Zakład pogrzebowy Myszków

zakład pogrzebowy Lilia Myszków
Dom Pogrzebowy Lilia Myszków
ul. Krasickiego 95 F
42-300, Myszków
518 518 208
biuro@liliamyszkow.com
liliamyszkow.com
Facebook

Dom pogrzebowy LILIA z Myszkowa to firma, która może pochwalić się ponad 30 letnim doświadczeniem. Początek istnienia i działania firmy datuje się na rok 1991. Firma pogrzebowa LILIA służy mieszkańcom województwa śląskiego, a jej biura znajdują się w Myszkowie przy ulicy Krasickiego 95 F oraz w Żarkach przy ulicy Myszkowskiej 7.

Zakłąd pogrzebowy LILIA w Myszkowie to wyjątkowe miejsce, w którym uzyskają Państwo kompleksową pomoc przy przygotowaniu oraz przeprowadzeniu uroczystości pogrzebowych Najbliższych. Pracownicy firmy wiedzą, że śmierć wiąże się ze sporą ilością niezbędnych do załatwienia formalności, a nie zawsze Rodzina ma na to siłę i czas. Dlatego też jedną z usług oferowanych przez ten zakład pogrzebowy jest pomoc lub przejęcie wszelkich kwestii formalnych niezbędnych przy organizacji uroczystości ostatniego pożegnania.

Usługi pogrzebowe Myszków

Pracownicy Zakładu Pogrzebowego LILIA to osoby empatyczne, które na każdym etapie przygotowania uroczystości pogrzebowej oraz w każdej trudnej sytuacji są w stanie pomóc i służą radą, wsparciem i obecnością. Do każdego zlecenia podchodzą oni indywidualnie dokładając wszelkich starań, aby sprostać oczekiwaniom klientów.

zakłady pogrzebowe Myszków

Zakład usług pogrzebowych z Myszkowa zapewnia kompleksowe usługi w organizacji pogrzebów, w które wchodzą między innymi wszystkie wspomniane wcześniej kwestie formalne, ale również przygotowanie oprawy muzycznej, a także najwyższej jakości usługi florystyczne, dzięki posiadaniu własnej kwiaciarni – wraz z dowozem zamówionych kwiatów na miejsce ceremonii. Wśród usług znajduje się także przygotowywanie i dystrybucja nekrologów.

Firma pogrzebowa LILIA posiada nowoczesną infrastrukturę funeralną. W jej skład wchodzą sala pożegnań oraz chłodnia z pomieszczeniami prosektoryjnymi. Dzięki temu rodziny w żałobie mogą mieć pewność uzyskania w jednym miejscu kompleksowej pomocy w organizacji pogrzebu.

Zakład pogrzebowy w Myszkowie i Żarkach może pochwalić się specjalistycznym taborem eleganckich karawanów do transportu zmarłych. Dzięki bogatej flocie karawanów firma jest w stanie  zaoferować swoim klientom opcję transportu zmarłych. Mowa tutaj o dostarczeniu ciała Zmarłego do chłodni jak i pomoc w zorganizowaniu przewozów zmarłych na terenie całej Polski, jak i na obszarze różnych krajów europejskich.

Firma zapewnia również transport autobusami lub busami dla osób, które nie dysponują własnym środkiem transportu. Pracownicy zakładu pogrzebowego LILIA dbają również o transport osoby duchownej – lub innego przewodniczącego uroczystościom żałobnym – na cmentarz. Warto wspomnieć, iż możliwości finansowe nie mają wpływu na jakość świadczonych usług, bo misją zakładu jest pomoc osobom, które utraciły bliską osobę.

dom pogrzebowy myszków

Dom pogrzebowy LILIA w swojej ofercie posiada także wybór trumien i urn pogrzebowych. Dla osób, którym zależy, aby ceremonia ostatniego pożegnania odbyła się w domu zmarłego – firma zapewnia krzyż, świece, katafalk, a także nakładkę chłodniczą na trumnę.

Kremacje Myszków

Kremacja jest procesem polegającym na spopieleniu ciała zmarłego w specjalnym piecu kremacyjnym. Cały proces przeprowadzany jest w autoryzowanych krematoriach i sterowany jest komputerowo. Ta forma pochówku w Polsce jest wybierana coraz częściej, także z powodu wciąż malejącej liczby miejsc do pochówków tradycyjnych, która odnotowywana jest na właściwie wszystkich nekropoliach.

Wychodząc naprzeciw potrzebom swoich klientów Zakład Pogrzebowy LILIA z Myszkowa również zajmuje się organizacją i przygotowaniem kremacji. Wielu z klientów firmy twierdzi, że sam akt kremacji przysporzył im mniej bolesnych emocji, niż tradycyjna forma pochówku. W razie jakichkolwiek wątpliwości personel firmy LILIA służy niezbędnymi wyjaśnieniami.

usługi pogrzebowe myszków

Cmentarze w Myszkowie

Zakład Pogrzebowy LILIA świadczy kompleksowe usługi pogrzebowe w województwie śląskim. Pogrzeby mieszkańców Myszkowa i okolic, organizowane przez tę firmę, odbywają się najczęściej na następujących cmentarzach :

  • Cmentarz komunalny – ul. Jana Pawła II, 42-300 Myszków
  • Cmentarz parafialny – ul. Władysława Sikorskiego, 42-300 Myszków
  • Cmentarz katolicki – ul. Łowcza 4, 42-300 Myszków
  • Cmentarz parafialny – ul. Cmentarna 33, 42-300 Myszków
  • Cmentarz parafialny Mijaczów – ul. Wyzwolenia, 42-300 Myszków
  • Cmentarz parafii św. Anny – ul. Stefana Czarneckiego 120, 42-300 Myszków

O najwyższej jakości pracy firmy LILIA świadczy fakt, że od wielu lat piastuje ona funkcję zarządcy cmentarza parafialnego na Mijaczowie. Troska o estetykę cmentarza, w tym o prace kamieniarskie oraz dokumentację, prowadzoną także za pomocą zaawansowanych systemów informatycznych, to tylko niektóre wyróżniki działania tego zakładu pogrzebowego w roli administratora.

Ekshumacje w Myszkowie

Ekshumacja jest procesem, polegającym na wydobyciu szczątków osoby zmarłej z grobu. Odbywa się on głównie na zlecenie rodziny, która chce przenieść szczątki najbliższych w inne miejsce, ale może zostać także zlecona przez prokuraturę lub sąd.

transport zwłok myszków

Ekshumacja jest procesem, który ściśle reguluje polskie prawo. Może odbyć się tylko i wyłącznie po wypełnieniu niezbędnych formalności. Zakład pogrzebowy LILIA służy wszelką pomocą w ich przygotowaniu oraz zajmie się całością ekshumacji na cmentarzach Myszkowa i okolic. Decydując się na usługi tej firmy, każdy zleceniodawca może być pewien, że cały proces przebiegnie zgodnie z normami i będzie bezpieczny dla środowiska i ludzi.

Ekshumacje odbywają się w godzinach porannych między 16 października a 15 kwietnia.

Dom Pogrzebowy Lilia Myszków jest dostępny pod adresem ul. Krasickiego 95 F pod numerem telefonu 518 518 208.

Rekomendacje

Galeria

domy pogrzebowe w myszkowie usługi pogrzebowe myszków dom pogrzebowy myszków sala pożegnań myszków usługi pogrzebowe w myszkowie zakłady pogrzebowe w myszkowie pogrzeby tradycyjne z trumna Myszków i żarki międzynarodowy transport zwłok myszków

Kontakt z zakładem

Adres: ul. Krasickiego 95 F, 42-300 Myszków

oraz

Adres: ul. Myszkowska 7, 42-310 Żarki

Kliknij tutaj lub zeskanuj QR aby pobrać mapę dojazdu.

Opinie o zakładzie

  1. Zakład pogrzebowy Lilia okazał się niezwykle profesjonalny i naprawdę empatyczny w trudnym dla nas czasie. Dzięki ich wsparciu, proces organizacji pogrzebu przebiegł sprawnie i zgodnie z naszymi oczekiwaniami.

    (5/5)

Dodaj komentarz

Ocena

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *