Zakład pogrzebowy Mszczonów

Dom Pogrzebowy Koperski Mszczonów
ul. Sienkiewicza 33
96-320, Mszczonów
22 111 88 88
46 857 22 22
46 857 17 42
mszczonow@koperski.eu
koperski.eu
koperski.eu

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI to rodzinna firma, która posiada ponad 85 letnie doświadczenie w branży funeralnej. Zakład pogrzebowy z Mszczonowa specjalizuje się w przygotowaniu i przeprowadzaniu uroczystości pogrzebowych dostosowanych do wymagań i możliwości mieszkańców Mszczonowa. Wraz z rosnącymi oczekiwaniami rodzin pozostających w żałobie oraz rozmaitych instytucji, pracownicy firmy KOPERSKI starają się spełnić wszystkie życzenia zleceniodawców – zgodnie z maksymą „Życzenie rodziny zmarłego wyznacza granice możliwości przedsiębiorstwa”.

Biuro zakładu pogrzebowego w Mszczonowie to główna, a zarazem najstarsza siedziba Przedsiębiorstwa Pogrzebowego KOPERSKI. Zlokalizowane jest przy ulicy Sienkiewicza 33, gdzie jeszcze przed wojną powstawały pierwsze tradycyjne trumny w warsztacie stolarskim Władysława Koperskiego czyli ojca obecnego Prezesa firmy Łukasza Koperskiego. Obecnie w siedzibie w Mszczonowie znajduje się ekspozycja trumien i utensyliów pogrzebowych wraz z biurem obsługi klienta. O to, aby każdy z Klientów mógł otrzymać właściwą pomoc, dbają niejednokrotnie także sami właściciele firmy.

Usługi Pogrzebowe w Mszczonowie

Zakład Pogrzebowy KOPERSKI zajmuje się organizacją pogrzebów oraz wsparciem rodzin w żałobie w tym trudnym dla nich czasie. Perfekcja w świadczeniu usług pogrzebowych jest dla tego zakładu  z Mszczonowa równie ważna, jak szacunek względem samego Zmarłego i jego rodziny. Pracownicy firmy pozostają do dyspozycji 365 dni w roku przez całą dobą i trzymając się wypracowanego oraz sprawdzonego przez lata modelu postępowania, gwarantują, że ceremonie żałobne zostaną zorganizowane w sposób wzorcowy.

usługi pogrzebowe Mszczonów

Dom pogrzebowy KOPERSKI Mszczonów posiada najnowocześniejszą flotę pojazdów, przystosowaną do przewozu osób zmarłych. Spełniają one wszelkie niezbędne normy sanitarne i prawne, dzięki czemu firma jest w stanie świadczyć usługi transportu zmarłych w Polsce oraz poza jej granicami. Karawany, którymi dysponuje firma KOPERSKI, dodają natomiast splendoru każdej uroczystości pogrzebowej.

Usługi pogrzebowe świadczone przez zakład pogrzebowy z Mszczonowa to także pomoc we wszystkich aspektach formalnych związanych z przygotowaniem uroczystości ostatniego pożegnania. Pracownicy firmy są w stanie reprezentować przedstawicieli rodziny Zmarłego we wszystkich urzędach i instytucjach, których odwiedzenie konieczne jest w trakcie przygotowania pogrzebu. Dodatkowo firma umożliwia bezgotówkową i uproszczoną formę pozyskania środków finansowych z ZUS, MSWiA oraz innych powołanych do tego celu instytucji.

Zakład pogrzebowy w Mszczonowie

Zakład pogrzebowy w Mszczonowie posiada odpowiednią infrastrukturę, która pozwala na przechowanie ciała Zmarłego do czasu pogrzebu w specjalistycznych chłodniach oraz oferuje usługi z zakresu tanatokosmetyki. Wśród kwestii, względem których gwarantowana jest pomoc pracowników firmy, jest także wybór miejsca na cmentarzu czy dobór odpowiedniej oprawy muzycznej oraz zapewnienie obsługi fotograficznej. Poprzez sklep internetowy można zamówić kwiaty, które pracownicy zawiozą i wyeksponują podczas ceremonii. Każda z rodzin otrzymuje bezpłatnie najnowocześniejsze rozwiązanie multimedialne w branży e-nekrolog. Pracownicy firmy KOPERSKI nieustanie podnoszą swoje kwalifikacje tak, aby świadczone usługi były zawsze na najwyższym, bo światowym, poziomie.

Produkcja trumien

Firma KOPERSKI, oprócz świadczenia usług pogrzebowych, od 1937 roku zajmuje się produkcją trumien, oferując najwyższą jakość wykonania oraz klasyczne, jak również współczesne wzornictwo. Wszystkie trumny, które opuszczają zakład produkcji trumien w Żyrardowie, powstały dzięki połączeniu tradycyjnych rzemieślniczych metod, jak i najnowocześniejszych technologii. Istnieje również możliwość wykonania trumny na specjalne zamówienie, uwzględniającego indywidualne potrzeby i wymagania rodziny osoby Zmarłej, chociażby co do wielkości i wytrzymałości trumny. Zamówienia realizowane są zazwyczaj w ciągu doby od przyjęcia zlecenia.

zakład pogrzebowy Mszczonów

Kremacja Mszczonów

Pogrzeby kremacyjne stanowią coraz większy procent ogółu pogrzebów. Tym bardziej, że obrządek stosowany w tego typu formie pochówku niemal niczym nie różni się od tego tradycyjnego. Ceremonie odbywają się zarówno w kaplicy pożegnań, kościele oraz na cmentarzu. Pochówek kremacyjny związany jest z coraz bardziej ograniczoną ilością miejsc grzebalnych, a także czynnikami społecznymi i kulturowymi.

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI z Mszczonowa, śledząc uważnie kierunki form pochówku, jest w stanie pomóc w organizacji kremacji oraz wszelkich formalności z nią związanych. Firma dysponuje wszelkimi akcesoriami niezbędnymi do jej wykonania, takimi jak trumny i urny kremacyjne. Firma KOPERSKI to gwarancja rzetelności w trakcie całego procesu kremacji.

Cmentarze w Mszczonowie

Przedsiębiorstwo Pogrzebowe KOPERSKI pozostaje do dyspozycji Klientów z całego województwa mazowieckiego. Biorąc pod uwagę lokalizację, ceremonie żałobne dla mieszkańców Mszczonowa i okolic, odbywają się na następujących cmentarzach:

  • Cmentarz Parafialny –  ul. Henryka Sienkiewicza 54, 96-320 Mszczonów
  • Cmentarz Komunalny – ul. Tarczyńska 54, 96-320 Mszczonów
  • Cmentarz – ul. Piekarska 10, 96-323 Osuchów

produkcja trumien Mszczonów

Ekshumacje w Mszczonowie

Ekshumację czyli wydobycie ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego grobu, regulują w polskim prawie przepisy między innymi Ustawy z dnia 31 stycznia 1959r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych oraz rozporządzenia z dnia 7 grudnia 2001r. Ministra Zdrowia w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi. Jej przeprowadzenie możliwe jest po uzyskaniu zgody miejscowego inspektora sanitarnego. Ekshumacja wykonana zostaje na zlecenie rodziny bądź prokuratury lub sądu – w okresie między 16 października a 15 kwietnia we wczesnych godzinach porannych.

Firma KOPERSKI jest w stanie przygotować jak i przeprowadzić proces ekshumacji na każdym cmentarzu w Mszczonowie i okolicach. Wszystko odbywa się w kontakcie z rodziną, która informowana jest na bieżąco o przebiegu tego skomplikowanego procesu.

Dom Pogrzebowy Koperski Mszczonów jest dostępny pod adresem ul. Sienkiewicza 33 pod numerami telefonu 22 111 88 88 , 46 857 22 22 i 46 857 17 42.

Rekomendacje

Galeria

usługi pogrzebowe Koperski karawan zakłady pogrzebowe Koperski mszczonów dom pogrzebowy mszczonów usługi pogrzebowe produkcja trumien kremacje wola pogrzeby urnowe warszawa powązki

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Sienkiewicza 33, 96-320 Mszczonów

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Świadczone usługi były wykonane z dbałością o najmniejsze szczegóły oraz na najwyższym poziomie. Pracownicy pomogli z wypełnieniem wszystkich formalności urzędowych Profesjonalizm i doświadczenie widać na każdym kroku pracowników, którzy dodatkowo są bardzo zaangażowani w pomoc.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *