieckim

Ekshumacja jest procesem polegającym na wydobyciu ciała lub szczątków zmarłego z dotychczasowego miejsca, gdzie spoczywają. Najczęściej jest wykonywana na zlecenie najbliższej rodziny w celu pochowania Zmarłego w innym miejscu. Może jednak zostać także zlecona przez prokuraturę lub sąd, gdy zachodzi konieczność wykonania badań procesowych. Może odbyć się tylko za zgodą miejscowego inspektora sanitarnego i być przeprowadzona między 16 października a 15 kwietnia rano.

Zakład Pogrzebowy DREJKA z Makowa Mazowieckiego posiada odpowiednią wiedzę, sprzęt i umiejętności, aby móc sprawnie przeprowadzić ekshumację. Personel zakładu pogrzebowego odbył odpowiednie kursy i szkolenia w tym zakresie, a także posiada odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu wszystko przebiega w sposób sprawny, przy najwyższym poszanowaniu godności osoby zmarłej ale i z zachowaniem bezpieczeństwa dla ludzi i środowiska.

Drejka Dom Pogrzebowy Maków Mazowiecki jest dostępny pod adresem ul. Wrzosowa 2 pod numerem telefonu 604 559 569.

Rekomendacje

Galeria

pogrzeby w makowie mazowieckim usługi pogrzebowe maków mazowiecki zakłady pogrzebowe w makowie mazowieckim

Kontakt z zakładem

Adres: Wrzosowa 2, 06-200 Maków Mazowiecki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Bardzo dziekuje za pomoc, czuć było ogromne zaangażowanie i profesjonalizm. Uzyskaliśmy odpowiedzi na wszystkie nasze pytania oraz doradztwo w wyborze podczas organizowania ceremonii

    (5/5)
  2. Profesjonalny zakład pogrzebowy, pracownicy z ogromnym zaangażowaniem pomogli z organizacją pogrzebu. Pracownicy wyróżnili się empatią i wysoką kulturą osobistą.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *