Zakład pogrzebowy Mysłowice

Dom pogrzebowy Górecka Mysłowice
Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka Mysłowice
ul. Kolejowa 1A
41-400, Mysłowice
32 222 10 85
606 351 760
kontakt@firmagorecka.pl
firmagorecka.pl

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA istnieje w Mysłowicach od roku 1985 i od tego czasu nieprzerwanie świadczy usługi z zakresu przygotowania i prowadzenia uroczystości pogrzebowych. O początku swojej działalności firma zawsze dba o wysoką jakość usług i wciąż stara poszerzać zakres swojej oferty. Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA do każdego zlecenia podchodzi w sposób indywidualny, proponując usługi dopasowane do potrzeb, oczekiwań i możliwości klientów.

Firma GABRIELA GÓRECKA prowadzi swoją działalność głównie na terenie Mysłowic i Górnego Śląska, jednak jest w stanie dojechać w każde inne wskazane miejsce. Odległość geograficzna nie liczy się, kiedy na pomoc oczekują pogrążone w żałobie rodziny. Firma pogrzebowa posiada cztery biura, z czego dwa mieszczą się w Mysłowicach przy ulicy Kolejowej 1A oraz przy ulicy Mikołowskiej 9. Pozostałe siedziby firmy zlokalizowane są w Imielinie i Lędzinach.

usługi pogrzebowe Mysłowice

Usługi pogrzebowe Mysłowice

W każdym z biur oczekuje na Państwa wykwalifikowany personel, których chętnie pomoże we wszystkich kwestiach związanych z przygotowaniem godnego ostatniego pożegnania. Pracownicy są w stanie przejąć wszelkie kwestie formalne, które zazwyczaj spadają na barki rodziny zmarłego i pomóc w ich załatwieniu. Poza tym wychodząc naprzeciw potrzebom klientów oferują także rozliczenia bezgotówkowe, co umożliwia przygotowanie pogrzebu nawet jeśli Klienci nie dysponują w danej chwili odpowiednim zapasem gotówki. Firma pozostaje w kontakcie ze zleceniodawcą pogrzebu na wszystkich etapach jego organizacji tak, aby zyskał on gwarancję, że wszystko przebiega zgodnie z planem i wytycznymi.

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA z Mysłowic oferuje także szeroki wybór akcesoriów pogrzebowych – głównie takich, jak trumny lub urny. Poza tym wszyscy klienci otrzymują bezpłatnie e-nekrologi, podziękowania, obrazki pamiątkowe, tabliczkę oraz różaniec.

Firma troszczy się o wszystkie elementy składające się na tę wyjątkową ceremonię i pomoże także w doborze odpowiedniej oprawy muzycznej z wykorzystaniem profesjonalnych usług trębacza, skrzypiec a nawet – jeśli jest takie życzenie – orkiestry. Poza tym przy wsparciu profesjonalnych florystów zapewniona jest kompleksowa obsługa kwiatowa ceremonii, poprzez przygotowanie pięknych i niepowtarzalnych kompozycji kwiatowych – a wszystko to w oparciu o wiedzę i doświadczenie profesjonalistów. W razie potrzeby pracownicy pomogą również w organizacji konsolacji, zaproszą fotografa czy zapewnią inne usługi pogrzebowe.

zakłady pogrzebowe Mysłowice

Nowoczesny Dom Pogrzebowy

Warto wspomnieć, iż Dom pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA w Mysłowicach dysponuje nowoczesnym kompleksem funeralnym – gdzie znajduje się pomieszczenie chłodnicze, prosektorium oraz kaplica. Dzięki temu jest możliwość znacznego obniżenia całościowych kosztów uroczystości, gdyż nie ma w takim przypadku konieczności korzystać z usług firm zewnętrznych. Dzięki własnej chłodni rodziny w żałobie zyskują gwarancję, że ciało ich najbliższych będzie oczekiwało na pochówek w odpowiednich warunkach.

przewóz zwłok mysłowice

Przewóz zwłok z zagranicy

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA świadczy także kompleksowe usługi transportowe na terenie całej Polski, jak i całej Europy. Usługi te firma świadczy już od 1989 roku, zarówno drogą lądową, morską, jak i lotniczą. Pracownicy pomogą we wszelkich formalnościach, związanych z transportem, wliczając w to także tłumaczenia aktów zgonu i innych dokumentów, a dzięki współpracy z ambasadami, konsulatami oraz wieloma instytucjami pogrzebowymi są w stanie uporać się z tymi formalnościami w możliwie najkrótszym czasie.

Wszystkie usługi sprowadzenie zwłok z zagranicy świadczone są specjalistycznymi karawanami, przystosowanymi do przewozu zwłok na dalekie odległości. W imieniu rodzin bardzo skrupulatnie pozyskiwane są wszelkie wymagane zgody i pozwolenia.

Kremacje Mysłowice

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała osoby zmarłej w specjalistycznym piecu kremacyjnym. Następnie prochy zostają umieszczone w urnie, aby w czasie ceremonii pochówku zostać złożone do grobu lub kolumbarium. W ostatnich latach kremacja znacząco zyskała na popularności, głównie ze względu na ciągle zmniejszającą się liczbę miejsc grzebalnych oraz kwestie ekonomiczne i ekologiczne.

dom pogrzebowy w Myslowicach

Dom Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA w 1994 roku jako jedna z pierwszych firm w Polsce zaczął świadczyć usługi kremacyjne, dzięki współpracy podjętej z krematorium w czeskiej Ostravie. W miarę otwierania kolejnych krematoriów w Polsce firma GABRIELA GÓRECKA podejmowała się współpracy z krematoriami w Bytomiu, Rudzie Śląskiej, Dąbrowie Górniczej, Żorach i Katowicach. Pracownicy firmy zawsze są chętni do pomocy i do udzielenia odpowiedzi na wszelkie pytania związane z organizacji uroczystości żałobnej połączonej z kremacją.

Cmentarze w Mysłowicach

Dom pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA działa na Górnym Śląsku. Ceremonie żałobne mieszkańców Mysłowic i okolic odbywają się głównie na następujących cmentarzach:

 • Cmentarz parafialny – ul. Mikołowska, 41-400 Mysłowice
 • Cmentarz parafialny – ul. PCK 209, 41-409 Mysłowice
 • Cmentarz – ul. Górnośląska 5, 41-400 Mysłowice
 • Cmentarz – ul. Graniczna 18, 41-404 Mysłowice
 • Cmentarz Brzezinka – ul. Cmentarna 13, 41-404 Mysłowice
 • Cmentarz parafialny – ul. Wiosny Ludów 41, 41-408 Mysłowice
 • Stary cmentarz parafialny – ul. Oświęcimska 4, 41-400 Mysłowice
 • Nowy cmentarz parafialny – ul. Adama Mickiewicza 29, 41-406 Mysłowice

całodobowe zakłady pogrzebowe Mysłowice

Ekshumacje w Mysłowicach

Ekshumacja polega na wydobyciu ciała lub szczątków osoby zmarłej z dotychczasowego miejsca spoczynku. Najczęściej ekshumacja wykonywana jest na zlecenie najbliższej rodziny, ale może zostać także zarządzona przez sąd lub prokuraturę. Została ona uregulowana prawnie, a wymogi dotyczące ekshumacji zwłok określa art. 15 ustawy z dnia 31 stycznia 1959 r. o cmentarzach i chowaniu zmarłych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2126 z późn. zm.), rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 7 grudnia 2001 r. w sprawie postępowania ze zwłokami i szczątkami ludzkimi (Dz. U. Nr 153, poz. 1783 z późn. zm.) i rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 23 marca 2011r. w sprawie sposobu przechowywania zwłok i szczątków (Dz. U. Nr 57, poz. 405). Wykonanie ekshumacji możliwe jest jedynie w okresie między 16 października a 15 kwietnia po uzyskaniu zgody właściwego Inspektora Sanitarnego.

Zakład Pogrzebowy GABRIELA GÓRECKA w Mysłowicach to firma, która przygotowana jest do świadczenia tego typu usługi. Pracownicy uczynią wszystko, aby procedura ekshumacji odbyła się sprawnie i z szacunkiem względem zmarłego.

Zakład Pogrzebowy Gabriela Górecka Mysłowice jest dostępny pod adresem ul. Kolejowa 1A pod numerami telefonu 32 222 10 85 i 606 351 760.

Rekomendacje

Galeria

zakład pogrzebowy w mysłowicach dom pogrzebowy mysłowice domy pogrzebowe w mysłowicach pogrzeby mysłowice

Kontakt z zakładem

Adresy:

ul. Kolejowa 1A, 41-400 Mysłowice

oraz

ul. Mikołowska 9, 41-400 Mysłowice

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

 1. Dziękujemy za indywidualne podejście, jakie wykazaliście w spełnianiu naszych potrzeb i życzeń związanych z ceremonią pożegnania. Wszyscy pracownicy Zakładu Pogrzebowego okazali wielką życzliwość, zrozumienie oraz szacunek dla naszej rodziny i bliskich.

  (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *