Zakład pogrzebowy Marki

usługi pogrzebowe Elizjum
Zakład Pogrzebowy Elizjum Marki
ul. Mokra 18
05-270 , Marki
513 059 721
519 666 163
elizjumwarszawa@wp.pl
www.elizjum-warszawa.pl
Facebook
Instagram

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM to firma, świadcząca usługi kompleksowego przygotowania ceremonii pogrzebowej w województwie mazowieckim. ELIZJUM do każdego zlecenia podchodzi indywidualnie, oferując zawsze najwyższej jakości usługi pogrzebowe, dopasowane do potrzeb i oczekiwań Klientów. Dodatkowo firma ta kładzie duży nacisk na rzetelność realizowanych usług pogrzebowych, dba o uszanowanie uczuć oraz przekonań religijnych, dokładając wszelkich starań, aby pomóc rodzinom przejść przez trudny okres żałoby po stracie najbliższych.

Ewentualne pytania oraz bardziej szczegółowe ustalenia możliwe są w godzinach wieczornych – przy ul. Mokrej 18 – ale jedynie po wcześniejszym umówieniu wizyty telefonicznie – całodobowe numery telefonów 513 059 721 lub 519 666 163.

 

Dom pogrzebowy ELIZJUM swoją ofertę kieruje także do mieszkańców Marek pod Warszawą, spiesząc im z pomocą w organizacji ceremonii pogrzebowych. Klienci Zakładu Pogrzebowego ELIZJUM z tego miasta mogą szukać profesjonalnego wsparcia we wszystkich kwestiach funeralnych dzwoniąc pod całodobowe numery telefonów 513 059 721 lub 519 666 163. 

Usługi pogrzebowe Marki

Usługi pogrzebowe, świadczone przez Zakład Pogrzebowy w Markach, obejmują pomoc w zakresie transportu ciała do chłodni. Firma przyjmuje tego typu zgłoszenia przez całą dobę i w możliwie najkrótszym czasie stara się przetransportować zwłoki do pomieszczeń chłodniczych. Dzięki posiadanemu nowoczesnemu taborowi pojazdów usługi transportowe świadczone są bardzo sprawnie. Każdy samochód został dostosowany do tego typu usług, stąd firma ELIZJUM świadczy usługi przewozu Zmarłych w Polsce i poza jej granicami. Pracownicy chętnie pomogą i odpowiedzą na wszelkie pytania związane z tego typu usługą.

usługi pogrzebowe marki

Zakład usług pogrzebowych ELIZJUM oferuje również szeroki wybór trumien, urn i akcesoriów pogrzebowych, z którymi można zapoznać się na ekspozycji w warszawskich punktach firmy – na Pradze Północ lub na Targówku. Firma dysponuje różnorodnymi modelami trumien, przeznaczonych do pochówku tradycyjnego oraz kremacyjnego. ELIZJUM w swoim asortymencie posiada także urny metalowe, w tym mosiężne, wykonane ze stali nierdzewnej, aluminiowe i inne – tak klasyczne i bogato zdobione, jak i nowoczesne oraz minimalistyczne. Pracownicy pomogą również w stworzeniu klepsydr, nekrologów, krzyży oraz odzieży żałobnej i zadbają o ubranie zmarłych.

Pomoc w organizacji pogrzebów wszystkich rodzajów

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM zatrudnia w swoich szeregach wykwalifikowanych pracowników obdarzonych empatią i zaangażowanych w swoją pracę. Pozostają do dyspozycji wszystkich Klientów na każdym etapie przygotowań uroczystości i są w stanie pomóc w każdej kwestii, zarówno formalnej jak i organizacyjnej. Odpowiedzą oni na wszelkie pytania, doradzą i pomogą w uzyskaniu zasiłku pogrzebowego.

Firma dysponuje profesjonalnym nagłośnieniem i zajmuje się całościową oprawą muzyczną, a dzięki współpracy z profesjonalnymi florystami jest w stanie zagwarantować najwyższej jakości kompozycje kwiatowe wykonane ze świeżych kwiatów. ELIZJUM w Markach gwarantuje realizację usług pogrzebowych o charakterze kompleksowym wszędzie tam, skąd nadejdzie zlecenie na takie właśnie usługi.

zakłady pogrzebowe marki

Kremacja Marki

Kremacja polega na spopieleniu ciała zmarłego, a następnie na umieszczeniu jego prochów w urnie. Urna natomiast zostaje złożona do grobu lub w specjalnie do tego wyznaczonym miejscu – tzw. kolumbarium. W ostatnich latach ta forma pochówku znacząco zyskała na popularności, co wiąże się z jej akceptacją, jako formy pochówku, przez Kościół rzymsko-katolicki. Wpływ na wybór kremacji ma także szybko malejąca liczba miejsc grzebalnych przeznaczonych na pochówki tradycyjne.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM w Markach służy wszelką pomocą w organizacji uroczystości połączonych z kremacją. Pracownicy firmy pomogą we wszystkich kwestiach składających się na jej przygotowanie. Pozostają oni do dyspozycji wszystkich Klientów pod numerami 513 059 721 oraz 519 666 163. W razie pytań czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu.

firma pogrzebowa marki

Cmentarz w Markach

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM, świadcząc usługi pogrzebowe na Mazowszu, służy mieszkańcom całej aglomeracji warszawskiej. W Markach firma ta obsługuje pogrzeby na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz parafialny w Markach – ul.  Księdza Władysława Bandurskiego, 05-270 Marki

Ekshumacje w Markach

Ekshumacja jest skomplikowaną procedurą, która może zostać wykonana między 16 października a 15 kwietnia w godzinach porannych, po uzyskaniu zgody właściwego inspektora sanitarnego. W jej trakcie wydobywa się ciało lub szczątki osoby zmarłej z grobu, w którym dotychczas spoczywały, by przenieść je na nowe miejsce spoczynku lub żeby przeprowadzić badania procesowe, zlecone przez prokuraturę lub sąd.

Zakład Pogrzebowy ELIZJUM z Marek posiada wiedzę i doświadczenie w zakresie przeprowadzania procesów ekshumacji. Firma ponadto dysponuje fachowym sprzętem, co pozwala na realizację tej operacji w sposób bezpieczny dla ludzi i otoczenia.

Zakład Pogrzebowy Elizjum Marki jest dostępny pod adresem ul. Mokra 18 pod numerami telefonu 513 059 721 i 519 666 163.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe Elizjum pogrzeby każdego rodzaju Warszawa karawan pogrzebowy Elizjum transport zmarłych Elizjum zakład pogrzebowy praga północ zakłady pogrzebowe marki dom pogrzebowy targówek dom pogrzebowy praga północ usługi pogrzebowe marki zakład pogrzebowy praga północ pogrzeby marki dom pogrzebowy targówek pogrzeby na targówku zakłady pogrzebowe marki zakład pogrzebowy praga północ zakład pogrzebowy praga północ dom pogrzebowy targówek usługi pogrzebowe marki pogrzeby marki usługi pogrzebowe na targówku dom pogrzebowy praga północ pogrzeby praga północ usługi pogrzebowe targówek

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Mokra 18, 05-270 Marki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *